Jump to content
GIGN Forum

Sp[A]Nky[Z]


romcik
 Share

Recommended Posts

| BANA ID: 108986

| ADMINS: sp[A]nky[Z]

| NOBANOTAIS NIKS: [{JIaHeP]*rom4a^

| NOBANOTAA IP: 90.201.191.19

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 18.03.2012 12:35

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban

sp[A]nky[Z] loti tevi prasu paskaties demo jo man tiewam nekas nebija!!! Es zinu ka tu esi normals admins un vari paskatities demo man parasti bija noperkts amulet,boots, tapec es tur atri skraidiju un visus gazu parasti mani paperlo..nu domaju tu paskatisies demo un nonemsi unban jo tur tiewam man neka nebija!!! Paldies uzreis!

Link to comment
Share on other sites

Pagaidam Pliko viņš tev visu paskaidros! :D Tas pat ir nedaudz smieklīgi kāpēc tevi izbanoju! Bet Wh ir!

Ok pateiksu! Joks ir tāds sākšu no sākuma: plikais man uzmeta blind(es kļuvu dusmīgs (bet tapec ka esam 4omi neko )) un td Plikais teica kā var redzēt kam wh lai uzmet blind(tā varot pārbaudīt), es uzmetu blind 2x rom4am domāju tūlīt sekos kāpēc tā un šitā, bet kas tad tas NEKAS nav sūdzību!!! Labi domāju ar pirmo reizi varbūt kaut kas nenorukāja, lieku otrorreiz sis skrien tā itkā nekas nebūtu (rakstīju xblind rom4a, domāju varbūt full nick jāraksta, pārbaudu uz sevi xblind nky gatavs izbaudu tumsu) Seciniet paši!

Edited by spankyed
Link to comment
Share on other sites

sp[A]nky[Z] tu uzliki man panu es tevi ludzu paskaties demo...nu i cik man tagad jagaida kamer atnaks Plikais un kautko pateiks???

Pagaidam Pliko viņš tev visu paskaidros! :D Tas pat ir nedaudz smieklīgi kāpēc tevi izbanoju! Bet Wh ir!

Ok pateiksu! Joks ir tāds sākšu no sākuma: plikais man uzmeta blind(es kļuvu dusmīgs (bet tapec ka esam 4omi neko )) un td Plikais teica kā var redzēt kam wh lai uzmet blind(tā varot pārbaudīt), es uzmetu blind 2x rom4am domāju tūlīt sekos kāpēc tā un šitā, bet kas tad tas NEKAS nav sūdzību!!! Labi domāju ar pirmo reizi varbūt kaut kas nenorukāja, lieku otrorreiz sis skrien tā itkā nekas nebūtu (rakstīju xblind rom4a, domāju varbūt full nick jāraksta, pārbaudu uz sevi xblind nky gatavs izbaudu tumsu) Seciniet paši!

Pagaidam Pliko viņš tev visu paskaidros! :D Tas pat ir nedaudz smieklīgi kāpēc tevi izbanoju! Bet Wh ir!

Ok pateiksu! Joks ir tāds sākšu no sākuma: plikais man uzmeta blind(es kļuvu dusmīgs (bet tapec ka esam 4omi neko )) un td Plikais teica kā var redzēt kam wh lai uzmet blind(tā varot pārbaudīt), es uzmetu blind 2x rom4am domāju tūlīt sekos kāpēc tā un šitā, bet kas tad tas NEKAS nav sūdzību!!! Labi domāju ar pirmo reizi varbūt kaut kas nenorukāja, lieku otrorreiz sis skrien tā itkā nekas nebūtu (rakstīju xblind rom4a, domāju varbūt full nick jāraksta, pārbaudu uz sevi xblind nky gatavs izbaudu tumsu) Seciniet paši!

sp[A]nky[Z] es nesaprotu par kadu tu tur blindu runa mow tas tavs blinds nestrada???mow man kautko i raksti 4ata bet es neredzeju ekrana man to4na neka nebija rakstits par kaut kadu blindu...Es tad ludzu Tevi un Pliko paskatities demo! Ta ka jus bijat tur 2 admini un es ludzu paskatities! (Godigi saku neka man nav! )

Un kapec ja tev Plikais iedevo kautko pameiginat ar kautkadu blindu es pat nesaprotu kas tas ir nu labi...kapec tad Plikais pats to neizdarija..Nu tapat spanky ceru ka atradisi druscinj laika lai uzmest aci demo

aaa paga spanky tu doma par tumsu ekranu??? Es tad laikam sapratu man bija tumw ekrans BET! nevis man bija tikai druscinj aukwa bet es pilnigi visu vareju redzet! Man parasti nedaleca kas par blnid es domaju kautkas tu rakstij ekrana.. Bet ja biskinj tums ekrans bija ecerejos ja bet es visu redzeju nevaru pateikt ka ekrans bija bilnigs tums!!! es ceru ka demo to var redzet taka spanky ludzu paskaties!

Link to comment
Share on other sites

PAG, PAG.

Spanky ko Tu dari ?

xblind rom4a viss strada. Vinjsh kaut ko saverveleja un Tu noticeji. NO WAY !

Chaljiem kuriem ir WH ar xblind blauj par tumshu ekranu, vinjam mistiska veida nebija BLIND. C`MON ?

Link to comment
Share on other sites

Nu blinds varēja nestrādāt, ja bija kāds ar tādu pašu niku, kas gan ir maz ticams, ja lika arī uz pilno niku... Čatā vai konsolē demo nerādās vai ir uzlikts blinds? Ja ir, tas nozīmē, ka kaut kādi čīti ieslēgti ir bijuši, kas izslēdz blind iespējamību. Maybe noflash?

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Ja ponemaju konewno wto vi pitaetisj tam wto to zedlatj.No vi mne uze realjno nadoeli so svoimi wh kogda ze vam v konce kancov daidet wto netu u menja ne4evo i to4kaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Blinds neuzrādas tiem kuri spēlē ar aktivizētu noflash

Nu un laikam arī tad ja ieflašo :D

Sen neesmu blindots, bet ar blind bija arī gļuks/joks, ja kādu caur blind nošauj, tas pazūd. Tā sen atpakaļ bija.

Link to comment
Share on other sites

BANA ID: 109085

| ADMINS: l1nk1n

| NOBANOTAIS NIKS: [{JIaHeP]*rom4a^

| NOBANOTAA IP: 90.201.191.19

| IEMESLS: xblind = pofig = WH

| UZLIKTS: 19.03.2012 15:54

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban

Bl9 vi vnature zadrali netu u menja ne4evo snemaite ban ja nepanemaju 4e vi doebalisj do menja

Link to comment
Share on other sites

TU man izskaidro kaa Tu vari tikt nenoblaindots ?

skataties raundu pirms ban. Nebija preti ne flash, ne vinjs kadu kill... skreja kaa skriedams no trepitem lidz trepitem un vel ara uz C.

Map de_train

Link to comment
Share on other sites

Ja kr4 pocani neznaju wto vi tam mutite no u menja bilo toka erunda kogda spankyz prboval u menja bilo temnaja linija gde kill gde kto kavo ubil toka tam zakrivalo to wto ti was proboval ja neznaju was ne4evo nebilo..ewo mogu skozatj daze kogda v neti polzaju i bistro miskoi v niz vedu u menja toza ekran megaet temneet..ja kr4 serjozna neponemaju mozet u menja komp uze G.... nu neznaju.. nu 4esna gavrju net ne4evo !!!!! l1n1k1n prowu snemi unban

Link to comment
Share on other sites

atceraties ka war3 ir tāda fīča, ja tu piemēram esi undead un tev uzmet flešu tu neko neredzi līdz netrāpi kādam, jo tad flešs uzreiz pazūd ar blind war3 modā nav tāpat?

ja undeadam uzliek blind kā viņš iešauj kādam nepazūd tas blinds?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...