Jump to content
GIGN Forum

Stomatīts.


struncis112
 Share

Recommended Posts

Varbūt kādam ir bijis šāds sūds saķerts un zin kā no tāda ātrāk tikt vaļā. Nezinu , kur tādu sūdu esmu saķēris, jo ir simtiem iemeslu kā to sūdu varēju dabūt. Googlē nekā laba nav kā tikai uber labie līdzekļi par uber labu naudu.

Naudas ārstiem nav, jo tas nebūs drosī vien lētāk.

Varbūt kāds zin kādu metodi, līdzekļus no tautas medicīnas kā izārstēt, protams, arī sakat, kas no aptiekas ņemams, ja tiešām palīdz.

Savādāk nesmuks smaids, sūds sāp.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Par slimībām nesmejās.

Man ir 19 gadi un man ir bail no ārstiem.

Es nekad dzīvē neesmu bijis pie ārsta, jo nekad nav bijusi vajadzība . Pirmo reiz kaut kas tāds. Es pat nezinu, kas man jādara ja aizeju uz aptieku.

Es pat nezinu vai tā var darīt, aizej pie ārsta "Čau, man sāp mute."

Link to comment
Share on other sites

Epix, tu esi pilnīgs idiots :D

Da no jebkā , pat stresa.

Man smaganām dažās vietās izskatās tā kā kaut kādam pidaram , kurš nemazgā zobus vai vēl nez , kas.

precizešu.

2 vietās starp zobiem, smaganas ir apsārtušas, nedod dievs es tur trāpīšu ar zobirstīti.

Bieži ir tāda sajūta , ka uguns mutē. Ja paliek sausa mute arī pizdā.

Domāju sarīties antibiotikas, tik nezinu vai tas, ko dos.

Edited by struncis112
Link to comment
Share on other sites

es zinu tikai to, ko man teica bērnībā, antibiotikas palīdz, bet viņas lieto tikai, tad ja nekādi citi līdzekļi nelīdz, jo ķermenī no antibiotikām uzkrājas kaut kādas vielas, kas pasliktina tavu imunsistēmu. Ieej aptiekā uzjautā bezrecepšu zāles pret stomatītu un viss ;)

ba1ba arī laikam nemazgā zobus :D

Edited by Epix
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Antibjotikas ir ok. Tikai nedrīkst pārtraukt kursu, tad ir slikti. Un vajag censties piekopt gultas režīmu. Pretēja gadījumā var izveidoties noturība pret antibjotikām (baktērijām, kuras ir ķermenī).

Struncis vispār kaut kāds pajols. Pie ārsta neiet nav stilīgi! Bet tev jau par vēlu šā vai tā.. :D

Lai nu kā - nopērc multivitamīnus un lieto pa divām tabletēm dienā pirmo nedēļu + papildus lieto extra C vitamīnu + skalo muti ar mutes skalojamo līdzekli un stomatīts pazudīs 3 - 4 dienu laikā.

Beefs

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ar zeļonku hujarj. To sūdu vajag žāvēt...

Pioktamīnu vajag :)

Paldies, pie ārsta neesmu gājis, neiešu ar. Nopircis esmu gandrīz visu jūsu ieteikto, paldies, vairāk nesāp :yehaa: . Apsārtums arī strauji pazūd. Laikam tāpēc, ka esmu pārspīlējis ar ziedēm , mutes skalojamiem. Pie antibiotikām klāt neķēros, jo jūs sarakstījāt gudrus sūdus, ka ietekmē organismu :oojaa:

Link to comment
Share on other sites

Stomatīts pāriet ātri!max līdz 2 nedēļām. Tas vispār nekas traks nav, var droši braukāt ar zobu birstīti :) man tie stomatīti ir bijuši daudz reizes(pat 4 uzreiz), parasti viņi uzrodas, kad ar zobu birstīti tiek savainota mutes gļotāda vai no stresa - daudz un dažādi iemesli. Tas nemaz nav tik sāpīgi :D

+neiesaku dzert extra C vitamīnu(šķitošo), dabūsi kuņģa čūlu vai gastrītu un par antibiotikām - tās vispār labāk nelietot bez īpašas vajadzības :)

4 reizes, cerams tavi draugi zin, ka stomatīts ir lipīgs :D

Link to comment
Share on other sites

kas tās par muļķībām :D kur tu to izrāvi? :D

Stomatīts ir līpīgs :)

Painteresējies, es neejot pie dakteriem vairāk zinu, tātad tu to nezināji un jau 4 reizes. Nav forši šitā, cerams, ka taviem draugiem veicās :)

Edited by struncis112
Link to comment
Share on other sites

Antibjotikas ir ok. Tikai nedrīkst pārtraukt kursu, tad ir slikti. Un vajag censties piekopt gultas režīmu. Pretēja gadījumā var izveidoties noturība pret antibjotikām (baktērijām, kuras ir ķermenī).

Struncis vispār kaut kāds pajols. Pie ārsta neiet nav stilīgi! Bet tev jau par vēlu šā vai tā.. :D

Lai nu kā - nopērc multivitamīnus un lieto pa divām tabletēm dienā pirmo nedēļu + papildus lieto extra C vitamīnu + skalo muti ar mutes skalojamo līdzekli un stomatīts pazudīs 3 - 4 dienu laikā.

Beefs

Nav gan ok, antibiotikas skaitās toksiskas un viņas, kā jau teica te viens, nevajadzētu bez galējas nepieciešamības lietot.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...