Jump to content
GIGN Forum

Trackmania Nations Forever


ANALGINS
 Share

Recommended Posts

šobrīd izskatās ka varētu rītvakar uz vakara pusi savākties kāds bariņš..

žēl rītdien aizņemta diena, līdz 3dienai principā , bet no 4dienas var sākt domāt , nu pasekošu šim topikam līdzi , gjauar vienu Fun vakaru neaprobežosimies.

Link to comment
Share on other sites

nu tātad kam interesē šis pasākums, es domāju ka pēc 19.xx var konektēt Ts3 - sctg.id.lv un tad jau arī izdomāsim ko braukt utt..

korekcija, cilvēki stāsta ka šodien hokejs - pēc hokeja ejam ts un laižam :)

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

aww bija tik naajsigi momenti, žēl ka cash neacerejas savu paroli, ganjau būtu bijis vēl kāds labs moments kā nevajag braukt :D

"eu kur jūs aizbraucāt" <C> Oddish, visi sekoja Teddy`am un noleca tur, kur acīmredzot nevajadzēja :rofl:

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

es domāju ka pavisam noteikti, oddish meklē jau kaut kādus addonus un šo to piebakstīt servera konfigā lai būtu nedaudz interesantāk, tākā droši kačā un pievienojies, gajau vakarā kāds būs ts vai arī atmet pm skype un sarunāsim cikos laidīsim :)

ps ArcChez* safixē mikrafonu lai man nav atkal jāliek tev mute :D

Link to comment
Share on other sites

Man nesanāk piedžoinot. Vadoties pēc Oddisha teiktā, saka, ka kaut kāds kods nepareizs. Sameklēju jūs spēlē un caur jums mēģināju piedžoinot, bet man prasa paroli. Kāda serverim ir parole? Un kur es varu dzirdēt jūsu simpātiskos balss tembrus?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...