Jump to content
GIGN Forum

Infekcija (Nepatiess Bans ! )


Infekcija
 Share

Recommended Posts

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 102316

| ADMIN: miiUNzee

| BANNED NAME: Infekcija

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:2009656660 (nosteam generated ID)

| REASON: wh

| TIME SET: 2012-01-08 00:56:19 (less than a minute ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/102316

Demo vel nau GIGN arhiva tapec nevaru iedot linku uz demo !!! Round ari isti neatceros.

Mape bija Awp_India

Varbut sis ir tas links isti nezinu nu,bet ie4ekojat http://cookie.gign.l...n.lv/2012-01-08.

Ceru ka bans tiks nonemts, un vel es ceru uz to lai admins tiktu sodits par to, ka nobano tadu kuram nau WH ta jau ir adminu nolaidiba !!!!

A un jaa ( Gign es iegaju 27 roundaa, nobanoja 50 kautkur taa ) Ceru ka tas palidzes jums (atvieglos dzivi ) :D

Ceru ka jus nemsiet vera manu tekstu un ceru ka viss ir uzrakstits ta ka vaig , lai manu Sudzibu neizdzestu !!!

P.S Sorry par to ka nau garumzimju , bet no ko padarit :D

Edited by Infekcija
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, pēc šī demo, grūti pateikt...ir aizdomīgas vietas, bet tādās pieļauju katrs uzmet aci, nu vismaz indijā. Mape jau maza, un visiem zināma. Vienīgi uz ko pievērst uzmanību..,lai pa ātru neizšauj.

Negribu teikt, ka mī kļūdās (Lieliski atceramies mustanga gadījumus)....bet nu, lai vēl kāds pakomentē.

Link to comment
Share on other sites

Nu luk ! Bet man loti gribetos lai miiUNzee sanem pec nopelniem !!! Jo tas vairs nau admins kur pat nevar noteikt to vai ir WH vai ne !!! Galvenais man nepatika tas ka vinjs mani tikai paskatijas kadus 2-4 roundus un secinaja ka man ir WH ta jau ir admina nolaidiba !!!

Link to comment
Share on other sites

Nu luk ! Bet man loti gribetos lai miiUNzee sanem pec nopelniem !!! Jo tas vairs nau admins kur pat nevar noteikt to vai ir WH vai ne !!! Galvenais man nepatika tas ka vinjs mani tikai paskatijas kadus 2-4 roundus un secinaja ka man ir WH ta jau ir admina nolaidiba !!!

Ja ir vēlme tikt no sava bana vaļā, tad sēdi klusi un gaidi verdiktu. TUrpinot šādā garā panāksi tikai pretējo efektu...

Link to comment
Share on other sites

Ja ir vēlme tikt no sava bana vaļā, tad sēdi klusi un gaidi verdiktu. TUrpinot šādā garā panāksi tikai pretējo efektu...

Lieliskakais moments ir ienakt sheit un uzmest Kuili, pasakot kko speeciigu ( tikai tu taa doma ), un tad vairs neko nekomenteet un likt cilveekam gaidiit.

Ja jau paceelies ir shis topiks ar suudziibu, tad es uzskatu, ka tam arii vajadzeetu tik izskatiitam kaa pienakas. Miiunzee vertejums ar komentaariem, kpc ir bijis spiests banot un argumentet savu viedokli kaa pienakas. Tas, ka tu esi admins, cik es atceros, uzliek tev ari pienakumu atbildet par savu ricibu.

Link to comment
Share on other sites

Lieliskakais moments ir ienakt sheit un uzmest Kuili, pasakot kko speeciigu ( tikai tu taa doma ), un tad vairs neko nekomenteet un likt cilveekam gaidiit.

Ja jau paceelies ir shis topiks ar suudziibu, tad es uzskatu, ka tam arii vajadzeetu tik izskatiitam kaa pienakas. Miiunzee vertejums ar komentaariem, kpc ir bijis spiests banot un argumentet savu viedokli kaa pienakas. Tas, ka tu esi admins, cik es atceros, uzliek tev ari pienakumu atbildet par savu ricibu.

Vēl foršāk ir kad atnāk tāds kretīns kā tu, kurš dirš pa labi un pa kreisi un nepasakot neko spējīgu grib parādīt cik viņš ir gudrs un lielisks. Bet nē, tu neesi ne gudrs ne lielisks. Tu esi tupenis. Dumjš, tizls un nelietderīgs lietotājs. useris. Ar mazo burtu.

Demo noskatījos. WH nemanīju. Takā manas pieejas ir anulētas ( tā būtu jābūt ) tad lūgums šo banu noņemt ...

Link to comment
Share on other sites

Vēl foršāk ir kad atnāk tāds kretīns kā tu, kurš dirš pa labi un pa kreisi un nepasakot neko spējīgu grib parādīt cik viņš ir gudrs un lielisks. Bet nē, tu neesi ne gudrs ne lielisks. Tu esi tupenis. Dumjš, tizls un nelietderīgs lietotājs. useris. Ar mazo burtu.

Demo noskatījos. WH nemanīju. Takā manas pieejas ir anulētas ( tā būtu jābūt ) tad lūgums šo banu noņemt ...

Wuuf wuuf. Kada ego tika mazliet aizskarts, tpc naaci paraadiit, ka esi ciema vilks? Sasmeejos. Nakoshreiz uzraksti sacereejumu par to kas Es esmu. Iesaakums ir labs. :cool:

p.s oda kodums tiek konstateets tikai tad, kad ods saak suukt asinis. :coffee: bet tas tik taa, lai Tu iebrauktu doma, kuraa visticamak neiebrauksi, jo Es tach esot tas pamulkiitis, kursh neko nejeedz, bet Tu labinjais :daz:

Edited by puisiitis
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...