Jump to content
GIGN Forum

Beztēma - Iečeko


MrEnergy
 Share

Recommended Posts

illustration.png

Virtual Nations - Persistant Browser Based Social Strategy Game

Sveika tauta! Es zinu noteikumus, taču atvainojiet, man ir savi mērķi, kurus vēlos sasniegt.

Visiem ir pārlūkprogrammu spēļu cienītājiem, noteikti, ir zināma spēle eRepublik un iespējas ko tā dod, taču vairs šajā spēlē nav iespēja izsisties, tādēļ piedāvāju alternatīvu vNations.

misc_arrow.gifSpēle ir veidot pēc reālās dzīves. Spēlē attainotas dažādas situācijas kā reālajā dzīvē. Kopā spēlē ir 1338 iedzīvotāji un 39 tautas.

misc_arrow.gifSpēlē tu vari kļūt par to ko vēlies.

  • Vari kļūt par uzņēmēju
  • Politiskas partijas prezidentu
  • Kongresmeni
  • Ministru
  • Valsts Prezidentu
  • Armijas Komandieri
  • Sportistu
  • Diženu karotāju
  • Vai vienkārši būt strādnieks

misc_arrow.gifSpēlē no 39 tautām ir arī Latvija.

Latvija - esam iekarojuši daļu Lietuvas, 1 Baltkrievu reģions un mums pieder 2 Čečenu reģioni. Kopā Latvijā ir tikai 35 iedzīvotāji un visi dzīvo Vidzemē, kas neļauj kandidēt Saeimā no citiem reģioniem.

>> Mums ir mērķis uzbrukt Zviedriem. Viņi šobrīd ir līdzvērtīgi mums, bet viņiem ir ietekmīgi sabiedrotie, tādēļ vēlamies viņus sakaut un pievākt viņu reģionus, tādējādi uzlabotu arī savu ekonomiku.

>> Mums nepieciešami Ministri, kuri spētu palīdzēt Valsts Prezidentam, un par to viņiem papildus maksātu, kā arī kongresmeņi kuri spētu pieņemt pareizus lēmumus par labu valstij. Kā arī mums vajadzīgs spēcīgs Līderis, kurš izvedīs Latviju no šī cilvēku skaita trūkuma.

Pamācība

Mans niks spēlē: pun1sher

c624f395e893dd014565b508455f37ddfe7c43a5_full.jpg

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Jā, Latvija ar Lietuvas karogu :D Bet nu tā ir, cik esmu sastapies, ļoti bieži cilvēki jauc tieši Lietuvu ar Latviju un otrādāk.

BEt nu spēli pamēģināšu, tīri intereses pēc, redzēt domu, jo nekad šādas spēles neesmu spēlējis.

Edited by hofopo.com
Link to comment
Share on other sites

A ko tur var sajaukt? Varētu padomāt, ka viņi valstīm karogus pēc atmiņas lika, bet nē tak - izmantoja kaut kādu uzziņu literatūru, bet vienalga iemanījās sadirst tādas vienkāršas lietas. Un ko potenciālie spēlētāji var no tā secināt? Vai nu tās spēles izstrādātāji ir analfabēti, vai arī tā spēle ir kaut kāds uz ātru roku veidots mēsls.

Link to comment
Share on other sites

A ko tur var sajaukt? Varētu padomāt, ka viņi valstīm karogus pēc atmiņas lika, bet nē tak - izmantoja kaut kādu uzziņu literatūru, bet vienalga iemanījās sadirst tādas vienkāršas lietas. Un ko potenciālie spēlētāji var no tā secināt? Vai nu tās spēles izstrādātāji ir analfabēti, vai arī tā spēle ir kaut kāds uz ātru roku veidots mēsls.

Mierīgi. TIem, kas dzīvo, piemēram Rietumeiropā, Baltijas valstis izskatās diezgan blāvi, un Latvija un Lietuva, ir dažā ziņā līdzīgas, un daudziem tās ir galīgi sajukušas. Tas, ka editoram tā likās un tas nepārbaudīja, protams, liecina par projektu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...