Jump to content
GIGN Forum

Hehe


smoke weed
 Share

Recommended Posts

tipa kkaads pankroks? real, man tas fona muzons patika, kruts taads un taa balss arii kruta, taada panka balss smile.gif kvalitaate iesako, bet taa jau riktiigi labs! vareeja biki agresiivaak, tas dzeks, lai arii kas vinsh nebuutu, dziedaat smile.gif

P.S. sapnju zeme ASV, sapnju zeme ASV... shito es atkaartoshu naakot maajaas no skolas!

P.S.S. tikai tagad piefikseeju, ka tekstaa tur kaut kas nestimee, nu tanii vietaa par tiem piiraagiem, skolaam un diktaatiem, kaut kaads marazms, sorre, bet taa man liekas smile.gif

korumpeetaas mikipeles beerniem maaca vardarbiibu un PAT gudrais prezidens labpraat speelee karinju! es shito vienk. nevareeju neuzrakstiit smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ko lai saka ?! blink.gif

bishku dereetu piedomaat pie jeedziigaakiem vaardiem ... lai gan shajaa muuzikas stilaa nekad iipashi neizceljaas ar logiku smiliez.de_2125.gif

lab tas taa... tb ne ar logiku varbuut bet ar nu teixim taa - izteikshanos bez murgojuma liidzdaliibas... 18.gif

ja muzons juusu tad ir ok man shkjiet smile.gif

bet daudz veel jaastraadaa smile.gif

turaas freaki thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nu

1. pasaki basistam lai nogriez mazak bass un bish vairak uzgriez trebble. ja ne, tad bass tur nereali ruuca un baigi cakaree visu. bet ja uzgreizis trebble kaut cik, tad tas bass skanes dziiviigak. wink.gif ta vajadzety darit visas dziesmaas.

2. bundziniekam vajadzetu pamacities vairak pasist bungas. vins visu dziesmu bungas sita vienveidigi, bet nu tas taa...

3. paprasi, lai kads tev bakus piedziedaa. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Vispar pirms vairakiem gadiem (kad vel mācījos rigas 58 vsk), mes ar dažies paralelklasniekiem uzmuhļījām grupiņu ar nosaukumu "kakubites" ierakstījām vienu albūmu, kas nu jau ar lielu popularitāti ceļo pa DC++

visiem iesaku nnoklausīties dziesmu 'mazaa'

Link to comment
Share on other sites

Vispar pirms vairakiem gadiem (kad vel mācījos rigas 58 vsk), mes ar dažies paralelklasniekiem uzmuhļījām grupiņu ar nosaukumu "kakubites" ierakstījām vienu albūmu, kas nu jau ar lielu popularitāti ceļo pa DC++

visiem iesaku nnoklausīties dziesmu 'mazaa'

tu jau varetu but tik dasns un ievietot kautkur "kakubites" cd prieks tiem kas nelieto dc++

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...