Jump to content
GIGN Forum

Latvijas Krājbanka


BotE.
 Share

Recommended Posts

Ir tāda lieta kā apdrošināšana LOL

tieši par to pašu iedomājos, ir jābūt pilnīgam mudakam, lai savu īpašumu neapdrošinātu. Vakar paskatijos TV kaut kādu vairāku mēnešu laikā, lol es nezināju, ka degpunktā vairāk nav nervu slimnieks Seržants :D , bet ne par to stāsts, tur rādija, ka čalim nodega viesu nams(~500k zaudējumi), rāda numuru pa kuru ziedot čalim, es tā pie sevis nodomāju, tiešām pasaulē pastāv tādu stulbeņi, kas tādu vērtību neapdrošina, tā apdrošināšana salīdzinoši ar vērtību ir pilnīgas kapeikas.

par to mākslu, nu kaut kādai fiškai ir jābūt, tāpēc ir tādi mākslas āgenti vai kā tos pareizāk saukt, kam tu maksā, kas meklē priekš tevis, to visu protams tu arī apdrošini, ja nu gadijumā kādam mākslas drbam pieaug kājas utml.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Puikas jūs zināt cik maksā normāla apdrošināšana piemēram 100 ha NI, mājai normālai? Tik cik jūs nemaz nevarat nopelnīt gada laikā. +vēl NI, kas teorētiski ir no kadastrālās vērtības? Tas nav apdrošināt dzīvokli 2 ist.

P.S.

Galīgi nost no temata. Tagad iet pa LTV studija ar Lietuvu par Snoras un Krājbanku.

Edited by Kaupo
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jau tev ir līdzekļi, lai šādu īpašumu iegādātos un uzturētu, tad arī apdrošināt vajadzētu. Dzīvojot pēc principa "tas ir pārāk dārgi un ar mani jau tā pat nekas nenotiks" cilvēki arī iedzīvojas sūdos. Apdrošini lietas, kurām ir kāda vērtība. Sākot no transporta un beidzot ar dzīvību.

Tā nav paranoja, bet gan reālisms. Kurš pirms gada, pat pirms pusgada vai pāris mēnešiem paredzēja Krājbankas pilnīgu likvidāciju?

Link to comment
Share on other sites

Puikas jūs zināt cik maksā normāla apdrošināšana piemēram 100 ha NI, mājai normālai? Tik cik jūs nemaz nevarat nopelnīt gada laikā. +vēl NI, kas teorētiski ir no kadastrālās vērtības? Tas nav apdrošināt dzīvokli 2 ist.

P.S.

Galīgi nost no temata. Tagad iet pa LTV studija ar Lietuvu par Snoras un Krājbanku.

:slap: 100ha

Link to comment
Share on other sites

Ja jau tev ir līdzekļi, lai šādu īpašumu iegādātos un uzturētu, tad arī apdrošināt vajadzētu. Dzīvojot pēc principa "tas ir pārāk dārgi un ar mani jau tā pat nekas nenotiks" cilvēki arī iedzīvojas sūdos. Apdrošini lietas, kurām ir kāda vērtība. Sākot no transporta un beidzot ar dzīvību.

Tā nav paranoja, bet gan reālisms. Kurš pirms gada, pat pirms pusgada vai pāris mēnešiem paredzēja Krājbankas pilnīgu likvidāciju?

Bez lielām bumbām, man ir zem 70k un man po. Ja ir virs tad vajag uztraukties, jo 100% aktīvus nedabūs! Tas anv reāli

Link to comment
Share on other sites

Kaupo, tu domā kā BMW pircējs treknajos gados. Tagad paņemu kredītu un pohuj kā uzturēt. Normāli cilvēki pērk lietas pēc iespējām nevis pēc iegribas. Es varu tagad nopirkt sev x5, un ko es darīšu ja tur kkas nopisīsies? Visq nauda aizies uz to braucamo. Tāpēc skaidroju - kad tu ņem kko dārgu un neesi Kaupo, tu domā par visu, cik tas izmaksās, kaā to pārdot utt...

Link to comment
Share on other sites

kaupo kā tu zini kas cik pelna? :)

Nevajag dramatizēt, nav tur nekādas atronomiskās summas. kad saņemsi no omītes, opīša mantojumā zemi/mežu, tad jau radīsies apskaidrība.

Nu redzi es zinu nodokļus, bet ar krānu un īpašumiem netaisos lielīties. Apdrošināt ir nereāli, tās summas ir lielas, ā gāzes apkure uzreiz augšā cena, kamīns uzreiz augšā, utt

Par tādu apdrošināt mežu vispār diezgan smieklīgi, gribu redzēt kurš to dara. Lētāk ir iedot vietējam inspektoram 100ls lai biežāk piekāpj un uzmet aci

Link to comment
Share on other sites

Nu redzi es zinu nodokļus, bet ar krānu un īpašumiem netaisos lielīties. Apdrošināt ir nereāli, tās summas ir lielas, ā gāzes apkure uzreiz augšā cena, kamīns uzreiz augšā, utt

Par tādu apdrošināt mežu vispār diezgan smieklīgi, gribu redzēt kurš to dara. Lētāk ir iedot vietējam inspektoram 100ls lai biežāk piekāpj un uzmet aci

Kaupo sākotnēji apdrošināšanas cenu nosaka īpašuma vērtība un apdares kvalitāte (cena kvadrātmetrā). Runājot par gāzes apkuri un visiem pārējiem sūdiem tas neko daudz nesadārdzina, bet a to ir jārēķinās. Esmu pats drošinājis dafiga īpašumus. Piemēram ir īpašums uz kura atrodas četras apdzīvotas ēkas ar hujovu apdari un malkas krāsns apkuri klients gadā samaksā par visām savām četrām fazendām +- 70 LVL. Tā var būt māja Mārupē ar ahūno apdari un īpašuma vērtību +- 100 000 LVL klients gadā par šādu apdrošināšanu samaksās līdz 200-300 LVL.

Ja tā būs ēka kas stāv 100 Ha zemes gabalam pa vidu nefiga tur dārgāk nebūs jo reāli nav nekādu risku, ka ar zemi kaut kas varētu notikt.

ir lielas biroja ēkas kurām vērtība ir no 1-3 milijoni lati. Apdrošināšana gadā izmaksā aptuveni 2000-5000 LVL gadā. Un nestāsti kā tās ir astronomiskas cenas pie šādas īpašuma vērtības. Tāds ēkas īpašnieks no diviem birojiem trīs mēnešu laikā atsit šo piķi.

Edited by LAVRx
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...