Jump to content
GIGN Forum

Koktelji


Domino
 Share

Recommended Posts

coladai nevar kko piegast lai nav tik salds ? :D bote viskautkas ir jaukts taka nevajag nekadu barmeni lai uztaisitu kokteli ;) Pagaidam ir doma jameson ar kolu ledu + kko nez laimu , tapec jautaju mby kads kautko labu var rekomendet.

Link to comment
Share on other sites

Vel kadi varianti iznjemot to ka jameson ir tockinieks ? Man uz kastes jamesonam ir 6 koktelji un viens no tiem ir ar kolu un laimu, taka beidz stastit mulkjigus stereotipus. Gribu vnk dzirdet pec pieredzes ko var kads ieteikt.

Link to comment
Share on other sites

Var kads ieteikt kokteljus labus kuru sastava ir Jamesons kaa ari tadus kur pina colada.

coladai nevar kko piegast lai nav tik salds ? :D bote viskautkas ir jaukts taka nevajag nekadu barmeni lai uztaisitu kokteli ;) Pagaidam ir doma jameson ar kolu ledu + kko nez laimu , tapec jautaju mby kads kautko labu var rekomendet.

Vel kadi varianti iznjemot to ka jameson ir tockinieks ? Man uz kastes jamesonam ir 6 koktelji un viens no tiem ir ar kolu un laimu, taka beidz stastit mulkjigus stereotipus. Gribu vnk dzirdet pec pieredzes ko var kads ieteikt.

*kokteilis

Edited by xyu
  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Tak pajāt dzer kaut vai ar kolu, ledu un laimu. Viskijs man liekās vispār nav baigi veiksmīgā lieta ko var sajaukt kokteiļos, bet palabojat mani ja es kļūdos.

Esmu dzirdējis, ka citi mauc iekšā ar Schwepes Gigner Ale, bet pats šādam pasākumam neticu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...