Jump to content
GIGN Forum

Jaunas Darba Vakances Uk


dyversant
 Share

Recommended Posts

Es kautkā nesaprotu, pričom te es. Es galu galā tikai piedāvāju iespēju strādāt ;)

Un tas ar ko es atšķiros no citiem ir tas ka es piedāvāju iekārtošanas naudu atdot pakāpeniski, un principā man vispār ir pohuj ^___^

beidzot iebraucu kursh ir tas teletuubijs. man liekas ka ar tevi bija tā, ka neieradās viens Tesco kandidāts un tu tiki viņa vietā.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

BUMP!!

IR aktualas vakances UK. Vesela kaudze pa noliktavam, cik zinu dazhas ir pat pilnigi jaunas noliktavas ar visu svaru zali utt.

( piemeers netaa - DHL scunthorpe)

Ir arii vakances chikitaam. Es vispar esmu gatavs iedot personisku atlaidi smukaam meitenem ja vinjas brauc uz UK :D

Siikak gan neko pagaidam nepateikshu jo gulju atrubona ar 38 temperatuuru. apdeits pirmdien

Link to comment
Share on other sites

Ir apdeits pa djeelu. Ir vakances TESCO. Harlow Pilseta. Te jau sak veidoties GIGN atzars - jau kadi 5 laikam esam te. Taa ka ja gribas maukt pelnjaa un dzivot visnormalakaja pilseta, kura atrodas tikai 40 km no Londonas ( 20 min ar vilcienu). Gataviba jabut lidz nakamajai treshdienai. Nekas nereals.Vakanchu skaits gan ierobezhots, ta ka, kas pirmais brauc, tas pirmais malj.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ir apdeits pa djeelu. Ir vakances TESCO. Harlow Pilseta. Te jau sak veidoties GIGN atzars - jau kadi 5 laikam esam te. Taa ka ja gribas maukt pelnjaa un dzivot visnormalakaja pilseta, kura atrodas tikai 40 km no Londonas ( 20 min ar vilcienu). Gataviba jabut lidz nakamajai treshdienai. Nekas nereals.Vakanchu skaits gan ierobezhots, ta ka, kas pirmais brauc, tas pirmais malj.

18 gadus vajag? Kaut kāds līgums būs? Cik gbp stundā maksās? =DDD

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

18 gadus vajag? Kaut kāds līgums būs? Cik gbp stundā maksās? =DDD

1. jā, vajag!

2. Un kā tev šķiet? Loģiski, ka tiek slēgts darba attiecību līgums.

3. Sākot ar 6.08, kā jau visur.

EDIT: Miedziņ, tu vel Harlowas Tesco strādā? Ja jā, tad kurā maiņā?

Edited by Teletuubijs
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Heisaaa hopsaaa, Ir Vakances , kaudzeem, kaudzeem ;) Anglija gatavojas Olimpimpiskajaam spelem, lidz ar to, ir iespeja braukt stradat. Superiigs variants tiem ,kas grib uz vasaru braukt.

Darbs - TESCO

PIlseta - HARLOW

Gataviiba - piektdien izbraukshana.

Ja ir kaads, kursh ir gatavs braucejs - zinjot A.S.A.P

skype - dyversant_cs

tepat forumaa

Link to comment
Share on other sites

Offtopiks:

Sorry par offtopiku, vnk negribēju taisīt jaunu topiku, jo mans sakāmais ir savā ziņā saistīts ar šī topika tēmu.

Ļoti priecātos saņemt kādus darba piedāvājumus 2 personām (vīr. un siev.) Norvēgijā, vai kaut kur citur ~1000-1500km radiusā no Latvijas. Paldies.

p.s. Pat tekstu iezīmēju gaišāku, lai netraucētu. :)

Edited by kept
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Offtopiks:

Sorry par offtopiku, vnk negribēju taisīt jaunu topiku, jo mans sakāmais ir savā ziņā saistīts ar šī topika tēmu.

Ļoti priecātos saņemt kādus darba piedāvājumus 2 personām (vīr. un siev.) Norvēgijā, vai kaut kur citur ~1000-1500km radiusā no Latvijas. Paldies.

p.s. Pat tekstu iezīmēju gaišāku, lai netraucētu. :)

lol, norkē toč tādiem cilvēkiem, kam rokas aug no dirsas, nav ko meklēt, nemaz nerunājot par kaut kādu vakaņču atrašanu!

Link to comment
Share on other sites

lol, norkē toč tādiem cilvēkiem, kam rokas aug no dirsas, nav ko meklēt, nemaz nerunājot par kaut kādu vakaņču atrašanu!

1. Tāpēc jau laikam tu neesi Norvēģijā

2. Tu no savas dirsas izrāvi faktu, ka viņiem rokas no dirsas aug?

3. Tu esi vienkārši debīls, vai izliecies debīls? Un pasaki vēl, ka man nebija taisnība par to, ka tu raksti sūdu neko nezinot...

Link to comment
Share on other sites

Naya, izklausās, ka piķot tik tiešām iekš Anglijas ir labi. Vismaz na jābaidās palikt bez naudas un ēdamā uz tuvāko nedēļu.

No otras puses, ja labi iemanās prātīgi un cītīgi gribēt ņemties šeit, iekš LV, man ir sanācis ar nekustamajiem tīri labi nopelnīt. (:

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

te bija sūdc.

klau, mr. es zinu visu, es esmu gudrs, visi pārējie stulbi, redz, te nu ir tā atšķirība, ka man ir zināmi pāris cilvēki, kas uz pāris mēnešiem brauc strādāt norkē, sauciet to kā gribiet, piepelnīties, pahaltūrēt, tas nemaina ātrumu, bēēt, iekams tev nav kaut kādas valodas zināšanas, "sakari" tūr, tad tev tūr nav ko meklēt, tā nav UK vai Vācija, kur kkādas random aģentūras piedāvā visādus darbus!

bet nu, ko es te cenšos pateikt, tu tāpatās visu zini, tu tak esi tik gudrs :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

lol, norkē toč tādiem cilvēkiem, kam rokas aug no dirsas, nav ko meklēt, nemaz nerunājot par kaut kādu vakaņču atrašanu!

Ja tev nebija ko teikt, nah vispār tēreji savu laiku, lai uzrakstītu tādu sūdu...

klau, mr. es zinu visu, es esmu gudrs, visi pārējie stulbi, redz, te nu ir tā atšķirība, ka man ir zināmi pāris cilvēki, kas uz pāris mēnešiem brauc strādāt norkē, sauciet to kā gribiet, piepelnīties, pahaltūrēt, tas nemaina ātrumu, bēēt, iekams tev nav kaut kādas valodas zināšanas, "sakari" tūr, tad tev tūr nav ko meklēt, tā nav UK vai Vācija, kur kkādas random aģentūras piedāvā visādus darbus!

bet nu, ko es te cenšos pateikt, tu tāpatās visu zini, tu tak esi tik gudrs :rolleyes:

faceoff.gif

Šķiet, ka sanāk, tā, ka es tomēr zinu vairāk par tevi. Un tas par rokām no dirsas un to valodu... varu derētu, ka to kādreiz kāds cilvēks ir teicis par tevi un tagad tu, ķipa, kruts un viszinošs cilvēks centies izcelties, izgāžot savas salauztās sirsniņas emocijas pret kādu nezināmu cilvēku.

Informēšu tevi par to, ko tu nezini - Norgē ir ko darīt, ja nav arī viņu valoda, otrkārt, Norgē nav 1 konkrēta valoda, tai ir vairāki dialekti, savējie, protams, saprotas, bet iebraucējam, kā, piem, man, nebūtu forši mācīties viena dialekta valodu un beigās aizbraukt uz kādu pusi, kur to neviens nesaprot. Treškārt, tas ir skaidrs kā diena, ka bez valodas nevar cerēt uz labu darbu, bet tas nenozīmē ka darbu nevar atrast. Šī infa ir ievākta no sakariem, kas tur jau dzīvo pāris gadus. Kāpēc tad es neprasu saviem sakariem darbu? Meklēju variantus!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...