Jump to content
GIGN Forum

Cooling?


Print`Screen
 Share

Recommended Posts

Čau. Nezinu vai tā ir īsti problēma, vai arī vajag padomu.

Šodien nomainīju kompim divas detaļas, video karti un Barošanas bloku, jo reāli vajadzēja vairāk vatus video kartei.

Videne kas man tagad ir iekšā ir GTX 550 ti un baroklis ATX2 500W.

Kādu ilgāku laiciņu geimojot BFBC2 uz high settingiem atrubās videne uzmetās melns ekrāns, bet kompis strādā normāli. Pēc restar viss atkal ir savās vietās un videne strāda.

Varētu būt, ka man uzkarst videne, vai procis vai kas cits, un sistēma drošības pēc restartējas?

Ja jā kādu dzesēšanas sistēmu ieteiktu pa lētām naudām? Kā ir ar ūdens dzesi? CIk lielu kasti vajag?

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

ja VGA ceptos tad tu redzētu hieroglifus, ūdens dzesei vajag normālu atx keisu bet būs jātaisa papildus caurumi lai izvilktu rores radiatoram ārpusē, un tas nebūs no lētajiem variantiem + ja kaut ko sačakarēsi izcepsi korķus :thumbsup:

edit: termopasta principā ir jāmaina ik pa laikam jo viņa tāpar sacietē pēc kāda laika un nepilda funkciju, ar to arī sāc..

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

Lieta taada, ka nu jau kka jociigi biezhi piemeklee shii pati problema. Vakaraa iemetiishu video varbuut kaads pateiks ko dariit lietas labaa :) edit pofig megjinashu izskaidrot.

Speeleju kaadu laiku battlefield un tad pekshnji melns ekraans un CPU fans riktiigi atraak griezhas. Peec tam izlsedzu datoru paashrocigi, un iesledzu atpakalj un viss kaartibaa. Un 10 min. atpakalj nespelejot neko, vnk sezhot netaa notika tas pats.

EDIT

Izrādās man ir BlueScreen problēma, mēģinu tagad fixot. Bāc sūdīg.

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...