Jump to content
GIGN Forum

Datora Komponenti


Semorka
 Share

Recommended Posts

tejau jūs paši esat gudri un visi esat ahu jennie rīdznieki, nē man smiekli nāk, kautgan pats esmu rīdzinieks tikai ar datortehniku sāku iepazīties ja labi 1 gadu, tākā man te braukt augumā ir pilnīgi lieki " Rīdzinieki Pilsētnieki" :D

Iepriekšējā topikā, kad Tev piedāvāja variantu pajautāt kādam speciālistam šajā joma, lai sakomplektē Tev datoru, Tu teici ka Tev ir slinkums braukt uz Rīgu. Man kaut kā neiet šitas kopā ;)

EDIT: Manuprāt troļļo šiet Tu. Un beidz beidzot melot ;) Un kurā vietā, iepriekšējā topikā, es pateicu kaut ko bezjēgā? Tavās acīs tas varbūt izskatījās nesvarīgī, jo par pilnīgu mēslu gribēji dabūt miljonu, savukārt es, lai kāds normāls cilvēks neuzķertos, pateicu ka tā ir neadekvāta summa. Čali, beidz sevi pazemot.

EDIT2: :) Man, diemžēl, nav no kā atmazivatsa... Ja es būtu runājis pilnīgu sūdu, tad Tu nebūtu nometis cenu lejā ;)

Edited by ep1dem1c
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Arī i7 extreme nāk līdzi stock kūleris. Kastes ir mārketniga bs - ķipa ready in box. Arī programmatūrai ir kastu bildes, bet reāli mēz zinam, ka max tas ir cd/dvd disks - vienkārši mārketinga ideja - ready in box. -> arguments anulēts

Beefs

Nevienam socket 2011 procim līdzi nenāk stock cooleris. lol

Link to comment
Share on other sites

Nu re jau sakarīgāk. Vienīgi atmiņu jāņem pa pāriem (proti 2 vai 4 moduļi). Un šitie ir nevajadzīgi dārgi. + vari paņemt bez grafiskās kartes sākumā + PSU principā derētu ņemt 400W + noderētu vēl klāt kāds SSD 128GB disks (tieši sanāktu, ja tu neņemtu video karti) + paskaties tera.lv, tur varētu būt labākas cenas.

Beefs

Es biju nolēmis šajā topika nerakstīt, bet nu... Izstāsti man pāris vārdos NAHUJAM geiming kompim ar ierobezotu budžetu ir vajadzīgs SSD disks un kapēc, pat ja pieņemam, ka videokarte tiek atlikta uz vēlāku, tu iesaki samazināt PSU maks. jaudu uz 400W :) ?

Link to comment
Share on other sites

Es biju nolēmis šajā topika nerakstīt, bet nu... Izstāsti man pāris vārdos NAHUJAM geiming kompim ar ierobezotu budžetu ir vajadzīgs SSD disks un kapēc, pat ja pieņemam, ka videokarte tiek atlikta uz vēlāku, tu iesaki samazināt PSU maks. jaudu uz 400W :) ?

Tak dodiet čalim mieru. Dzērumā rakstīja.

Ps kāds ir budžets vispār? Šodien varu kko labu sameklēt no pohām ja nebūs slinkums...

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tad nāk līdzi cooleris vai nenāk joptvai matj er ārā?

Nenāk kūleris , nāk līdz inter kūleris ar pasivo dzesi pie nepilnas noslodzes , pilnai jaudai vajadzes nomainit TDI priekšejo turbinu kas ieslēdzas pie 2000 apgriezieniem un atīsta 20 / ņutomertrus griezes momenta palielinašanai !

  • Like 2
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

GB domā es sapratu ko tu tur izdirsi :) Sapratu tikai to ka coolers kas nāks līdzi būs par vāju priekš maniem datora kompenentiem, nāksies tad tomēr pirkt jaunu, nez jaudīgāku vai krutāku es tur njerazbirajus arī.

Lab tā kā kritikas vairs nav, es tad palikšu pie šī pasūtījuma.

http://www.1a.lv/sho...pRJroSE3knqwvAC

Ā un vēl prikaļitji, es vēl nēsmu atcēlis pasūtījumu, ceru ka varēšu atlikt pasūtījumu un izvēlēties citus datorkomponentus :) Rīt bombīšu pa telefonu lai atceļ!

P.S. GB baigais ņūtooons, piedo vnk bišk laukim smiekli nāca. :)

Edited by Semorka
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzejolis:

Lūdzu, šai klusajā vakarā,

Izlogojies no gign foruma

un iesit sev pa seju.

trīs reiz.

un aizmirsti paroli šai burvīgai lapai.

Tā visiem mums vieglāk būs,

un mēs priecāsimies kopā ar tevi

par tavu datoru.

tikai bez tavas klātbūtnes,

lai gan būs skumji,

nebūs.

tomēr tavs vārds šeit mūžīgi paliks,

kā sakaltis sūds pamestā istabā.

Ja notiks, kā vēlos es, dzejolī šajā,

mēs visi turpināsim ticēt Jaunā Gada brīnumiem,

ja tomēr tā nebūs, un tu paliksi šeit

nahuj ej dirst.

  • Like 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

:DDDDDDDDDDDDD

GB domā es sapratu ko tu tur izdirsi :) Sapratu tikai to ka coolers kas nāks līdzi būs par vāju priekš maniem datora kompenentiem, nāksies tad tomēr pirkt jaunu, nez jaudīgāku vai krutāku es tur njerazbirajus arī.

Lab tā kā kritikas vairs nav, es tad palikšu pie šī pasūtījuma.

http://www.1a.lv/sho...pRJroSE3knqwvAC

Ā un vēl prikaļitji, es vēl nēsmu atcēlis pasūtījumu, ceru ka varēšu atlikt pasūtījumu un izvēlēties citus datorkomponentus :) Rīt bombīšu pa telefonu lai atceļ!

P.S. GB baigais ņūtooons, piedo vnk bišk laukim smiekli nāca. :)

a prikalji pie dirsas, man nedalec kapec tava pasutijuma ir keiss ar pasu psu un cpu dzese?

Link to comment
Share on other sites

Nekas jums par godu ielikšu VIDEO kā es salieku 1 reizi jaunās kiškas :)

Pag rītdien jābrauc pakaļ. Es domāju ka nebūtu profesionāli pašam likt kopā, labāk ieiešu pie vietējā lai saliek, ato zin kā pievienošu netur vadu un vissi 300Ls aizies pa pipelēm. Bet nu kas tad tur varētu būt savādāks, savējo esmu atvienojis līdz nullei, un savienojis, principā nekas jau tur savādāks nebūs.

Edited by Semorka
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...