Jump to content
GIGN Forum

Bans Uz Sveša Nika


SexySaxMan
 Share

Recommended Posts

Labvakar!

Kā jau parasti, šodien pēc darba vēlējos uzspēlēt GG serverī, taču konektējoties man parādījās sekojošais teksts :

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 77944

| ADMINS: R._

| NOBANOTAIS NIKS: BeLaRuS#2

| NOBANOTAA IP: 84.237.191.218

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 23.02.2011 16:57

| Uzlikts pirms 327 dienam 1 stundam 54 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/b

Pirmkārt ar tādu niku nekad neesmu spēlējis, otrkārt - bans uzlikts gandrīz pirms gada, kautgan pats šeit spēlēju tikai kādus 4 mēnešus. Modemu jau restartēju - bez izmaiņām. Internets - Lattelecom. Negribētos tagad mainīt serveri, jo tikko piereģistrēju savu niku webā, un domāju par paša nika reģistrāciju priekš spēlēšanas.

Link to comment
Share on other sites

IZrauj modemu un arī bezvadu rūteri ja tāds ir tad kad ej gulēt. Atslēdz no strāvas. Domāju,ka 8h laikā ir jānomainās IP adresei. IZskatās,ka tavā rajonā kāds norāvis banu.

Tā arī izdarīju! :) Nesanāca gan vēl pārbaudīt no rīta. Mums pus pilsētai LTC nets, noteikti kāds būs pacenties!

Link to comment
Share on other sites

Tā arī izdarīju! :) Nesanāca gan vēl pārbaudīt no rīta. Mums pus pilsētai LTC nets, noteikti kāds būs pacenties!

Man bija tas pats. Kaut kāds converse bija banu norāvis. Man nācās samaksāt sms. Jo nezināju un neticēju,ka kads man ticēs,ka neesmu spēlējis līdz tam. Veselu gadu atpakaļ uzlikts banāns :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...