Jump to content
GIGN Forum

Ban @ War3 Via Vote


PopWar
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Nerakstu šo, lai man noņemtu banu or smthng, es vnk gribētu zināt, kurš bija tas umņiks, kas nespecojot uzlika vote par banu! 30 min atsēdēšu, nekas man nenotiks. Vot vaininiekam ceru, ka būs sankcijas. Pieņemu, ka tas bija rom4a, jo vote lidoja uzreiz pēc tam, kad nošāvu viņu caur sienu. Demka vēl nav, mape vēl iet.

Edit : Lūk arī demo http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv/2012-03-03/weekly-war3.gign.lv-1203031501-de_aztec.zip

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 107680

| ADMINS: GIGN War3FT 3.0 | war3.gign.lv

| NOBANOTAIS NIKS: Ainars

| NOBANOTAA IP: 95.68.59.65

| IEMESLS: Banned due to vote

| UZLIKTS: 03.03.2012 15:20

| Uzlikts pirms 2 minutem

| Terminsh peec 27 minutem

Edited by PopWar
Link to comment
Share on other sites

Man ir aizdomas, ka vispar ir janonjem tada xvote ipcija paris individiem !

No skystars puses atrodoties man serveri ir lidojushi bezsakarigi xvotekick un xvoteban... esmu teicis, ja bus accept lidos pats, bet vinjam PO. Vinjsh vispar nesaprot kas ir kas ! Varetu romchaam un skaistaariem nonjemt nost to opciju, jo vinji pa dzivivisu laiku blauj !

piis nuubi

Link to comment
Share on other sites

Man ir aizdomas, ka vispar ir janonjem tada xvote ipcija paris individiem !

No skystars puses atrodoties man serveri ir lidojushi bezsakarigi xvotekick un xvoteban... esmu teicis, ja bus accept lidos pats, bet vinjam PO. Vinjsh vispar nesaprot kas ir kas ! Varetu romchaam un skaistaariem nonjemt nost to opciju, jo vinji pa dzivivisu laiku blauj !

piis nuubi

l1nk1n kur es tev bljavu vai kas tikai nevajag weit muldet un kapec tu uzreis ta apvaino citus colvekus kapec tu saki ka noobi tev kada sakaraba ka mes spelejam tev ko patik nirgaties par citam spelem vai kas es nasaprotu deljkam tu to dari??? un es pateicu ja nav tad es atvainojos taka nevajag l1nk1n te darit lielu problemu labi???

un tu saki ka nonemt ja a parko es tad naudu maksaju par tavam acim skaistam vai kas?

Link to comment
Share on other sites

TU maksa naudu par iespeju iekljut serveri bez rindas, shis ir tikai neliels papildinajums, kursh ir paradijies salidzinoshi nesen un es neatbalstu kaut ko tadu no vienas puses !

Es paskatijos tavus status, savadak romcha es tevi nenosaukt... kad bija bans... skill uzleca 2k+ c`mon ?

Link to comment
Share on other sites

ne es ne arkadien naxuj kvadratiem nespelemju un es speleju vispar kad admini ir olnine upat kad 2 vai 3 admini online BENDE ja tu esli lohs un nemaki spelet tad tu tads un paliksa ja netici ka es ta speleju nav manas problemas!!! Bet es nearko nespleju nerkadiem kubiem... l1nk1n tagad saksim no tevim. Ko tu naxuj uz manim ditw es te pateicu waja foruma ja tur neka taja demo tad es atvainojos neavjag te nekadu problemu taisit vai tu to4na esi tads nacionlists kurw vienmer piekasajas pie viena cilveka

Link to comment
Share on other sites

romcik kāds te sakars ar "nacionalists"?

vienu vai divas reizes tik te gigna war3 esmu spēlējis un vienā no reizēm šis kadrs spēlēja pretējā komandā un manā komandā bija spēlētājs, kas viņu nošaujot atrāvas arī ar šito voteban, protams, ka visa viņa komanda sabalsoja par un čali izbanoja, tajā mirklī bija kaut kāds 4v4.

tik tas laikam nekādīgi uz šo gadījumu neattiecas.

P.s Iemācies rakstīt.

Edited by henrieta
Link to comment
Share on other sites

romcik kāds te sakars ar "nacionalists"?

vienu vai divas reizes tik te gigna war3 esmu spēlējis un vienā no reizēm šis kadrs spēlēja pretējā komandā un manā komandā bija spēlētājs, kas viņu nošaujot atrāvas arī ar šito voteban, protams, ka visa viņa komanda sabalsoja par un čali izbanoja, tajā mirklī bija kaut kāds 4v4.

tik tas laikam nekādīgi uz šo gadījumu neattiecas.

P.s Iemācies rakstīt.

Ja es butu Latvietis tad varetu man to taeikt lai iemacitos rakstit bet es esmu krivietis un ka var ta un rakstu !!!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja es butu Latvietis tad varetu man to taeikt lai iemacitos rakstit bet es esmu krivietis un ka var ta un rakstu !!!

Pagaidi, kādas valsts pase Tev ir? Kur Tu dzīvo? Ja nav Latvijas un nedzīvo Latvijā, tad atvaino, bet ja ir savādāk, tad mācies rakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Es no Latvija bet dzivoju tagad Anglija a deljkam man te anglija macities latviewu valodu ka jaraksta es ka maku ta un rakstu tev kada sakariba ka es maku rakstit es ta4u nepiekasos ne pieviena un nesaku ka vinjw pa kriviski slikti runa vai raksta, deljkam man tad tudu jasaka???

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Visu nelasiju, bet no savas puses varu pateikt, ka ja es serverī ieraudzīžu kādu lietojam xvote kad admins ir onlainā - tam cilvēkam uzlikšu banu uz nedēļu (es te vairāk domāju par tādiem kā rom4a).

rom4a pats nevienu reizi mūžā man nav pateicis pareizi par kādu,kas čīto. Vecīt tu csā esi pilnīgs 0....nūbelis...nezinu kā,lai vēl tev pasaka to.

Rom4a sauc visus spēlētājus par čīteriem, kas viņu nošauj. Viņam nepielec,ka ir vietas,kur var izšaut cauri, gadās cūcenes vai arī ir cilvēki,kuri māk tēmēt galvā... rom4a raud par wh,aim utt...

Edited by Kaspiits
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Romcik, skaties demo cik vēlies, ja tu tur redzi wh, tad vienkārši izdzēs cs.

Bet tomēr pavisam augstāk stāvošajiem ierosinu padomāt vai tiešām tiem, regotajiem nikiem ir vajadzīga voteban iespēja (ja vien tā nav kopā ar kkādu flagu, kas ir vajadzīgs, bet cik es zinu, tad nav).

Link to comment
Share on other sites

Visu nelasiju, bet no savas puses varu pateikt, ka ja es serverī ieraudzīžu kādu lietojam xvote kad admins ir onlainā - tam cilvēkam uzlikšu banu uz nedēļu (es te vairāk domāju par tādiem kā rom4a).

rom4a pats nevienu reizi mūžā man nav pateicis pareizi par kādu,kas čīto. Vecīt tu csā esi pilnīgs 0....nūbelis...nezinu kā,lai vēl tev pasaka to.

Rom4a sauc visus spēlētājus par čīteriem, kas viņu nošauj. Viņam nepielec,ka ir vietas,kur var izšaut cauri, gadās cūcenes vai arī ir cilvēki,kuri māk tēmēt galvā... rom4a raud par wh,aim utt...

Tu tads nekad nebij es nekad nelieku vote kad admins online es liku tad kad to4na ir 4itaks vai afk kick taka nevajag te muldet a bots esi tikai tu!!!

Es vispar nesaprotu kas te par problemu tadu ir man liekas vajag temu AIZVERT!!!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu tads nekad nebij es nekad nelieku vote kad admins online es liku tad kad to4na ir 4itaks vai afk kick taka nevajag te muldet a bots esi tikai tu!!!

Es vispar nesaprotu kas te par problemu tadu ir man liekas vajag temu AIZVERT!!!

Tev čītaki ir visi,kas tevi nošauj. Vispirms iemācies spēlēt un, tad mētājies ar vote. Tu esi vienīgais spēlētājs, kas visu laiku čīkst un sūdzās adminchatā, ne tikai adminchatā...visu laiku kāds čīto utt. Pirms bļauj,ka čīteris moš paspeco ? Vai pasaki vienu reizi - admins apskatīsies, bet tu indivīds nemāki...tikai floodus taisi čatā.

Un vai nu tas biji tu vai SkyStars,kas vienu reizi kad biju onlainā meta votekick. Vispār kādā sakarā ??? Bez iemesla vienkārši votekick...spēlētājs nečītoja, nebija afk, ping ar bija ok, bet šeku reku - votekick. Un kāpēc ??? Es pats aktīvi kikoju tos,kuri ir to pelnījuši, Mcaa vairāk ar specošanu un baniem ņemās, es čekoju pingus, afk, lagerus un basecamperus... Kad pamanu,ka kāds čīto banoju. Tev kā spēlētājam ir jāspēlē un jābeidz tēlot no sevis adminu. Ja tu būtu pelnījis admin tiesības, tad tev tādas iesp'jams,ka būtu...,bet tev viņas neredzēt. Sevi esi pierādījis kā slikts spēlētājs, bez atbildības sajūtas.

Link to comment
Share on other sites

Tev čītaki ir visi,kas tevi nošauj. Vispirms iemācies spēlēt un, tad mētājies ar vote. Tu esi vienīgais spēlētājs, kas visu laiku čīkst un sūdzās adminchatā, ne tikai adminchatā...visu laiku kāds čīto utt. Pirms bļauj,ka čīteris moš paspeco ? Vai pasaki vienu reizi - admins apskatīsies, bet tu indivīds nemāki...tikai floodus taisi čatā.

Un vai nu tas biji tu vai SkyStars,kas vienu reizi kad biju onlainā meta votekick. Vispār kādā sakarā ??? Bez iemesla vienkārši votekick...spēlētājs nečītoja, nebija afk, ping ar bija ok, bet šeku reku - votekick. Un kāpēc ??? Es pats aktīvi kikoju tos,kuri ir to pelnījuši, Mcaa vairāk ar specošanu un baniem ņemās, es čekoju pingus, afk, lagerus un basecamperus... Kad pamanu,ka kāds čīto banoju. Tev kā spēlētājam ir jāspēlē un jābeidz tēlot no sevis adminu. Ja tu būtu pelnījis admin tiesības, tad tev tādas iesp'jams,ka būtu...,bet tev viņas neredzēt. Sevi esi pierādījis kā slikts spēlētājs, bez atbildības sajūtas.

ko tu naxuj te 4iksti kam es sudzos tu vipirms bl9 spele katru dienu lai tu to teiktu ka es sudzos un 4ikstu tu spele 1 vai 2 reizes menesi un saki ka es sudzos admin4ata es tik 1 reizi dzive esmu uzrakstijs admin 4ata tas bija Mcaa ta ka nevajg te uz manim teik kautko es saprotu ka tu gribi lai vispar mani te ne par ko uztver.. nevajag ja tu patss nemaki spelet tad esi un kluse!! nevajag te neko melot!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ko tu naxuj te 4iksti kam es sudzos tu vipirms bl9 spele katru dienu lai tu to teiktu ka es sudzos un 4ikstu tu spele 1 vai 2 reizes menesi un saki ka es sudzos admin4ata es tik 1 reizi dzive esmu uzrakstijs admin 4ata tas bija Mcaa ta ka nevajg te uz manim teik kautko es saprotu ka tu gribi lai vispar mani te ne par ko uztver.. nevajag ja tu patss nemaki spelet tad esi un kluse!! nevajag te neko melot!

Mazais pidrillo - http://stats.gign.lv/war3ps/

Tagad aizrijies gan par manu spēlēšanu, gan par manu spēlēšanas laiku !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...