Jump to content
GIGN Forum

Opelim Galīgi Aizgājis Ciet


Nevermind
 Share

Recommended Posts

Visi zinām ka runa ies par Mustangu no css! Viņš domā, man ir wh, bet īsti pamatot to ar demo nevar, tapēc visu laiku serverī muti brūķē. Man tas reāli sāka krist uz nerviem, tapēc nolēmu uzrakstīt sūdzību.

Mustanga čats :

ena tev bija dirsa un bans tev bus ;) fcking n00b.

never mind tava mamma kuce.

sanem kuces dels.

kuces dels.

kuces dels.

kroplis nomiri.

never mind krople.tava mamma ari.

kroplis.

sanem sukataj.

maukas berns.

nu never.

patik specot?.

(iegaju specos, lai rakstitu sudzibu, izskatas ka viņu tas satrauc, ka neieraga viņa wh, bet tas jau cits stāsts)

Tas vis bija veltīts man.. :)

Tākā ļoti ilgi spēlējam 1vs. 1. un tad HLstatsX nestrada, te neparādās vis sulīgākie teksti. Viņš apmēram 5min. stāstija cik labi ir drazt manu mammu, un ar pimpi viņai pa vaigu sist, bet ja to arī gribat redzēt, varat paskatīties 26, oktobra dd2 DEMO 9.00.

Man lūgums atvaļināt viņu uz kādu brīdi..

Mustanga pilns čats : http://stats.gign.lv...ry&player=70743

Edited by Nevermind
  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu par pernament banu. Manā un citu adminu klātbūnē viņš kaut kā turās. Bet nu ja jau šitāds lietas notiek, uzskatu ka tāds mums nav vajadzīgs serverī. Un tā jau nav pirmā reize, ka viņš uz kādu velta šitādus vārdus. Bet nu tik traki, pirmo reizi laikam.

Edited by BullsEyE*
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ko,lai saka gl-Good Luck--Prekš Tardiem ačkāriki spēlējat tālāk ar saviem low skilliem..un,ja pa lamāšanos liek 69 dienas tad igoram vajadzētu ban perament 1000x....tas ka mani izbanojāt don't care my chinese friends lets see you soon. :))

  • Like 3
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Nē nu godīgi. Klaja ņirgāšanās par visiem. Sevis slavēšana, kā tāds dievs. Tik slimi. Banots ir daudz reižu, vienmēr bijis unban.Viņš visiem riebjas.

Gribētu sarīkot ceļojumu uz liepāju....uzspēlet kaut 1vs1 kāda interneta nomiņā, satikt un parunāties. Protams varētu to ka video tripu uzfilmēt, un domāju daudziem būtu interesanti...atrast viņu vai neatrastu, kā viss beigtos! :)

  • Like 2
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nē nu godīgi. Klaja ņirgāšanās par visiem. Sevis slavēšana, kā tāds dievs. Tik slimi. Banots ir daudz reižu, vienmēr bijis unban.Viņš visiem riebjas.

Gribētu sarīkot ceļojumu uz liepāju....uzspēlet kaut 1vs1 kāda interneta nomiņā, satikt un parunāties. Protams varētu to ka video tripu uzfilmēt, un domāju daudziem būtu interesanti...atrast viņu vai neatrastu, kā viss beigtos! :)

Gribi mani satikt?okey :) kad tev ērtāk pm ceļojums uz liepāju būs tavs pēdējais..vari smieties pēc tam smiešos es,kad tevi vedīs tur kur vajag. :):D

  • Like 4
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

loyality tas ir normāli, viņam tas vecums, kad vel jūties gangsta, tavi pacani par tevi stāvēs un kritīs, ies uz strelkām aizstāvēt tavu godu :D ekšelī kinda pussy, pats neko nevar, bet draud. Tu neesi no karaostas rajona?

o yea jūties bariga?

  • Like 4
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

loyality tas ir normāli, viņam tas vecums, kad vel jūties gangsta, tavi pacani par tevi stāvēs un kritīs, ies uz strelkām aizstāvēt tavu godu :D ekšelī kinda pussy, pats neko nevar, bet draud. Tu neesi no karaostas rajona?

Tāda sajūta, ka viņš no vienkārši laipniem tekstiem jau paspējis melleņu taku izsmērēt, un jau draud:D....jā gangsteru vecums ir tas labākais, saukāšanās un sišana pa pleciņu :D

No viņa draugiem uzzināju ka viņa, ir 15 gadi, viņš iet 9 klasē, un dzīvo Liepājā pie tirgus.

15 gadigs knevelis sola visus mūs nosist, mūsu ceļojums uz Liepāju būs pēdējais?

cmon tas ir smieklīgi..

Nu tev uzdevums savākt informāciju! :D

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

kr4 topic close unban sms.

No viņa draugiem uzzināju ka viņa, ir 15 gadi, viņš iet 9 klasē, un dzīvo Liepājā pie tirgus.

15 gadigs knevelis sola visus mūs nosist, mūsu ceļojums uz Liepāju būs pēdējais?

cmon tas ir smieklīgi..

xoxoxoxo

Edited by Pawned
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...