Jump to content
GIGN Forum

Banāns


bandis
 Share

Recommended Posts

Ban ID: 96846

transp.gifAdministrator: Robin Sparkles

transp.gifServer*: cs.gign.lv

transp.gifBanned name: bandis

transp.gifBanned ip: 213.161.231.223

transp.gifReason: ff

transp.gifTime set: 01.11.2011 18:05

3 minutes ago

transp.gifExpire: never

transp.gifBan status:

active

Ban ID: 96846

transp.gifAdministrator: Robin Sparkles

transp.gifServer*: cs.gign.lv

transp.gifBanned name: bandis

transp.gifBanned ip: 213.161.231.223

transp.gifReason: ff

transp.gifTime set: 01.11.2011 18:05

3 minutes ago

transp.gifExpire: never

transp.gifBan status:

active

Robin Sparkles, paskaidro, par ko, kapēc un kādā sakarā man bans? Iemesls un termins arī spēcīgs.

Link to comment
Share on other sites

Dēļ tavas lielās mutes un uzvedības tevi jau sen vajadzēja vispārībā nahrenizēt no šejienes. :hang:

Es šito sen jau esmu teicis... tas mazais mudaks laikam nekad nemainīsies. Un pastāv divi varianti:

1) dirsināt viņu tik ilgi, kamēr čalis atrod ceļu līdz Sarkandaugavai vai kā tur b ija

2) nahrinizēt uz mūžu.

Link to comment
Share on other sites

Es šito sen jau esmu teicis... tas mazais mudaks laikam nekad nemainīsies. Un pastāv divi varianti:

1) dirsināt viņu tik ilgi, kamēr čalis atrod ceļu līdz Sarkandaugavai vai kā tur b ija

2) nahrinizēt uz mūžu.

Ar kādām tiesībām mani sauc par mazo, dzīvē mani pazīsti? Lieli te daudzi tikai aiz monitora :D. Liela mute man? Tas ka kādam acīs varu pateikt to ko citi nesaka nenozīmē ka man ir liela mute! Kaut gan pat neiesu iesākt, puse te no dzīves atstumtajiem datortārpiem apvainojas ja kaut ko pasaka, jo visu pārāk ņem pie sirsniņas. jau sen esmu sapratis, ka liela daļa war3 adminu savu acc izmanto savtīgos nolūkos, gan jau dzīvē tik labi neiet un izpaužas virtuāli ar savām privilēģijām, jo tik bravurīgus "mutes ciet verējus" virtuāli sen neesmu redzējis! :D

http://www.gign.lv/f...post__p__562571

bans paliks uz nedēļu

Bans pagaidām vēl ir uz nenoteiktu laiku, takā uzliec tad ar termiņu savu izvēlēto. Serveris diezgan iemīļots un gribas spēlēt, neatkarīgi no adminu visatļautības. Kādus pāris gadus atpakaļ kad adminēju uz apollo.netgeims, bija pavisam savādāk, bija normāla vadība un admini, un pret spēlētājiem bija normāla attieksme, nevis skaldi un valdi.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ar kādām tiesībām mani sauc par mazo, dzīvē mani pazīsti? Lieli te daudzi tikai aiz monitora :D. Liela mute man? Tas ka kādam acīs varu pateikt to ko citi nesaka nenozīmē ka man ir liela mute!

Tu esi divkosis un Tu pats to labi zini,tagad Tu šeit forumā tēlo,pieklājīgu,pat spēj izklāstīt savu viedokli normāli!Tu prasi vai viņs Tevi pazīst dzīvē,bet vai Tu pazīsti te kādu(ok par visiem nezinu) ,Tu man saki,ka es esmu skolnieks,bla bla bla,bet Tu mani nepazīsti,tātad Tu met kažoku katru reizi uz savu pusi un ne sūda neatbildi par saviem vārdiem!Lēti! Ko Tu vari pateikt acīs,čalīt,sākuma atbrauc no NOR. un tad kaut ko,kaut kam soli!Masters hrenovijs!

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Tu esi divkosis un Tu pats to labi zini,tagad Tu šeit forumā tēlo,pieklājīgu,pat spēj izklāstīt savu viedokli normāli!Tu prasi vai viņs Tevi pazīst dzīvē,bet vai Tu pazīsti te kādu(ok par visiem nezinu) ,Tu man saki,ka es esmu skolnieks,bla bla bla,bet Tu mani nepazīsti,tātad Tu met kažoku katru reizi uz savu pusi un ne sūda neatbildi par saviem vārdiem!Lēti! Ko Tu vari pateikt acīs,čalīt,sākuma atbrauc no NOR. un tad kaut ko,kaut kam soli!Masters hrenovijs!

Puisīt tādi gājieni kā no tevis... brauc pie manis runāsim, ir 3klasnieka līmenī, bet kad viss nonāk daudz maz nopietni tad rokas uz klaviatūras sāk drebēt un vairs nav pie kā braukt :D

Protams, ka varu normāli atbildēt, ja ar mani normāli runā, nevis serverī pontojas ar acc un gaida kad tik kko pateiks, lai izbanotu. Te puse admini ir pilnīgi nekompetenti. Un tas ka liela daļa apvainojas, kā mazas meitenes arī ir viņu problēmas.

Link to comment
Share on other sites

Bik japaspamo!

1.Kaut kāds random čalis,kurš mani nepazīst,sāk izteikt nievājošas replikas ir tieši tā-3.klasnieka līmenī,bet šoreiz gan no Tavas puses

2.Kas sāk drebēt,Tu man teici,ka Tādus kā mani ēd brokastīs,viss ok,Tevi nezinu,varbūt tā arī ir,Tu pats sāc fleimu uz kuru es Tev arī atbildēju brauc-risināsim!

3.Es Tevi esmu pēdējā laikā(varbūt pat vispār neesu) gag(ojis),kick(ojis),ban(ojis),nu ne takš,jo tas man nav vajadzīgs!Sāksi rupji runāt utt. tad būs citādi!

Uz priekšdienām,par to kādus Tu ēd brokastīs,kāds Tu esi vai kāds Tu ceri būt,man vari vairs nestāstīt!To vari izklāstīt tiešām puišeļiem,kuri vēl meklē dzīvē savu varoni uz ko tiekties!

Domāju ar to mēs arī beigsim,ja ir kaut kas cits risināms,ārpus cs,dod ziņu PM!

Link to comment
Share on other sites

Bik japaspamo!

1.Kaut kāds random čalis,kurš mani nepazīst,sāk izteikt nievājošas replikas ir tieši tā-3.klasnieka līmenī,bet šoreiz gan no Tavas puses

2.Kas sāk drebēt,Tu man teici,ka Tādus kā mani ēd brokastīs,viss ok,Tevi nezinu,varbūt tā arī ir,Tu pats sāc fleimu uz kuru es Tev arī atbildēju brauc-risināsim!

3.Es Tevi esmu pēdējā laikā(varbūt pat vispār neesu) gag(ojis),kick(ojis),ban(ojis),nu ne takš,jo tas man nav vajadzīgs!Sāksi rupji runāt utt. tad būs citādi!

Uz priekšdienām,par to kādus Tu ēd brokastīs,kāds Tu esi vai kāds Tu ceri būt,man vari vairs nestāstīt!To vari izklāstīt tiešām puišeļiem,kuri vēl meklē dzīvē savu varoni uz ko tiekties!

Domāju ar to mēs arī beigsim,ja ir kaut kas cits risināms,ārpus cs,dod ziņu PM!

Ko sēsi to pļausi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...