Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums Gg Serverim


SexySaxMan
 Share

Recommended Posts

Labdien! Vēlos iesniegt savu pieteikumu administratora tiesībām gg.gign.lv serverī!

Informācija par mani :

  • Vecums : 19.gadi

  • Strādāju IT nozarē

  • CS spēlēju jau vairāk kā 5. gadus, ar nelieliem pārtraukumiem, savulaik esmu administrējis nelielus projektus.

  • Ņemot vērā, to, ka GG serverī ik pa laikam var manīt tikai adminu picaSSo, tad manuprāt serveris tikai iegūtu no tā, ka mani pieņemtu - jo pēdējā laikā negodīgo spēlētāju kļuvis vairāk, un tad kad saucam adminu viņš ir ļoti reti. Savukārt es apņemos šo pienākumu veikšanu pildīt cītīgāk un padarīt spēli serverī patīkamāku tiem, kas spēlē godīgi. Runājot arī par pašu spēlēšanas skilu - neteiktu, ka man tas ir zemā līmenī, tie, kas spelējuši ar mani kopā noteikti zin.

  • Parasti jau spēlēt sanāk tikai pēc darba, kas beidzas 17:00 un spēlēju līdz pusnaktij, protams dažreiz sanāk spēlēt arī citos laikos, kā arī brīvdienās protams, spēlēju vairāk.

  • Ir arī reģistrēts niks : SexySaxMan

  • Administratori, kas gatavi atbalstīt : Kaspiits, picaSSo (kautgan nezinu cik bieži viņš te parādās).

  • Flagi : Gribētos protams standarta flagu komplektu (slap, slay, kick, gag), kā arī svarīgākais būtu ban, jo daudzi no tiem čīteriem, kas spēlē gg serverī, manuprāt no kick nenobītos.

Esmu arī rakstījis dažus reportus, šķiet, ka kāds vēl ir tepat forumā, daudzus rakstīju pa tiešo picaSSo.

P.S. Izskatās, ka stati nav atjaunojušies kādu laiku, jo nerāda pēdējās spēles..

Edited by SexySaxMan
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lai gan nespēlēju gg serverī, bet pazīstu šo cilvēku un varu teikt ka ir gana gudrs,prātīgs un atbildīgs.

Uzskatu,ka gg serveris tikai iegūs. Stundu skaits ir tāds kāds ir, bet viņas jau tikai augs.

Iesaku šo cilvēku par adminu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...