Jump to content
GIGN Forum

Kas Par Huiņu?


*jancis38*
 Share

Recommended Posts

26, domā uzminēsi par ko es varētu aptuveni strādāt? Nepiemēslojot liekus postus atbildēšu ar -1 zīmīti vai + :)

Ja tu esi pateicis, ka esi alkoholiķis un sūds, tad es nevaru iedomāties tādu amatu, kuru negribētu mums atklāt.

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

A to es gan neteikšu, jūsu gada gājuma cilvēki to nesapratīs :)

Kādi tad tēv mēs šķietam? Pārāk jauni, vai arī veci? Man liekas, ka te visa vecuma cilvēki troļļo. Varbūt nav over 50's :D Tātad cik mēs zinām tu pelni daudz. Vismaz kaut kur tu minēji, ka tev naudas ir pietiekami. Dzer tu daudz, būtībā tad tev vienalga par savu darbu. Man pat grūti iedomāties par ko tu strādā.

Taksists!

Edited by bon1facijs*
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

We have a winner :) Tik ilgi bija jāmin, lai saprastu, ka sūdainākas no darbiem ir sētnieks :) Nu lab vel prusakus indēju, un blusas, dezinfektors, un arī kādu žurku noindēju, vai arī kādu ripu kaķim varu iedot, bet protams tas jau ir pretlikumīgi, tā pakluso, bet tas ir tikai sezonālais darbs.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Bet no otras puses, kāpēc man neiziet ārā pa 2 stundām izdarīt darbu un mēnesī saņemt 400Ls uz rokas, pokuj itkā kas tad tur, nauda jau tur pie šī darba, jo stroikās tagad pi sies visu dienu un vēl gaidi vai tev samaksās!!

Superrembo, da nu beidz man te tādi cilvēki vēl cūkas dzīvo, piedirst, piemists, jeibogu šādus sūdus tīrīt, kaķi piedirš, tantuki viņus baro, es tik tīru tos sūdus, labi ziemā sūdīgāk, jāiet tīrit pa natki, lai neilaistu cilvēkus sniegā. Un lapu sezonā visu dienu jāgrābj :)

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Bet no otras puses, kāpēc man neiziet ārā pa 2 stundām izdarīt darbu un mēnesī saņemt 400Ls uz rokas, pokuj itkā kas tad tur, nauda jau tur pie šī darba, jo stroikās tagad pi sies visu dienu un vēl gaidi vai tev samaksās!!

Superrembo, da nu beidz man te tādi cilvēki vēl cūkas dzīvo, piedirst, piemists, jeibogu šādus sūdus tīrīt, kaķi piedirš, tantuki viņus baro, es tik tīru tos sūdus, labi ziemā sūdīgāk, jāiet tīrit pa natki, lai neilaistu cilvēkus sniegā. Un lapu sezonā visu dienu jāgrābj :)

Ja nav noslēpums kuru rajonu tu sētnieko? Vienkārši ir sajūta, ka tu stāsti zvējniekstāstus.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...