Jump to content
GIGN Forum

Par Thugluv


B3NDE
 Share

Recommended Posts

Da nav jau nekas slikts, ka viņš ir admins dažreiz pat noder, ka izkiko kāda vai kkas uz to pusi, bet nu nospēlēt karti kopā ar čalim, kam ir aims ir dziegan stilīgi, it īpaši tas ka es viņam teicu, ka wh(man likās ka wh bija aims :D).

varat paskatīties demo failus, čītera niks ir MF*[Deagl_only] or smth

weekly-war3.gign.lv-1203151643-de_cpl_mill.zip

weekly-war3.gign.lv-1203151713-cs_office.zip

office sākumā vēl diezgan rupji viņam saku, ka ar aim skraida bet nu labāk ir pafragot :)

office sākumā vēl bugo un pēc transfer šauj nost , office beigaas vēl vote ne pa ķeksi uz dd2?

āāāāa nu ja tur tak var pamatīgi pafragot

Edited by B3NDE
Link to comment
Share on other sites

Par šaušanu pēc spēlētāju maiņas arī esmu aizrādījis..tas tā kā vienalga viņam.

Un ticu, ka viņš labāks pats uzspēlēs nekā ieies uz pāris raundiem specos (jo mirst viņš reti). Pat ir jāprasa, vai ir nobanojis kādu spēlētāju war3?..

Tikai taisnība un pieredzētais :|

Edit: Tikko ieraudzīju rom4as banu.

Edited by Mcaa
Link to comment
Share on other sites

Esmu redzējis map bug iekš nuke un šodien man nepatika, ka viņš kļuva rupjš uz panz3ru - ok,varbūt bija pelnījis, bet ja Tu esi admins,tad attiecīgi tā uzvedies - var uzlikt gagu vai pasaki normāli,lai pievalda muti, bet tur panesās arī kkas pa gejiem.

Par specošanu - nevienu reizi neesmu manījis,ka viņš ieiet specos un paskatās kādu čīteri.

Link to comment
Share on other sites

Tad, es jautāšu tām kaut gan esmu no css :D, bet nu - Kāda jēga? No tāda admina protams, jo fragot var arī bez acc, manuprāt, ja ir acc, tad arī pievaldi dažreiz to savu vēmi tikt top un ieej specos, pavēro, patīri serveri, un uzturi to labo - kas ir. Arī atteiksmiei būtu jāmainās - ja esi admins, tad arī rādi piemēru.

Link to comment
Share on other sites

Tad, es jautāšu tām kaut gan esmu no css :D, bet nu - Kāda jēga? No tāda admina protams, jo fragot var arī bez acc, manuprāt, ja ir acc, tad arī pievaldi dažreiz to savu vēmi tikt top un ieej specos, pavēro, patīri serveri, un uzturi to labo - kas ir. Arī atteiksmiei būtu jāmainās - ja esi admins, tad arī rādi piemēru.

Zelta vārdi.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, tā jau ir kāda trešā sūdzība par ThugLv - ja nemaldos. Parasti neiedziļiinājos, bet nu tas jau ir par daudz. varbūt viņa labie un visi šie nedarbi būtu jāziskata? Un jāparunā ar viņu, or ja viņš pilnīgi uzliek Ignorance, tad jau bargāk?

Link to comment
Share on other sites

Visiem liels paldies par atbalstu )) negribaas te neko daudz rakstiit.. neteikshu ka kaads te kautko negoodiigu uzrakstija par mani.. visam piekriitu...

jaa es nositu dazhreiz cilveekus peec transfera.. bet arii dazhreiz man saak shaut pirmie.. ja kaads arii mani kaadreiz noshauj.. es neslajoju, vienkaarshi pasaku ka suudiigi ir.. !

jaa es nomainu dazhreiz uz kaadu dd2 jo tas nebija kaadas 5 kartes.. bet arii TAS IR tikai VOTE.. nez kapeec 18 no 20 cilveekiem spiezh 1.. un peec tam nevig teikt ka def mape un visiem tas ir apnicis.. ja CS 1.6 vel nav apnicis tad var speleet tos dd2 vel 10tiem gadiem varees... Un kaa daudzi zin ka tas war3 pamazaam mirst nost un dazhreiz tur pa dienu spelee tik kaadi 4 , 5 cilveeki.. un nedomaaju ka es nevietaa saaku mainiit uz iceworldiem un dd2 lai tik servers paliek pilnaaks..

jaa dahzreiz es pamatiigi fragoju un man tas patiik un nevienam tas nav jaapish isteniibaa kaa un cik labi es speleeju..

Kaa tev viens rakstija ka es nekad neeju SPECTATOROS lai paskatiitos kaadu chiitaku..jaa man vieglaak ieiet izveleeties kaadu tiimu un neizveloties cilveecinju esmu itkaa miris un skatos to chitaku vai ko tur vaig.. taadaa veidaa chiitaks nepamana ka kaads ieiet spectatoros un kaads vinju skataas..

Taatad spriezhiet pashi.. vai tomeer esmu es tik slikts par cik juus mani uzkatat.. zinu dazhreiz man iet ciet un neko negribas dariit vnk skraidiit un shaudiit.. Juus jau visi nepamanat tos labos darbus ko es daru prieksh servera.. tik varat piiksteet kad kautkas nepatiik.. a kad pashi kliedzat thug uzliec to .. izkiko to.. visu prieksh jums.. atrodos serverii katru dienu un diezgan ilgi .. varbuut esmu jums vienkaarshi apnicis ar to ka neatstaaju fragus un shauju visus nost.. :D

Link to comment
Share on other sites

varbuut esmu jums vienkaarshi apnicis ar to ka neatstaaju fragus un shauju visus nost.. :D

ES saprastu wh, bet čalim bija aim....

tu reāli nepaskatījies tikai tapēc, ka bijāt vienā komandā, paļubomu būtu bans, ja pret viņu tu spēlētu.

alkatība!

Link to comment
Share on other sites

ES saprastu wh, bet čalim bija aim....

tu reāli nepaskatījies tikai tapēc, ka bijāt vienā komandā, paļubomu būtu bans, ja pret viņu tu spēlētu.

alkatība!

nu un deel shitaa tev ir taa jaaraud?? ja es vinju nenobanoju uzirez.. taatad tam bija savs iemesls.. un kad mani noshauj vieneer izeju parunaaties pa skype vai nu internetaa ieeju.. ja es neko jums neatbildu CS'a tas nozimee ka es neesmu uz vietas.. un tas Deagle speleeja kaa nuubs tapeec uzreiz es vinjam nepieveersu lielo uzmaniibu..

Link to comment
Share on other sites

Visiem liels paldies par atbalstu )) negribaas te neko daudz rakstiit.. neteikshu ka kaads te kautko negoodiigu uzrakstija par mani.. visam piekriitu...

jaa es nositu dazhreiz cilveekus peec transfera.. bet arii dazhreiz man saak shaut pirmie.. ja kaads arii mani kaadreiz noshauj.. es neslajoju, vienkaarshi pasaku ka suudiigi ir.. !

jaa es nomainu dazhreiz uz kaadu dd2 jo tas nebija kaadas 5 kartes.. bet arii TAS IR tikai VOTE.. nez kapeec 18 no 20 cilveekiem spiezh 1.. un peec tam nevig teikt ka def mape un visiem tas ir apnicis.. ja CS 1.6 vel nav apnicis tad var speleet tos dd2 vel 10tiem gadiem varees... Un kaa daudzi zin ka tas war3 pamazaam mirst nost un dazhreiz tur pa dienu spelee tik kaadi 4 , 5 cilveeki.. un nedomaaju ka es nevietaa saaku mainiit uz iceworldiem un dd2 lai tik servers paliek pilnaaks..

jaa dahzreiz es pamatiigi fragoju un man tas patiik un nevienam tas nav jaapish isteniibaa kaa un cik labi es speleeju..

Kaa tev viens rakstija ka es nekad neeju SPECTATOROS lai paskatiitos kaadu chiitaku..jaa man vieglaak ieiet izveleeties kaadu tiimu un neizveloties cilveecinju esmu itkaa miris un skatos to chitaku vai ko tur vaig.. taadaa veidaa chiitaks nepamana ka kaads ieiet spectatoros un kaads vinju skataas..

Taatad spriezhiet pashi.. vai tomeer esmu es tik slikts par cik juus mani uzkatat.. zinu dazhreiz man iet ciet un neko negribas dariit vnk skraidiit un shaudiit.. Juus jau visi nepamanat tos labos darbus ko es daru prieksh servera.. tik varat piiksteet kad kautkas nepatiik.. a kad pashi kliedzat thug uzliec to .. izkiko to.. visu prieksh jums.. atrodos serverii katru dienu un diezgan ilgi .. varbuut esmu jums vienkaarshi apnicis ar to ka neatstaaju fragus un shauju visus nost.. :D

Thug, pat forumā, Tu nevari iztikt bez japi.... utt? Tomēr būtu jābūt kaut kādām normām - tomēr esi Admins.

Link to comment
Share on other sites

Respektīvi ThugLuv ja tev ir iedots acc, tad varbūt izturies pret to atbildīgāk. Visi ir cilvēki, visiem gadās sliktās dienas vai arī vienkārši slinkums, bet tomēr - tev ir šis acc, tad izmanto viņu, lai serverī ievestu kārtību. Ja tu attiecīgi to darītu un rādītu piemēru, tad nebūtu vispār par ko piesieties. Peace !

Jauku dienu visiem ! PIEKTDIENĀĀĀ ! :D

Edited by Kaspiits
Link to comment
Share on other sites

ehh, kā visi sabrukuši viņam. Bet žēl, ka viņš ir viens no aktivākajiem adminiem, vismaz spriežot pēc banlistes. CSS adminiem vispār šeit iekšā nevaidzētu līst un kurināt naidu. Jums tur serverī vispār bezpriģels notiek..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...