Jump to content
GIGN Forum

Igors Iekš Dubstep Un Interneta :d


puisiitis
 Share

Recommended Posts

Es kaut kad atpakaļ,sāku skatīties to viģiku,noskatījos kādas 30sek.,un sapratu,ka nav jēgas skatīties,un savu laiku tērēt..,bet nu pēc purniem spriežot,tur nekā jēdzīga nav,kr4,ka pisss ar pļauku pa seju(nemaz pilns sitiens nevajag),aizlido pa gaisu kā lupata.,nav jēgas nemaz turpināt tālāk..,Viss.

Es biju izbraucis no valsts,mazliet jātgūst iekavētais..

Jā biku sanāca pievilkties,domāju,ka reizi pa 2mēnešiem varu atļauties normāli atlaist.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Es teikšu tā - diezko labi jau nav, ka viņš mums te vienmēr lamājas (pats esmu daudz licis ij gag ij mute ij silence), bet ar laiku paklausoties viņu - dažreiz Igors ar savu valodu situāciju padara tik komisku, ka pat žēl kaut ko pārmest...

Link to comment
Share on other sites

Pret Igoru man nav nekādu pretenziju, superīgs spēlētājs ar savu humoru un savu pieeju spēles procesam.

Kad spēlē neparādās tādi, kas apzināti provocē Igoru, tad reti, kad var dzirdēt kādu skarbāku vārdu.

Es Alfa daru savādāk, es mutēju tos, kas speciāli kaitina Igoru, jo kā jau minēju, nav dūmu bez uguns.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pret Igoru man nav nekādu pretenziju, superīgs spēlētājs ar savu humoru un savu pieeju spēles procesam.

Kad spēlē neparādās tādi, kas apzināti provocē Igoru, tad reti, kad var dzirdēt kādu skarbāku vārdu.

Es Alfa daru savādāk, es mutēju tos, kas speciāli kaitina Igoru, jo kā jau minēju, nav dūmu bez uguns.

Jāpiekrīt Gucci Igoram tiešām ir savs humors un neko tur nevar padarīt ja sīkie spēlē uz nerviem. Kopumā cepums Igoram ;)

Link to comment
Share on other sites

Es Alfa daru savādāk, es mutēju tos, kas speciāli kaitina Igoru, jo kā jau minēju, nav dūmu bez uguns.

Igoram tiek piešķirts neaizskaramā status viņa mutes dēļ? Diezko pareizi nešķiet. No Igora var dabūt ārā skarbus tekstus arī paskatoties uz viņu. Tik pat labi ja dzīvē kāds uzspļauj tev un tu viņam nieri izgriez par to, tad tiesā to kurš spļāva?

man pat liekas, ka Igoram bija 2 nedēļu bans vai kas tāds dēļ šiem video, tiesa kādu laiku atpakaļ. Iespējāms kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

Igoram tiek piešķirts neaizskaramā status viņa mutes dēļ? Diezko pareizi nešķiet. No Igora var dabūt ārā skarbus tekstus arī paskatoties uz viņu. Tik pat labi ja dzīvē kāds uzspļauj tev un tu viņam nieri izgriez par to, tad tiesā to kurš spļāva?

man pat liekas, ka Igoram bija 2 nedēļu bans vai kas tāds dēļ šiem video, tiesa kādu laiku atpakaļ. Iespējāms kļūdos.

Bija gan bans, gan arī simtiem gag / silence, bet kpc tev gan neiepazīt viņu savādāk. Nevis kā css spēlētāju, kas Bļaustās, bet gan kā čuvaku ar ko iedzert un notusēt kādu vīkendu ? ;)

Tad tev būs tādas pašas emocijas, kā visiem pārējiem. ;)

Arī pret tevi man bija negācijas, bet pēdējā laikā vai tad mēs kasamies?

Link to comment
Share on other sites

Maddn,neatceros,ka kāds man būtu kko piešķīris,no kura pirksta tu izzīdi tādus brīnumus.Skatīties jau tu vari(zinu,ka esmu baigi smuks :D ),bet tikai tik ilgi,kamēr tu man nesāc besīt,un tgd jau tu to sāc darīt..

Piemēram,ja tu man dzīvē uzspļautu,tad vienīgais tu ar to muti varētu putriņu iesūkt,un tiesātu abus gan provakātoru,gan darītāju,bet šaubos vai līdz tiesāšanai nonāktu,jo ir daudz dažādu faktoru kas to ietekmētu..

Ja liekas,tad var sasisties-->1 nedēļu bans

P.S. un par to neaizskarāmā statusa,nav slikta doma,kāds jau varēja piešķirt..!! :D :D a varbūt jau piešķīra,tikai neviens neko nesaka :D

Link to comment
Share on other sites

Bija gan bans, gan arī simtiem gag / silence, bet kpc tev gan neiepazīt viņu savādāk. Nevis kā css spēlētāju, kas Bļaustās, bet gan kā čuvaku ar ko iedzert un notusēt kādu vīkendu ? ;)

Tad tev būs tādas pašas emocijas, kā visiem pārējiem. ;)

Arī pret tevi man bija negācijas, bet pēdējā laikā vai tad mēs kasamies?

Kā jau esi pamanījis es draugus internetā nemeklēju, tajā pašā laikā es īpaši problēmas nemeklēju, ja tās neaizskar mani vai neatrodas kas tāds kas man kristu uz nerviem.

Runājot par šo gadījumu lieta ir tāda, ka es biju noņēmis voice ingame un ieslēdzu pirms divām dienām, bet izrādās ka Igoram ir uzradies mazo wannabe bariņš, kas piekopj tādu pašu uzvedību un valodu, labi viens Igors to var izturēt un pasmieties, 10 Igori serverī, tas ir par daudz un administrācija bieži vien piever acis uz šiem mazajiem apvainojumiem, es par īpaši skaļu lamuvārdu lietošanu iedot 120 minūšu atpūtu.

Maddn,neatceros,ka kāds man būtu kko piešķīris,no kura pirksta tu izzīdi tādus brīnumus.Skatīties jau tu vari(zinu,ka esmu baigi smuks :D ),bet tikai tik ilgi,kamēr tu man nesāc besīt,un tgd jau tu to sāc darīt..

Piemēram,ja tu man dzīvē uzspļautu,tad vienīgais tu ar to muti varētu putriņu iesūkt,un tiesātu abus gan provakātoru,gan darītāju,bet šaubos vai līdz tiesāšanai nonāktu,jo ir daudz dažādu faktoru kas to ietekmētu..

Ja liekas,tad var sasisties-->1 nedēļu bans

P.S. un par to neaizskarāmā statusa,nav slikta doma,kāds jau varēja piešķirt..!! :D :D a varbūt jau piešķīra,tikai neviens neko nesaka :D

Diemžēl, tava varonība mani nebiedē.

Un vēlreiz diemžēl ka tu esi slikti informēts juridiskajos procesos, ja tev kāds nozagtu telefonu un tu viņam iedod pa širmi uzrakstot zajavu policijā tev tiks smagāks sods nekā zaglim un visticamāk pat zaglis tiks cauri bez problēmām kāmer tev būs jāmaksā 150 lati par viegliem miesas bojājumiem.

Izklausās, ka tu esi saskatijies krievu bojavikus un visādas tādas drazas, prieks, tas arī izskaidro tavu ģeniālo leksiku, kas izrādas nav nemaz tava.

Edited by maddn
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Drīzāk, pēc mūsu juridiskajiem procesies Igors tiktu cauri arī bez kāda soda. Mums tepat pilsētā čalim ielauza galvas kausu. Čalis nogulēja komā 2 nedēļas un pēc tam kad atkopās pēc operācijā, uzzināja, ka puikiņš ka viņam to izdarījis ir uz brīvām kājā, bez kādiem sodiem un tml, jo pat, lauzts galvas kauss izrādās nav smags miesas bojājums. Tā kā, grozies kā gribi, bet ja tu neapzodz valsti, vai arī neienes narkotiekas iekš robežām, kur nu vēl ja tās izplati, tad tu vari darīt ko vien vēlies, kaut šaut viens otru nost. ;)

Reāli ir tā, ka pēc šiem video parādījās Bauris un Hezis, kuri ir vistipiskākie Copy + paste igori. Kuri mēģina panākt to, lai arī viņi būtu kā Igors - Zvaigznes. Bet nu. Ko tu ar lauku puikām padarīsi? Dakša rokās un sūti uz kūti sūdus mēst.

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl,nenācu šeit tevi biedēt maddn,kko pārpratis esi 4alīt!!!

Bļin dauni kāda te vēl te jurisdikcija lv valstī,tu daunis esi totāls vai izlicies??? (tikai neapvainojies)Tu jau nesaproti to,ka tas kurš nozagtu to tel.,viņš tak nevarētu uzrakstīt zajavu,pat ja gribētu.

Reāls piemērs no manas dzīves-man ar pudeli pārsita seju,uz vaiga man uzlika deviņas šuves,divas nedēļas izskatījos pēc kropļa..,Bet tas čalis kas to man izdarīja bija jau agrāk sodīts,kādas trīs reizes,viņam bija nosacītie sodi,un tai brīdī,kad viņš izdarīja arī šo pārkāpumu pret mani,viņam vēl nebija beidzies nosacītais,un bļeģ tiesā tam pamuļķim tikai pagarināja nosacīto,NEVIS par viegliem miesas bojājumiem,bet par samagiem miesas bojājumiem ar paliekošām sekām uz visu mūžu.

Tātad padomā lv jurisdikciju..Patiesība,piemērs--->1.)nozodz man trubu 2.)es tevi atradīšu 3.)sadauzīšu seju tā,ka māte tev mājās neatpazīs,varbūt kko vēl salauzīšu 4.)tu uzraksti zajavu 5.)tad es tevi vēl padauzu to galvu lai tev aizietu,kas notiek 6.)tu varbūt sāc domāt vai ir vērts kko tālāk turpināt(labākajā gadījumā atcel zajavu) 7.)ja neatcel,mani savāc menti,vai nu es izlikos,ka neesu neko darījis un tēloju muļķi,vainu atzīstu vainu,un saku,ka ļooooti,ļoooti nožēloju izdarīto,tākā neesmu agrāk sodīts un + vēl tu esi man nozadzis tel.,tad domāju ka vnk izsaka man brīdinājumu un varu staigāt,tāda ir tā lv likumi,ne tur ko pielikt,ne atņemt..Par naudas sodiem vsp var aizmirst.. :meele:

Spaiks jau ar neko nepareizu nepateica,un tu vēl te mēģini spriest par lv jurisdikciju,un nezin ko te taisīt ārā,pshē :giggle: tu laikam no mājām neizej.. :weep:

Sūdīgi tev izklausās,neciešu krievu filmas,izklausās,ka tev tie BOJEVIKI iet pie sirds,patīk pašam lietot šo vārdu :XD2:

Link to comment
Share on other sites

Tā teikt, ārpus Letlandes robežām dzīve ir savādāka. Atbrauc no polijas, tev uzliek sodu un tu laimīgu sirdi brauc prom, uzliekot mīksto šīs zemes noteikumiem un likumiem. Te viss ir tik ļoti nosēdies līdz gruntei, ka pat īsti neredzi jēgu dzīvot godīgi. Tā kā necel gaisā Jurisdisciju valstī, kas pati sev vairs dirsu nespēj noslaucīt. Paskaties cik mēs esam dziļi sūdos, ja pat pašu bankas mūs sāk appist. Kur nu vēl par savu dzīvības drošību sāc domāt, paļaujoties uz VAlsts aizsardzību.

Paļaujoties uz Latviju tgd ir bezjēdzīgi. Skolu pabeigsi, darbu nedabūsi un par visiem 110% esmu, ka tu aizbrauksi prom no valsts. Strādāsi piemēram vācijā / dānijā, vai kā es esmu apsvēris un jau sazinājies ar radiem, Braukšu prom uz Kanādu kur viss ir lielu soli priekšā Latvijai.

Tpc tgd es apsēdīšos ar pāris draugiem ( J. B., ledus gabaliņiem un citrona šķēlītēm ), uzlikšu fonā kādu fiilmu, pie krēsla H2o pīpe un vnk čilošu ar domu, ka vrb jaunais gads pateiks kko jauku.

Priecīgu jauno gadu visiem. !! :coffee:

Edited by puisiitis
Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot tev neveicas, ka tā izgāja, bet es esmu par 90 procentiem pārliecināts, ka tu uzrakstīji zajavu un ka nevēlies apmeklēt tiesu, otrs čalis ar vidusmēra juristu aizgāja un pastāstija kā netīšam tev iebakstījis un vēl izglābis dzīvību. Šadas lietas tiek izmeklētas ar ļoti pavirši, ja vien tām nepievērš lielu sabiedrības uzmanību vai izmanto galus. Par cik lielāka daļa cilvēku šādās situlācijas izmanto galus, tad iznākums bieži vien ir savādāks.

@spaikijs.

Es nesūdzos par dzīvi šeit, augstkolu nezinu gan vai pabeigšu, bet katrā ziņā es palikšu šeit un darbs man būs. Maigi izsakoties, es esmu ļoti labi finansiāli nodrošināts, par savu un ģimenes drošību nav jauztraucas un nemaz nerunāsim par cilvēkiem, kas savu naudu uztic Latvijas bankām, es zinu, ka mana nauda ir drošībā. Es sevi uzskatu par patriotu un nesūdzos par dzīvi, protams, vienmēr var būt labāk, bet es arī nesaku ka visu dzīvi nodzīvošu Latvijā, tīri tāpēc ka "nekad nesaki nekad", visticamāk pat šovasar aizbraukšu uz pāris mēnešiem uz Vāciju par cik tādu iespēju man piedāva, kāpēc nenopelnīt.

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

@spaikijs.

Es nesūdzos par dzīvi šeit, augstkolu nezinu gan vai pabeigšu, bet katrā ziņā es palikšu šeit un darbs man būs. Maigi izsakoties, es esmu ļoti labi finansiāli nodrošināts, par savu un ģimenes drošību nav jauztraucas un nemaz nerunāsim par cilvēkiem, kas savu naudu uztic Latvijas bankām, es zinu, ka mana nauda ir drošībā. Es sevi uzskatu par patriotu un nesūdzos par dzīvi, protams, vienmēr var būt labāk, bet es arī nesaku ka visu dzīvi nodzīvošu Latvijā, tīri tāpēc ka "nekad nesaki nekad", visticamāk pat šovasar aizbraukšu uz pāris mēnešiem uz Vāciju par cik tādu iespēju man piedāva, kāpēc nenopelnīt.

Godīgi pateikšu. Dirsā to patriotismu. Es esmu un būšu patriots, neskatoties ne uz ko, bet.. Kāda jēga būt patriotam, par valsti, kura pati sevi sagrauj?

Link to comment
Share on other sites

To summu saņem cietusī puse, pēc vienošanās (kā parasti notiek) summu samazina un zajavu izņem.

Ja tas būtu tik vienkārši. Cietusī puse labi ja pusi no summas saņem. Valstij savas nodevas vienmēr jāpiesavinās, tā kā ja esi saņēmis savus 100ls, nemaz nejautā neko un tinies prom.

Link to comment
Share on other sites

Ai,beidzam šeit sūdu malt,nu jau aizgāja temats(tam var uztaisīt atsevišķu topiku),tagad te visi taisīsies ārā,bļin viens par otru gudrāks,maddns vispār kkāds viszinis,visu par visu zin,un tgd šeit pauž bļeģ savas jūtas,slinkums jau lasīt,šos pārgudros tekstus.

Tātad slēdzt ciet šo sūdu,ja var palūgt,drīzāk var šo topiku dzēst..(jēgas nekādas)

P.S. un tgd pēc mana sacītā,vēl kko nenormāli pārgudru uzrakstīs 100 punkt.,un jēga..!!! :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

Ai,beidzam šeit sūdu malt,nu jau aizgāja temats(tam var uztaisīt atsevišķu topiku),tagad te visi taisīsies ārā,bļin viens par otru gudrāks,maddns vispār kkāds viszinis,visu par visu zin,un tgd šeit pauž bļeģ savas jūtas,slinkums jau lasīt,šos pārgudros tekstus.

Tātad slēdzt ciet šo sūdu,ja var palūgt,drīzāk var šo topiku dzēst..(jēgas nekādas)

P.S. un tgd pēc mana sacītā,vēl kko nenormāli pārgudru uzrakstīs 100 punkt.,un jēga..!!! :zhaav:

Topiku vajag atstāt, šiet lai apspriestu kupu. Jā es nedaudz zini par administratīvajiem protokoliem, jo viens no ģimenes locekļiem strādā ar tiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...