Jump to content
GIGN Forum

Ban War3


maize*semene*
 Share

Recommended Posts

Paņēmu scroll, sāka slapot par to, ka basecampoju, round beigās vēl slay uzlika. Man šķita, ka šis vārds vislabāk apzīmētu šo jauko adminu, nesaskatu admin abuse nekādu, nosaucu lietas īstajos vārdos. Gejs (no angļu valodas gay) jeb vīrnieks ir vīriešu kārtas homoseksuāla persona. Šī apzīmējuma izcelsme nav viennozīmīga. Sākotnēji tas nāk no angļu (amerikāņu) valodas un kā īpašības vārdam tam bija vairākas nozīmes: jautrs, bezrūpīgs, amorāls,[1] bezkaunīgs. Lai gan šis apzīmējums sākotnēji tika lietots, lai apzīmētu cilvēkus, kuri ar savu dzīvesveidu neiekļāvās sabiedrības veselumā, šodien tas ir izplatīts visā pasaulē kā samērā neitrāls homoseksuālu vīriešu apzīmējums. Īpaši anglosakšu zemēs apzīmējums “gejs” (gay) tiek lietots arī zinātniskajā literatūrā.[2]

@lumpy

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu sēdēšanu bāzē un lūrēšanu optikā uzskati par normālu spēli, tad sorry, bet tev jāiet likt C4. Nebija gluži tā, ka Tu paņēmi scroll, tiki iespiests bāzē, jo CTs blakus. Tu naglajā žurkoji bāzē, lūrot optikā, kad neviena CTs ne tuvumā nebija. Par to arī slap, jo jau iepriekš Ts zaudēja, kad laiks beidzās, jo pāris viedie izdomāja pažurkot pa ilgu.

Turklāt, ja Tev ģimenē vai starp draugiem ir pieņemts uzrunāt vienam otru par pederastu, tad paturi to arī tur. Sauc savus draugus par gejiem, tēvu, brāli par gejiem, bet publiskā telpā labāk ar šādiem apvainojumiem nebārsties. Vēl jo vairāk adminu virzienā. Vēl veicu publisko aptauju ar TNS palīdzību, kā, kurš lieto vārdu gejs.. Klauns gatavais!

:lame:

P.S.

Ja reiz esi tik ļoti izglītojies, tad varbūt iemācies pie viena sūdzību sarakstīt pēc parauga..

Edited by Lumpy
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi atceros bija vēl 1 minūte laika, kas ir vairāk kā pietiekoši.

Un nevajag sabiezināt krāsas, izskanot vārdam pederasts, rodas daudz negatīvāka nozīme. Par ģimenes pieminēšanu es pat nekomentēšu, neliecina neko daudz par tevi pašu.

p.s. atvainojos, bet neuzskatīju, ka šis bija tas gadījums kad būtu demo jāliek

Edited by maize*semene*
Link to comment
Share on other sites

Homītis, pederasts, pediņš, gejs - tas ir viens un tas pats, ja nezināji, tā ka man pie pakaļas, kādās varavīksnes krāsās, ko tu uztver. Turklāt, tā minūte laika ir, lai tu atrastu c4 un uzliktu to, nevis pusceļā skaitītu vēl mušas, jo laiks beidzās, kamēr centies to izdarīt. Joka pēc uzmet aci tam demo un redzēsi, ka pāris roundus Ts šitā jau zaudēja, jo daži īpaši apmācītie snaiperi sēdēja bāzē un tad aplauzās, kad pat c4 nepacēla, bet laiks beidzās. Tā ka nemuldi te par laikiem un nokrāsām te daudz.

Link to comment
Share on other sites

Drīzāk jau tu nezināji, ka lietojot citu vārda sinonīmu bieži vien var mainīt to kā cilvēks vārdu uztver, laikam tevi bērnībā bieži apcēla, tādējādi nespēj pieņemt pat mazāko pārmetumu.

Man vēl radās jautājums, pēc kādiem kritērijiem tiek noteikts bana laiks ? Vai arī tas ir pēc tā cik nestabili vai stabili ir tavi nervi dotajā brīdī ?

Link to comment
Share on other sites

Nesaskatu vairs jēgu strīdēties ar tik neirotisku cilvēku, pateicis esi pietiekoši, lai saprastu, ka pie kompromisa ar tevi nenonākt.

p.s. nākotnē iesaku nedaudz apdomāt pirms darīt.

Savukārt, Es Tev ieteiktu nākotnē domāt, ko, kam adresē.

P.S.

Ņemot vērā, ka tu man neesi ne priekšnieks, ne autoritāte, bet uzraugs, kuram galvenais pienākums ir kick/ban spēlē, kurā es pavadu savu brīvo laiku, man nebūtu jāizrāda tev nekāda cieņa. Tas, ka tev ir dotas privilēģijas pārraudzīt spēli, tevi nepadara par sevišķi saprātīgāku kā citi tur esošie.

Ar šādu savu attieksmi nākamreiz nemaz nenāc un nesūdzies, ja tevi apbižo admini..

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā, ka tu man neesi ne priekšnieks, ne autoritāte, bet uzraugs, kuram galvenais pienākums ir kick/ban spēlē, kurā es pavadu savu brīvo laiku, man nebūtu jāizrāda tev nekāda cieņa. Tas, ka tev ir dotas privilēģijas pārraudzīt spēli, tevi nepadara par sevišķi saprātīgāku kā citi tur esošie.

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā, ka tu man neesi ne priekšnieks, ne autoritāte, bet uzraugs, kuram galvenais pienākums ir kick/ban spēlē, kurā es pavadu savu brīvo laiku, man nebūtu jāizrāda tev nekāda cieņa. Tas, ka tev ir dotas privilēģijas pārraudzīt spēli, tevi nepadara par sevišķi saprātīgāku kā citi tur esošie.

Šeit tu kļūdies un tieši šādu iemeslu dēļ cilvēkiem kā tu nav admin tiesību. Tu esi stulbs un no zābaka taisīts divpirkstu pierītes īpašnieks. Tāpēc labāk paklusē un nosēdi savu bana ilgumu, ja nevēlies, lai viņu pagarina.

Link to comment
Share on other sites

Šeit tu kļūdies un tieši šādu iemeslu dēļ cilvēkiem kā tu nav admin tiesību. Tu esi stulbs un no zābaka taisīts divpirkstu pierītes īpašnieks. Tāpēc labāk paklusē un nosēdi savu bana ilgumu, ja nevēlies, lai viņu pagarina.

Uz admina tiesībām pat nepretendēju, kaut ko laikam neesi sapratis. Stulbs vienīgi ir tas, kas var neargumentēti izvirzīt apvainojumus. Interesanti gan kā tik inteliģents puisis kā tu ir ticis pie admina tiesībām? Varbūt citu adminu labvēlība vai arī vienkārši palika tevis žēl ? Ja negribi grāvjus rakt domā ko runā.Tas, ka tu esi internetā nedod nekādas tiesības apvainot citus bez pamata.

Link to comment
Share on other sites

Uz admina tiesībām pat nepretendēju, kaut ko laikam neesi sapratis. Stulbs vienīgi ir tas, kas var neargumentēti izvirzīt apvainojumus. Interesanti gan kā tik inteliģents puisis kā tu ir ticis pie admina tiesībām? Varbūt citu adminu labvēlība vai arī vienkārši palika tevis žēl ? Ja negribi grāvjus rakt domā ko runā.Tas, ka tu esi internetā nedod nekādas tiesības apvainot citus bez pamata.

Tu te citus par homīšiem sauc un tagad kaut ko muldi par to, ka kāds neargumentēti izvirza apvainojumus? Izlasi savu pēdējo postu kādas 5 reizes, tad atgriezies pie šīs tēmas sākuma. Varbūt sāksi kaut ko saprast..

Link to comment
Share on other sites

Uz admina tiesībām pat nepretendēju, kaut ko laikam neesi sapratis. Stulbs vienīgi ir tas, kas var neargumentēti izvirzīt apvainojumus. Interesanti gan kā tik inteliģents puisis kā tu ir ticis pie admina tiesībām? Varbūt citu adminu labvēlība vai arī vienkārši palika tevis žēl ? Ja negribi grāvjus rakt domā ko runā.Tas, ka tu esi internetā nedod nekādas tiesības apvainot citus bez pamata.

Maize paklausies uzmanīgi ,adminiem tiesības ir tāpēc , ka cilvēki ir pierādijuši , ka spēj loģiski spriest nevis tikai fragot. Katram gadās nolamāties un pateikt pāris vārdus , kas neatbilst ētiskai leksikai , bet ar sūdzību , kuru tu sāc ar to , ka admins ir pediņš , lai arī ko tu būtu vikipēdija izlasījis tu tikai visu pasliktini. Nu nopirki scrool un kas notika tālāk ??? sāki gaidīt ka "rushotāji" skries uz bāzi un aizmirsi ka neviens negrib gaidīt minūti tāpēc kā tu saki HOMIJS krisi kkur ? :zhaav: vispirms demo, normālu aprakstu un tad vari lamāt adminus un pārējos , ka ir āksti un nav uzdevumu aukstumos. :thumbsdown:

Edited by PliKaiS
Link to comment
Share on other sites

Tu te citus par homīšiem sauc un tagad kaut ko muldi par to, ka kāds neargumentēti izvirza apvainojumus? Izlasi savu pēdējo postu kādas 5 reizes, tad atgriezies pie šīs tēmas sākuma. Varbūt sāksi kaut ko saprast..

Pirmajā postā jau izklāstīju kāpēc tevi tā nosaucu, aizmirsis jau būsi. Protams, arī emocijas ņēma virsroku, bet izlietu ūdeni nesasmelsi. Katrā ziņā nevēlos aizvainot vairāk nevienu, tikai saturīgi izklāstīt savu viedokli. Jebkurā gadījumā uzskatu, ka sods bija neadekvāts izdarītajam un pie tā arī palikšu.

Link to comment
Share on other sites

Es gan palikšu pie sekojošā semene, ka tu esi divpirkstu pierīte, jo attiecīgi itkā cenšoties būt tik gudrs tomēr pierādi savu stulbumu atkal un atkal. Arī es esmu ievērojis, ka tu to vien dari kā žurko. Nekādas sankcijas no manas puses vēl nav bijušas, bet tie, kas žurko katru raundu arī cieš no manas rokas un tu saņemi savu sodu.

Tavs soda termiņš cik saprotu jau ir beidzies, tāpēc beidz raudāt un nekrtīti uz nerviem. Beidz kempot un žurkot un nebūs problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Es gan palikšu pie sekojošā semene, ka tu esi divpirkstu pierīte, jo attiecīgi itkā cenšoties būt tik gudrs tomēr pierādi savu stulbumu atkal un atkal. Arī es esmu ievērojis, ka tu to vien dari kā žurko. Nekādas sankcijas no manas puses vēl nav bijušas, bet tie, kas žurko katru raundu arī cieš no manas rokas un tu saņemi savu sodu.

Tavs soda termiņš cik saprotu jau ir beidzies, tāpēc beidz raudāt un nekrtīti uz nerviem. Beidz kempot un žurkot un nebūs problēmas.

Tas ir principa jautājums, neiet runa vairs par to vai termiņš beidzies vai nē. Un es līdz šai dienai neesmu redzējis kādu slay par to, ka nepaspēj bumbu laikā uzlikt pēc nesen paņemta scroll, loģiski arī tā nevajadzētu darīt, jo tad no tā scroll nekādas jēgas nav. Gudrāks laikam neesi palicis, turpini izglītoties. Un kāda jēga ir rushot, ja komandā labi ja 2 cilvēki uzskrien, viņus atšauj un pārējie vienkārši sēž kaut kur ? Ja patīk beigt spēli pirmajās 30 sekundēs tad droši vari skriet, neviens tevi netur.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...