Jump to content
GIGN Forum

Iesniegums


GOLFY_S
 Share

Recommended Posts

????????????????????????????????????????????????????????????

A H O J gign

===============================================

Peec iespeejas ieguut vote map griezas GOLFY_S [MEE]

===============================================

par sevi in cs:

speeleeju counter-strike (textaa cs) jau vairaak kaa 2 gadus(vai ilgaak). Neesmu nekaads tur iesaaaceejs. ES saaku uz mic ==> delfi ==> apollo ==> svnets (ir pabuuts 1 vietaa uz Nr2 servera un 4 uz nr1, bet nekas preztizs tas nav)==>un tagad... Turniiros sen neesmu piedaliijies kops uz valdemaara deeptowna sleegsanas. Klani??- - kops GT Nekurr citur neesmu speleejis...

===============================================

par sevi :

Dziivojuu Riigaa, straadaaju Riigaa, Maacos Riigaa. Nedaudz siikaaka infa te http://www.gign.lv/forum/index.php?act=Profile&MID=178

????????????????????????????????????????????????????????????

Kaadeel es prasu vote - jo ir loaaati gruuti nomainiit karti speeleejot cw bez jeb kaadaam pravaam zaban.gif . (kautvai tikai voti uz cw)

Rekomendaacija - nu dazi jau manio paziist

13.10.2003 GOLFY_S

nu spameru banda saakat mani nomelnot dry.gif

Link to comment
Share on other sites

nez, nez es esmu lasiijusi citus topick un uzinaju, ka cs un cw ir saistiiti ja tu dabuj tiesiibas uz cw tad tev arii buuus tieiisbas uz cs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kaadaa veel kompaktaa?? tas toch es neesmu , 1x te kautko raxtu... un par to svnetu kas ta tur katrs kas 2 nedeelas regulaari paspeelee top 10 ir ieksaa. tur tak kad aiziet mazaas kartes tad tik saakas .. (man pool day vien bija 1/2 no kopeejiem 2500 fragiem). tur tak agraak bija katra 2 karte mazaa un ja 30m mieriigi ap 100 vareeja savaakt tad reekinat....

ps: un cilveks patiesaam nevareeja nociesties kaut ko uzrakstiit (bet sasniegums - bez atklaatas lamaashanaas)

un vispaar nah tu te kautkaadu kopaktu jauc ieksaa, un nekur neteicu ka uz vneta ir bagie tipo sasniegumi.

Link to comment
Share on other sites

kimuks, losi siikais, trin miglaa!

1.kaart ne jau tev jaazin playeri

2.kaart ne jau tu izlemis kam dot un kam nedot tiesiibas

3.kaart iznjem to stulbo veceni no sava signature, te apgrozaas arii nepilngadiigie, pie kuriem visdriizaak esi pieskaitaams arii tu

4.kaart sorry par offtopic un liishanu sadaljaa par tiesiibaam, vnk izkretineeja man....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...