Jump to content
GIGN Forum

Alkohols!


Semorka
 Share

Recommended Posts

Nu bet ja for real, tad seit paris lietas, kas var palidzet nelietot alkaholu:

1) saderi ar kadu alkodraugu uz nedzersanu. Nosledz deribas, teiksim, uz 1 menesi un ja kads dzer taja laika (kursh pirmais), tad tas otram maksa 50Ls.

2) nomaini alkodraugus un nealkodraugiem. Biezi sanak dzert delj kompanijas, bet tu vari izveleties ari savadaku kompaniju.

3) noliec sec merki menesi nedzert, lai parbauditu, vai esi/neesi alkoholikis.

4) katreiz kad doma par alkoholu pasaki (pie sevis) ka alkahols sucks un atceries par smirdigiem bomziem.

Atceries, cilveks spej visu, visu nosaka gribas speks. Gribas speks ir iluzija. Jacensas atteikties no "ne" vardu lietosanas un domasanas par tiem. Sliktie (nemotivejosie) vardi: negribu, gruti, noguris, nemotivejos, nedzert (jo tas ieklauj dzert), nevaru, sarezgits. Jaaizstaj ar sevis motivejosiem vardiem un ricibam.

Bet tava problema ari ir tada, ka tu dzer parak letu alkaholu. Citreiz labi noder saskaitit cik naudas aizet shmiga (man tas velk uz 200+LS menesi). Ja sanak tik liels cipars, tad var ari izdomat, ko nopirkt shmigas vieta un menesi nedzert un pirkt sev dargas rotallietas (sievietes).

Un protams, ja tu esi sacis dzivesveidu ar dzersanu, tad ar dzersanas parstasanu vien bus par maz. Ir jamaina absoluti viss. Piemeram - jasak biezak satikties ar bernu, janomaina draugi un gerbanas stils, jasak darit kaut ko pilnigi jaunu (deju nodarbibas) un velams ari nomainit darbu (jo nomainot darbu nomainisies cilveki kuri tagad redzes tavu jauno personibu un tu varesi veiksmigi izveidot savu imidzu tiesi tadu, ka tu velejies)

Beefs

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nu bet ja for real, tad seit paris lietas, kas var palidzet nelietot alkaholu:

1) saderi ar kadu alkodraugu uz nedzersanu. Nosledz deribas, teiksim, uz 1 menesi un ja kads dzer taja laika (kursh pirmais), tad tas otram maksa 50Ls.

2) nomaini alkodraugus un nealkodraugiem. Biezi sanak dzert delj kompanijas, bet tu vari izveleties ari savadaku kompaniju.

3) noliec sec merki menesi nedzert, lai parbauditu, vai esi/neesi alkoholikis.

4) katreiz kad doma par alkoholu pasaki (pie sevis) ka alkahols sucks un atceries par smirdigiem bomziem.

Beefs

1) Man nav alkodraugu tapec man nav ar ko saderet...

2)Man parsvaraa draugi ikdienaa nelieto tikai ballitees,kuraas es parasti esmu kuditaajs,un pat ja draugi lieto maz es lietoju par vijiem arii..

3)Oij menesi nedzert tas ir unreal...Tad mani ir jaiespundee kaadaa karcerii lai menesi nedzertu...Varbut ar nedelju sakt>?

4)Sev es varu teikt ko gribu,bet nekad sevi nepiemaniishu ka alkohols smird un ka man vinsh negarshos, a pret bomzhiem man nekas nav pret...

Tatad sanaak ka man ir zhopa...Kaut kur beefs mineja ka jamaina apkarteejaa vide,jauns darbs kaut kas jauns..Esmu to izdarijis esmu nomainijis darbu 4nedeljas esmu jau jaunaajaa darbaa bet ir baigaa problema...Vecajaa darbaa man bija 4brivdienas menesii un katru vakaru pixaju un pox gaju uz darbu vienalga...Te man ir 3brivdienas nedeljaa, respektiivi 13brivdienas menesiii , un brivajaa laikaa tak nav ko dariit un tapat jadzer,bet ir 1ns bet...Es tagad mazaak dzeru pedejo 7nju dienu laikaa es tikai 3dienas esmu dzeeris...7dien un 1dien nedzeeru, 2dien pardzeeros atkal, bet vakar un shodien atkal nedzeru, respektiivi es sev iestastiiju ka pedejos gados izdzerto es meigjinashu izskalot ar 100l berzu sulu, apmeram dienaa izdzeru 7l berzu sulas, 4l darbaa un 3vakaaraa majaas...Uriiins kad churaaju arii vairak nesmird :) Juutu ka saaku atveseljoties :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da Larins ir 7dienas dzērājs, nedzer, nedzer un tad uzkāpj :D

Goodijam jau ir sieviete, tikai ar sīko vēl laikam nav nobrieduši... Ja viņam būs bērns, viņš dzers 2x biežāk :DD

Alkohols negaršo tikai mīkstajiem, īstiem večiem garšo visīts, rums, šnabis un HEKTORS!@!@!!@@11111

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

GooD Man a cik tev gadu, sen jau lieto, būtu laiks sievieti zavistji kura tevi piebremzētu un bērni jau tjemboļi tev liks izvēlētis alkohols vai ģimene, tu ko darīsi? Tad tu varēsi spriest, ka tev viss ir izmēģināts.

Esmu vecaks par tevi.Sieva man ir.Berni var pagaidiit.

P.s. attachment... Larins jau nedzer vairs aktivi apmeram 1/2gadu galiga seeene...Shad tad tikai esam aizleejushi muuli pa retam max 2reiz menesiii...Agrak dzeks normali blieza valjaa...A tagad jau vairak kopaa nerukaajam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tad saņematies un činījiet aukšā bērnu, šitā vilcināšanās jau arī neko nemainīs, a tavējā draudzene arī ir kodēja? Kā viņa uz to skatās, ka tu visu laiku kod, sievietēm normālām jau nepatīk ka vīrietis visu laiku dzer, varbūt tava sieviete redz ka tu nēsi dēļ alkohola vēl gatavs bērnam, un gaida tikai uz tevi! Es tev bildēs redzēju, dodu 30 gadi!

Vispār kā vari turēt darbs un alko, es 2-3 dienas un esmu gar zemi, un mocos ar pohām.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

:DD 30man vel nav un kaadu laiku paris gadus nebuuus :D Bernam neesam gatavi abi,tas tikai apgrutina dziivi,labaak ljauj izbaudiit jauniibu..Draudzene nedzer ta kaa es :) JA dzer tad sevi vismaz kontrolee,cik daudz drixt dzert...

Darbaa vareja tureet easy..galvenais ir skillss un vismaz 4h nakts miega...Protams ja tu neesi visu nakti guleejis tad gan bija pīzda logaa un varēja nomirt...Jaunaa darbaa uz tadam provokacijaam neparaxtos

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Nu skaties GooD, bērns varbūt iespēja sakārtot dzīvi, kautvai alkoholu atmest, arī būs pluss, vaitad tev nepatīk bērni? Maziņi smukiņi, pirmie solīši un visas tās emocijas. Ar vienu jau tikt galā, ka smird, bet ar trijiem ir tākā ir :)

Link to comment
Share on other sites

Man nav ķipa, man ir reāla 3 meitu ģimene! Jau līdz tam ķīvējamies ar sievu, ka gribās jau škirties, bet turamies vēl, jo bērni atņem tev pilnīgi visu laiku, nav pat mums ar sievu neviena brīva laika ko izbrīvēt, tīri tā, priekš sevis, visu laiku tikai bērni, un man jau tas viss saebala, gribēju jau škirties, tā ir riktīga nervu bojāšana, bet neko ir jāizstrur. Tāpēc jau alko man arī bija tāds stressa noņēmējs, kas beidzas vienmēr ar korķā uzsēšanos. Bet tas tā.

P.S. Tāpēc brīvais laiks man ir tikai lai piesēstos pie datora un parunāties ar kautko, tas arī viss a lai tā es varētu paņemt un ievērtēt savu jauno ričuku man tam nav laika!

1 Meita ir uz rokām vēl staigāt nemāk, tikai rāpo.

2 Iet bērnu dārzā 2 gadiņi

3 Meita 5 gadi un b le riktīg neklausa, viņiem ir šitasi dullais neklausīšanas vecums.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Tas, ka tā ir nervu bendēšana vēl maigi teikts, man māsai 2 sīkie, 2 un 3 vai 3 un 4 gadi, jūk man tie cipari, laiks baigi skrien, bet nu tur iet mati pa gaisu, nesen vēl sarāvu uz kašķi, jo man līdz pelītēm noriebās viņas čīkstēšana, nezinu kā būtu, ja man būtu viņa jāpacieš kopā dzīvojot, brrr....

Apbrīnoju tos cilvēkus, kam tas viss iziet cauri normāli (pirmie gadi ar bērniem, līdz kādiem 6g.), cerams, ka nākotnē man Dārts Vaiders dos spēku ko tādu pārciest.

Link to comment
Share on other sites

Kur Jūs naudu dabūjat priekš sīkā/o uzturēšanas... Es o nekad nespēju saprast. Tas taču ir dārgi. Jebaķ cik jākapā un jāpelna...bez 600ls uz rokas tak vispār nereāli izdzīvot. Es ar saviem 300 kanpi viens izvelku. Un man nav jāmaksā nekādi komunālie un īres... Es Jūs apbrīnoju. Respect.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...