Jump to content
GIGN Forum

Access Piešķiršana


raivisdotcom
 Share

Recommended Posts

Uzreiz gribu pateikt, ka te neies runa par cilvēkiem ar access un abižotajiem bez, bet gan par sistēmu kā notiek access piešķiršana, godīgi sakot domāju šo uzrakstīt kā vēstuli Nak3d`am, bet nez kāpēc likās ka forums būtu labāka lieta.

1. Savā neilgajā uzturēšanas laikā, esmu pamanījis administrātorus ar sm_ban, bet bez citām "mazajām komandām" - votemap, burn, slap, chat. Lai atvieglotu dzīvi, es vienkārši ieteiktu izveidot vienkāršu līmeņu metodi, kas pakāpeniski palielina administrātora komandu rindu respektīvi.

A līmenis - slap, slay, chat, votemap, kick, burn, drug, citas mazās komandas.

B līmenis - A līmenis + ban, varbūt vēl kāda

C līmenis - A+B līmeņi + sm_map, slot, citas izredzētās komandas

un tad kaut kādas ultimate level mainiem un krutajiem ar visu, ko vien var iedomāties.

Līdz ar to prasot access, prasa uzreiz noteikti līmeni un izlemj, dot/nedot, dot vairāk vai mazāk kā prasa.

2. Nez kāpēc man liekas, ka atrast trīs adminus, kas tevi atbalstīs, kad tu raksti pieteikumu ir diezgan viegli, man simpatizē metode kādā accessi tika dalīti netGames, proti, ir piecu cilvēku REC grupa + mains (Nak3d) šajā gadījumā, proti, par kandidātu visi var izteikties, kritizēt, celt debesīs, bet REC grupa dod savus savu atbalstu vai liegumu (rec/anti) konkrētajam cilvēkam, un tie tad arī nosaka vai tiek piešķirts access vai nē, protams, gala vārds vienmēr ir galvenajam adminam, kurš, protams, arī nosaka REC grupas locekļus.

Lai ieviestu vai neieviestu visu šito, protams, jaizlemj Nak3dam, cerams ka viņš šeit ielūkosies un varbūt kāda no idejām iepatiksies.

Lūdzu, Spaikijam un Nevermindam šito nepārvērst par "man neiedeva access, negodība, sazvērestība " topiku.

Edited by maddn
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nu būtība nemainās. par rec grupu+main tā ideja gan man patīk, jo viens slēdziens, bez garam tur postu diskusijām un tml.

Par tiem līmeņiem, nesaskatu vajadzību....jo priekš kam gan ir vajadzīgas visas,krutās, foršās , sīkās lietas.

Man personīgi pietiek tikai ar minimumu, lai varētu atbrīvoties, no kāda nelabvēļa vai vienkārši serverī ieviest kārtību. Tās dedzināšanas, gravitāte, freez u.c ir priekš jautrības...kādam uzliek, pasmejās.... Ko tur liegties, tas ,protams, rada smaidu, bet visā visumā idejas ir lieliskas. :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:D Par to rec grupu - kad dala tiesības tā jau arī ir, tikai rec grupu šeit aizstāj visi esošie admini! Ja tur kāds parastais mirstīgais iespamo pa vidu, ka ir labs un atbalsta, ka viņam būs administratora tiesības, tad tas vienkārši arī netiek ņemts vērā! Un beigās Nak3D tāpat redz, kas un kā un viņš jau IR tāds taka galvenais te par CS:S! + nezinu vai Nak3D tā skatās, bet jaunos adminus vajadzētu skeptiskāk vērtēt pie "adminiem ieteicējiem", jo tomēr "newcomers is newcomers"!

Kas attiecas uz adminu līmeņiem - tieši nesen bija pārmaiņas adminu tiesību flagos... es gan cerēju, ka tam visam būs arī turpinājums un loģisks dalījums, bet pagaidām man izskatās, ka admini lēnā garā tiek iebiedēti, lai viņi nejustos tik droši savā pozīcijā un īsti nekā nav noticis, bet razborkas kā saka briest...

Link to comment
Share on other sites

nebliezīšu jaunu topiku virsū, bet ierakstīšu šitajā pašā, ko jūs teiktu ja round timu vismaz nedaudz nogriestu? 2:30 min, ir par daudz, ņemot vērā ka mapi praktiski var šķērsot 35 sekundēs, es teiktu 2 minūtes būtu optimālais, vai 2:15 vismaz, un tad visus pie 1 minūtes bazē varētu slayot :pizdiblee:

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

nebliezīšu jaunu topiku virsū, bet ierakstīšu šitajā pašā, ko jūs teiktu ja round timu vismaz nedaudz nogriestu? 2:30 min, ir par daudz, ņemot vērā ka mapi praktiski var šķērsot 35 sekundēs, es teiktu 2 minūtes būtu optimālais, vai 2:15 vismaz, un tad visus pie 1 minūtes bazē varētu slayot :pizdiblee:

Tā ir spēle, tu taču to saproti, vai tomēr nē ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Varbūt arī varētu pielikt tādu fīču, ka tie, kas raunda sākumā minūti nav izkustējušies noslayo, bet par laiku - neko nevajag mainīt. Piemēram, de_forest kartē ar 2:30 ir par maz :)

Par de_forest jāpiekrīt, tur ir, kur maldīties un ir,ko darīt, tik žēl ka tik reti spēlējam. BET par to slay fīču - es arī PAR, taka pašam nav tadas fīčas, ar nevaru pamudināt, lai 1:30 nenosēž baze ar awp, gaidot uz 1 cilveku.

Edited by roziniiTe`
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

varetu labak pielikt fiichu kaa auto slap, respektiivi krisii vairak ka 15 sec nekustoties saakas slap un bliezh pa hp.... Tada gadijuma freefragi mirtu un zhurkas dabutu pa asti. Runajot par laiku nevajag mainit neko...

Nu beidz, tik traki tās 15 sekundes arī nevajag. Bieži vien ir tā, ka sanāk gaidīt pretiniekus, ja es palicis 1 pret vairākiem.

Man patīk laiku pilnvērtīgi izmantot, bet niknajam jau patīk/padodas skriet :D

Link to comment
Share on other sites

varetu labak pielikt fiichu kaa auto slap, respektiivi krisii vairak ka 15 sec nekustoties saakas slap un bliezh pa hp.... Tada gadijuma freefragi mirtu un zhurkas dabutu pa asti. Runajot par laiku nevajag mainit neko...

Ja nemaldos, tad gign 1.6 pub serverī ir tāda fīča, vai arī bija! :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, tad gign 1.6 pub serverī ir tāda fīča, vai arī bija! :)

nē, tas ir csdm serverī parastajos pubos tas ir galīgi garām, jo taču ir dažādi spēles stili. Kāds var nogaidīt līdz palikušas 30 sek, tad iet un uzlikt bumbu un paņemt raundu. Tāpēc jau ir admini, kas seko tam līdzi.

kad es dodu tiesības, tad ir admini, kuru komentāri man ir sūda vērti (piemēram, goodmens). Un reāli ir tikai daži, kuru viedoklis man ir svarīgs, tā ka neredzu nekādām speciālām REC grupām jēgu.

Link to comment
Share on other sites

Ideālākais variants būtu tāds.. Reāli 15 sekundes ir par maz, tamdēļ vajadzēt sleep punišmentu visiem kemperiem, kas sēž ilgāk par 25 - 30 sekundēm. Ekrāns paliek tumšāks, līdz pazūd bilde pavisam, un lai tu atkal redzētu, tev jākustas un tas efekts, kā pēc flasha pazustu tā vienmērīgi. Atceros, kad vēl 1.6 spēlēju, bija tāda fīča un, teikšu godīgi, neviens nesūdzējās. Protams, ja čalis ir vakarējais un apsēžas speciāli čakarējot maču, ir taču admin čats kurā spēlētājs var nosūtīt ziņu par šādu rīcību un tālāk, admins rīkojas pēc saviem ieskatiem. Vrb varētu apsvērt šādu ideju.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bagem css serverī ir tāds plagins, ka ja tu 15 sek. neizkusties no noteikta diametra riņķa, tad tev apkārt sāk rādīties tādi riņķi, un tevi sāk slapot, tas palīdz pretiniekam žurkas atrast.

Es gan neatbalstu šādu plaginu ieviešanu, klasiskajā pubā. Drīzāk vajadzētu jaunus adminus, kas arī pēc vajadzības slayotu slapotu un kikotu.

With love Nevers.

Edited by Nevermind
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rec grupa neder, jo kā jau Samuray`s minēja, lēmums dot / nedot rodas pamatojoties uz citu adminu pamatotiem tekstiem. Un šādas sistemas "ieviešana" manuprāt bremzēs esošo kārtību

Līmeņi nekam neder, ir labi kā ir, jo nevienmēr Adminam vajadzētu piešķirt visu paku.

Kāda jēga ja admins nezin nemaz pamata komandas un nav iedziļinājies tālāk par xb / xk un slap/slay komandām ?

Drīzāk varētu uztaisīt kādu nelielu testu kas būtu jaaizpilda topošajam, lai pārbaudītu vai vispār ir lasījis kārtības rulli un citus reglamentus! Jo jau izsenis cilvēki nav zinājuši amxx / sourcemod komandas, un kad cilvēkam saku lietas, viņi ir dziļā šokā un nesaprot kā es ko esmu ieraudzījis konsolē, bet kad sūtu lasīt tāpaša sourcemod lietošanas manuāli sūdzas ka tur daudz teksta..

nebliezīšu jaunu topiku virsū, bet ierakstīšu šitajā pašā, ko jūs teiktu ja round timu vismaz nedaudz nogriestu? 2:30 min, ir par daudz, ņemot vērā ka mapi praktiski var šķērsot 35 sekundēs, es teiktu 2 minūtes būtu optimālais, vai 2:15 vismaz, un tad visus pie 1 minūtes bazē varētu slayot :pizdiblee:

Tad es plantotu bumbas rekorātrumos (jau tagad, kad sanāk, to daru :D) un visiem joprojām būtu liels rageface :troll:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Drīzāk varētu uztaisīt kādu nelielu testu kas būtu jaaizpilda topošajam, lai pārbaudītu vai vispār ir lasījis kārtības rulli un citus reglamentus! Jo jau izsenis cilvēki nav zinājuši amxx / sourcemod komandas, un kad cilvēkam saku lietas, viņi ir dziļā šokā un nesaprot kā es ko esmu ieraudzījis konsolē, bet kad sūtu lasīt tāpaša sourcemod lietošanas manuāli sūdzas ka tur daudz teksta..

Vot to gan es gribētu redzēt. Uzsit tādu testu un pārbaudi, kurš no adminiem visp maz ir ieskatījies tādā noteikumu rullī + vai maz zin kur tādu atrast. Varu saderēt, ka pārbaudot pašreizējos adminus tu pat nespēsi salasīt 50% ar tiem, kas tos ir lasījuši.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vot to gan es gribētu redzēt. Uzsit tādu testu un pārbaudi, kurš no adminiem visp maz ir ieskatījies tādā noteikumu rullī + vai maz zin kur tādu atrast. Varu saderēt, ka pārbaudot pašreizējos adminus tu pat nespēsi salasīt 50% ar tiem, kas tos ir lasījuši.

un tad beidzot puisitis tiks pie accessa un raudāšana beigsies, āmen!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ko tu visu laiku te puksti? Ja ir problēmas, sameklē mani dzīvē un izrunāsimies, nevis piedrazo forumu ar to cik ļoti tev sāp. :thumbsdown:

Tev laikam nedalec, ka tu esi vienīgais kas piedrazo forumu, protams, es tev atbildot daru to pašu, to es apzinos. Tu posto visur un visu, dažus postus atpkaļ šitaja pašā topikā, ļoti kruts posts tev ne? Nemaz nerunājot par adminiem, tev visu laiku japiemin ka admini neko nemāk, nepalīdz un praktiski serverī nav, bet kad runā ar viņiem viens pret vienu visi tev labākie draugi, kā to izskaidrosi? elementāri, jāziepējas lai tiktu par adminu, to tu saproti - apsveicu!

Kas attiecas uz tavu blatno pahodku, tad tu ar viņi vari iebiedēt kaut kādus mazus bērnus un tīņus, palielam visi te ir pieauguši un uzvedās attiecīgi savam vecumam, tu? vecīt, tu pats saproti ka nē.

patiesība ir tāda, ka admini serveri pietiek un, ja nepietiktu tev access tāpat nedotu, zinu ka metīsies pie rīkles, ka es to visu daru access dēļ - nē, man access nekad nahuj nav un nebūs vajadzīgs, administrātoru te pietiek, viņi pat varbūt ir par daudz, adminēšana atņem spēlei ļoti daudz, bet dod praktiski tikai e-peni that's it.

aizmirsu, es nebaidos tevi satikt dzīvē, es neesmu no liekuļiem, ņergām un cilvēkiem kas aiz ekrāna var pateikt, to ko dzīvē nevar, to tev vaidzētu jau nojaust, tāpat arī to ka es nepistu galvu tev, ja tava attieksme pret citiem būtu adekvāta vai vismaz tajā līmenī kada tā ir citiem pret tevi.

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Tev laikam nedalec, ka tu esi vienīgais kas piedrazo forumu, protams, es tev atbildot daru to pašu, to es apzinos. Tu posto visur un visu, dažus postus atpkaļ šitaja pašā topikā, ļoti kruts posts tev ne? Nemaz nerunājot par adminiem, tev visu laiku japiemin ka admini neko nemāk, nepalīdz un praktiski serverī nav, bet kad runā ar viņiem viens pret vienu visi tev labākie draugi, kā to izskaidrosi? elementāri, jāziepējas lai tiktu par adminu, to tu saproti - apsveicu!

Kas attiecas uz tavu blatno pahodku, tad tu ar viņi vari iebiedēt kaut kādus mazus bērnus un tīņus, palielam visi te ir pieauguši un uzvedās attiecīgi savam vecumam, tu? vecīt, tu pats saproti ka nē.

patiesība ir tāda, ka admini serveri pietiek un, ja nepietiktu tev access tāpat nedotu, zinu ka metīsies pie rīkles, ka es to visu daru access dēļ - nē, man access nekad nahuj nav un nebūs vajadzīgs, administrātoru te pietiek, viņi pat varbūt ir par daudz, adminēšana atņem spēlei ļoti daudz, bet dod praktiski tikai e-peni that's it.

aizmirsu, es nebaidos tevi satikt dzīvē, es neesmu no liekuļiem, ņergām un cilvēkiem kas aiz ekrāna var pateikt, to ko dzīvē nevar, to tev vaidzētu jau nojaust, tāpat arī to ka es nepistu galvu tev, ja tava attieksme pret citiem būtu adekvāta vai vismaz tajā līmenī kada tā ir citiem pret tevi.

Un tu turpini piedrazot topiku. Es tev jau pateicu ko domāju.

Pietam admini, kuriem es it kā "ziepējos", ir mani draugi iekš šīs komūnas. Tas, ka tev tādu šeit nav. Piedod, nezinu kā palīdzēt mirušām dvēselēm kam vienīgā izklaide ir trula kritika iekš css. Tiešām labprāt parunātu ar tevi aci pret aci, ne jau iekš foruma, kur tu svaidies ar "gudriem" vārdiem, piedevās piedrazo. Pašlaik vienīgais ko redzu ir čalis, kurš slēpjas aiz tintes.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

joprojām neticu, ka css ir pietiekami vai par daudz adminu. Manuprāt viņu ir daudz par maz. Cik tad viņu šobrīd ir? Kādi 10? Lai 24/7 kāds būtu online, tad katram pa dienu jānospēlē 2,4h, pie tam laiki nevar pārklāties. Normāli būtu, ja serverī būtu kādi 30 admini, tad katram tik pa 0,8h būtu jānospēlē, kas ir baigi normāli. Kā redzam vismazākās problēmas šobrīd ir ar 1.6 pubu, jo tur arī ir aptuveni tik daudz adminu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...