Jump to content
GIGN Forum

Iesaki Kompi..


Nevermind
 Share

Recommended Posts

Pienācis tas brīdis, kad konstatēju, ka mans kompis ir novecojis, un no upgrade nekādas jēgas nebūs tāpēc iesakiet man kompi.

Gribētu Battlefield 3 un high settingiem uz 80fps paspēlēt un varbūt gaidāmo GTA 5 uzkapāt..

Cenās neorentējos, teikšu pēc iespējas lētāk. Tad jau redzēs cik man tas izmaksās.

Monitors 22'' un orģināla windows progrmmatūra arī vajadzīga..

Link to comment
Share on other sites

Ar šādu varētu pietikt, lai pavilktu battlefield 3 uz high settingiem ?

http://www.1a.lv/sho...9Z4nz52AQ%3D%3D

Es īsti neko nezinu ar mātes platēm. Vai manis izvēlētā ir ok?

Ja neder, tad otrs variants : http://www.1a.lv/shopping_cart/?content=JcnBDcBACAPBlgwY44j%2B%2B8pd8hvtVgzZsbENgqGrLtevceXwSErj0Scq0Fe2kLcZ5zM3Xg%3D%3D

Edited by Nevermind
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt nesabalansētas lietas. Sūdīgs monitors. Pārāk jaudīgs barošanas bloks. Lēts un neglīts keiss. Pārāk daudz pārāk dārgas atmiņas. Man arī ir neoverklokots 2500K, bet tikai tādēļ, ka to būs izdevīgāk vēlāk pārdot. Un kur ssd disks? Ķipa viss kruti, bet parasts cietais disks? Makes no sense. Par tādu naudu var jau paņem Apple mac mini, kas tiešam ir iespaidīga mantiņa - maziņš, super kluss, nekā lieka, normāla videokarte, lai vilktu BF3. Iesaku velreiz padomāt - kāda jēga ņemt i5 ar iebūvētu neslikto grafisko procesoru, ja ņem atsevišķu grafisko karti? Pērc AMD. Lētāks un tā pat pavilks. Galu galā - BF3 iet arī uz xbox. Es neteiktu, ka BF3 ir ļoti augstas prasības pret sistēmu.

Beefs

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt nesabalansētas lietas. Sūdīgs monitors. Pārāk jaudīgs barošanas bloks. Lēts un neglīts keiss. Pārāk daudz pārāk dārgas atmiņas. Man arī ir neoverklokots 2500K, bet tikai tādēļ, ka to būs izdevīgāk vēlāk pārdot. Un kur ssd disks? Ķipa viss kruti, bet parasts cietais disks? Makes no sense. Par tādu naudu var jau paņem Apple mac mini, kas tiešam ir iespaidīga mantiņa - maziņš, super kluss, nekā lieka, normāla videokarte, lai vilktu BF3. Iesaku velreiz padomāt - kāda jēga ņemt i5 ar iebūvētu neslikto grafisko procesoru, ja ņem atsevišķu grafisko karti? Pērc AMD. Lētāks un tā pat pavilks. Galu galā - BF3 iet arī uz xbox. Es neteiktu, ka BF3 ir ļoti augstas prasības pret sistēmu.

Beefs

Paldies, beidzot kvalitatīva atbilde. Kādu amd procesoru iesaki ņemt? Un kādu videni?

Vispār negribi man uztaisīt grozu? 1a.lv vai citur?

Link to comment
Share on other sites

Imho visi AMD ir sūds.. :D hahaha

Loģiski, ka jauno buldozeri ar 8 kodoliem... NOOT tas vispār ir sūds.. :D hahahahahah!

Nu labāk pagaidi 6 mēnešus un tad nopērc ivy bridge i5 vai i7 ar iebūvēto GPU un nepērc videokarti nemaz, jo pēc 3 gadiem videokartes būs pagātne.. :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

AMD nav ne vainas. Godīgi sakot, man kā parastam pc userim nekāda dižā starpība nav redzama/jūtama starp Intel un AMD... Šobrīd gan pats lietoju AMD un GF. Bet jā, runājot par AMD, jaunos buldozerus tiešām nepirkt, pats neesmu ar tiem saskāries, bet esmu lasījis tikai sliktas atsauksmes... Tas gan bija kādu laiku atpakaļ. Un ieteikšu Tev griezties EOZ forumā jautāt par komplektēšanu nevis šeit, jo šeit diezgan reti var gūt kādu noderīgu ieteikumu ;)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...