Jump to content
GIGN Forum

Par Ko Tu Gaaji<iesi> Maaaciities Peec Pamatskolas


StreeT
 Share

Par ko tu gaaji<iesi> maaaciities peec pamatskolas?  

54 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

paliku videenee, jo 3 gaadi, kas pilniiga halava, tas toreiz bija tieshi prieksh manis. ja 10 kl. jau bijaam 3 liidziigi domaajoshi jaunieshi, kas parasti 8:00 bija sastopami pie PC salona, kas atradaas 5min gajienaa no skolas. ko mees tur dariijaam? rukaajaam cs smile.gif taa bija kaa apmaatiiba. parasti, ja skola saakaas 9:00 un bija kkaada nenoziimiiga stunda, piemeeream, anglene, litereatuura, tad stroga speeleejaam no 8:00 - 9:30 un tad tikai gajaam uz stunadaam. tas bija baigi izdeviigi, jo no 8:00 - 11:00 stunda maksaaja tikai 25sant. bija viena lielaa diena, kad stundas saakaas 11:20, tad nemaam uz 3h laiku kaa iisitie pro geimeri, kaa sak no sirds izspeeleejaamies. atceros kaa bastojaam krievu val. psc, tur zurnaalaa vispaar kaadas 15 krievenes katram peec kaartas bija nobastotas. nu 10 kl. izpaudaas mana patiesaa daba - es biju slims ar cs. tikai nezinu kam tas viss bija vajadziigs. da labi taapat viss nokaartojaas, jo krievenes uchuks (jaa uchuks nevis uchene) bija tik laadziigs dzeks, nu taads veel ir japameklee. respect vinam! 11. kl sakumaa biki pabastojaam un tur jau vairs praktiski neviens negaaja uz datrosalonu (kopaa mees 3 bijaam visaktiivaakie, bet bija veel kaadi 4-5, kas skaitiijaas briivdienu speeleetaaji, bet 2 no viniem bija oldschool playeri - iemanas bija, bet bija jau arii daudzko pazaudeejushi ilgi nespeeleejot). nu taa es veel dazreiz gaaju speeleet cs, bet paarsvaraa maaciijos. 12. kl jau bija nopietnaaka maaciishanas, jo tur beigaas visi bija sabiedeeti ar tiem eksaameniem utt.

nenozeeloju nevienu minuuti, ko es pavadiijis videnee, tas ir krutaakais dziives laiks. es neesmu no tiem cilveekiem, kas tik agri domaa par profesiju vai talako dziivi, have fun dude! smile.gif ja ir taada iespeeja, tad nelaid to garaam, cita lieta ir, ja tevi dziive spiez to dariit, tad jaa, tad nelaid mulki, bet nopietni tiecies uz meerki!

Link to comment
Share on other sites

peec 9 klases gaaju arodskolaa 4 gadu laikaa dabuuju videejo + profesiju + velviens gads tai pashaa arodenee un dabuuju augstaaku kvalifikaaciju un man ir sarkans diplominsh un esu buvmeistars vienoziimiigi esmu ieguveejs jo maacoties arodenee ir jaastraadaa prakse taadejaadi ieguusti lieku naudu tev vel maksaa stipendiju ieguusti darba pieredzi viss biezhaak sanaak taa ka tev jau sho gadu laikaa straadaajot praksi ir jau izveidojushies sakari un pabeidzot vari atrast normaalu darbu.

viss izplatiitaakais variants ja tiek praksee kaadaa norm firmaa vinji tevi apmaaca saakumaa varbuut neko daudz nemaksaa bet ja tu sevi norm paraadi prakses laikaa tad patur tevi arii peec tam, un tad jau pavisam cita shtelle

Link to comment
Share on other sites

Tavu piedāvāto interešu neaprakstāmā variācija liecina par to, ka pārāk spoža nākotne tevi var arī negaidīt.

kkas saistiibaa ar PC   

eediena_gatavoshanu

mashiinu_laboshanu

maakslu

Liekas, ka esi vai nu aprobežots datormākslinieks, dzīvo un strādā mašīnu kapsētā, vai, protams, atsēdi savu laiku skolas(yeah right) solā.

How am I doing?

notworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

tekjis... neaizmirstams laiks..

a dziive kojaas - taa ir kaa moneeta, kurai ir 2 puses.. no 1 puses, sanaaca dziivot stingros noteikumos, nesaskanjas ar urlaam; kur pipisaas par visiem siikumiem.

a no otras puses.. mmm... pasaakumi/kodieni, kad iedziivojaamies tas bija vienkaarshi aarpraats. blats pie komeneem atkal kodieni, palikshana pa nogaleem ar kodieniem un tusiem pilseetaa...

pieredze, viennoziimiigi, pozitiiva un visai noderiiga. un tas, ka dziivo 100km no maajaam un vecaakiem, man personiigi, netrauceeja it nemaz

Link to comment
Share on other sites

videne sako pakalju!!!

mani paspeeja izmest no skolas, paspeeju paardzerties liidz peliiteem, paspeeju iekraat veselu kaudzi suudainu paraadu (ko gan veelaak nokaartoju) un veel shis tas...

Es protams teiksu to pashu ko visi - neko nenozheeloju. tip - zheel ka nav palikushas fochenes (tur tieshaam buutu ko redzeet). TOmeer, skatoties reaali, tas bija laiks ko es reaali izniekoju un buutiibaa varu tikai priecaaties, ka shobriid neesmu alkoholikis. laugh.gif

+ videne iemaacija nemaaciities, ko veelaak ir diezgan gruuti paarvareet unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

PS mees vienreiz ar painu plaapaajaam, ka liidz noteiktam vecumam visus pasaules beernus vajadzeetu izvietot speciaalaa geto... tur vinus izgliitotu, bet vinji nevienam pa kaajaam nemaisiitos un nekaadus suudus nedariitu smile.gif vieniigais jautaajums - liidz kaadam vecumam vinus vajadzeetu tureet iesprostotus?

smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

es kaukaa iisti nesaprotu, ko tev dos tas, ka uzzinaasi, kur kursh ir maaciijies?

p.s. ar toi gribeeju pateikt, ka nav jeegas skatiities uz to, ko citi dara, tev ir jaadara tas, ko tu veelies

ES jau saprotu, ka katram ir jaadara tas ko vinsh veelas rolleyes.gif, vienkaarshi es gribu uzzinaat juusu domas vai ir labaak palikt videnee un vel 3 gadus kaartiigi padomaat to ko tu veelies sasniegt, vai arii uzreiz tiekties peec varbuut netik ilgi paardomaata meerka.

P.S Shis topiks NAV lai es vareetu izdomaat kur maaciities taalaak. Shis topiks ir domaats lai JUSS vareetu izteikt savas domas, pastaastiit kaadu atgadijumus no skolas, par koju dziivi, kodieniem, u.t.t

Link to comment
Share on other sites

arhitektu shules ie piebaztas... tiek prognozets liels pieprasijums pec celtniekiem...

tas tas pats, ka toreiz prognozeeja, ka peekshnji Latvijaa beigsies visi saals kraajumi un vairs nebuus ar ko gurtjus marineet? palaiz piili, lai visi skien uz veikalu un peerk 5 gadiem uz priekshu kraajumus, pensionaari krita panikaa!!! tas bija nepiecieshamas, lai iztereetu visus liekos saals uzkraajumus, nu iespeejams peec liidziiga principa riikojaas taas shuules, kuras apmaaca tos celtniekus... labak visu kaartiigi apdomaat, nevis skriet uz turieni, kur tiek nakotnee prognozeets pieprasiijums, ja nu tomeer prognozes melo.

P.S. visi uz veikalu peec saals, ja nu peekshni beidzaas! smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

reku padomajot varesi pats izsecinat, ka tagad strauji sak visur kaut ko buvet un pietam lielos apjomos. Latvija ir drausmigi daudz vietas, kur kaut ko celt, un sis vietas tiks tuvako 10-15 gadu laika apbuvetas. Taka celtnieki un viss saistitasi ar celtniecibu bus pieprasits... Bet tas ir mans viedoklis, varbut es kludos.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...