Jump to content
GIGN Forum

Analgins Saspiedies? :d


Falsed
 Share

Recommended Posts

analgins : ja visi rašotu un šauutu kā es nebutu jāsleyo pidari :)

Ntx:* killed edisons mp3 with deagle.

Nevermind killed murfilds2 with galil.

keeKs aR roZineem` killed Nevermind with m4a1.

B52 | Godzilla : aga "D"

Impressive killed Metriņš^ with deagle.

keeKs aR roZineem` killed zimbu4a with m4a1.

Drake. : kaa tu :D

keeKs aR roZineem` killed Coke Is Good with m4a1.

zimbu4a connected

B52 | Godzilla : ble nau naydas internetam :D

keeKs aR roZineem` killed Impressive with m4a1.

[sM] analgins: Kicked Drake. (Reason: pievaldi savu valodu!)

keeKs aR roZineem` killed laucinieks with m4a1.

+-[Checking access]----------------------------------------------

| Drake.: OK. Your access -

+-[Access denied]----------------------------------------------

| ADMIN: analgins

| REASON: pievaldi savu valodu!

| EXPIRE in 4 minutes

+-------------------------------------------------------------

Disconnect: Kicked by Console : KICKED! Reason: pievaldi savu valodu!! Temporary anti-reconnect ban will expire in 4 minutes..

Disconnect: Kicked by Console : KICKED! Reason: pievaldi savu valodu!! Temporary anti-reconnect ban will expire in 4 minutes..

Štrunts uz to kicku :D , bet nesapratu ko es tur tādu pateicu , ka jākiko? :D

Reāli ar pasaku kā domāju , ka analgins nemaz tik labi nešauj :D

Edited by Falsed
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, sanāca pārpratums, jo Tu domāji vienu, bet, nevietā to pasakot, sanāca, ka nosauci arī analgīnu par pidaru :D

Tieši to arī viņš domāja..

Par kick - pareizi izdarīja, nākamreiz padomāsi pirms rakstīsi kaut kādus komentārus.

Edited by Pauly
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eu nē nopietni? Čalis pasaka "kā tu" un atraujas kick, bet Analgīns nosaucot kādu par pidaru vēl sanāk tas labais. Redz vēl esot vajadzējis banot to čali, kas pateica "kā tu", jo viņš izrunājoties un palaižot muti. :D Kurā vietā? Varbūt tur tās sarunas sākums nav ielikts un tāpēc izskatās tā dīvaini, bet ja tā ir visa saruna, tad gan kādam vajadzētu nervu zāles sākt lietot un nedaudz piedomāt pie tā ko pats saka. Chill.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, sanāca pārpratums, jo Tu domāji vienu, bet, nevietā to pasakot, sanāca, ka nosauci arī analgīnu par pidaru :D

jā varētu būt , viņš domāja ka viņu par pidaru nosaucu , es parēcu par to kā viņš šauj.. sanāca pārpratums... Un jā ''pareizais'' admins analgins , kapēc tad sauc citus par pidariem.?

Link to comment
Share on other sites

Brīnums ka neiekopeji tikai rindiņu kur es pateicu vienu sliktu vārdu..

Jā es karoju ar tiem kas nemāk uzvesties un lamājas 25/8, nu un ? serverī valda pilnigs haos šajā ziņā!

Tu atravies kiku jo tā bija pedeja pilse atieciba uz taviem tekstiem, nebija jau ta ka Tu nepateici nevienu sliktu vardu taja diena..

Kā arī esmu vairākas reizes brīdinājis cilvēkus ka lamāšanās var novest pie soda, banu nevienam dēļ tā neesmu pagaidām izsniedzis!

Un par rašu - jums tas ir jaiemacas! Tā žurkošana nekam neder jo jums pat ar 3 minūtēm nepietiktu lai izglābtu hostus / uzliktu bumbu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...