Jump to content
GIGN Forum

Kārtejais Iesaki Mašinu Topiks


GB_
 Share

Recommended Posts

Hi - ne velti saka , cik cilvēku tik viedokļu , nu vot esam nonākuši tāda bedrē ka vēlme ir pretrunā vajadzibām !

Ir vajadzīgs autinš : [ sedans or universālis ]

Cena : + - ~ 2500 Ls

Dzinējs : Dīzelis

Kārba : manuāla

Markai nav nozīmes !

Tāpec vēletos lūgt jūsu padomu , kādu jūs pirktu un dažos vārdos , kāpec !

Nevienu neapgrūtinu , tikai paplašinu savu bagāžu ar pieredzējušu cilvēku info !

Pašlaik kā varinats : [1] BMW 525 [ sedans ]

Link to comment
Share on other sites

Es labāk ņemtu LABĀ stāvoklī esošu e36, nevis e39 ar 250k nobraukumu un rūsu visās malās.

Nebūs tik liels pimpis izkāpjot no mašīnas, bet vismaz nebūs jāsēž servisā ik pēc 5k km.

Draugs pirms mēneša tieši nopirka e36 ar M paku. Viss izzīsts un skaists. Izskatās labi pat priekš žurkas.

Neskaties ss.lv, bet kempo bmwpower, tur biežāk uzpeld labi varianti par ne-kosmosu.

Link to comment
Share on other sites

tautā mēļo ka vecie bmw dīzeļi nav nekas labs.

ieteiktu ņemt kādu Audi a4, volvo v70/s70, varbūt kādu vw.

pats regulāri pārvietojos ar v70 dīzeli, nekādu problēmu.

edit: ~ jeyna ~ vārdu dīzelis izlasīji? Par tādu cenu labs bmw dīzelis nesanāks.

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

E36 dīzeli vari aizmirst TDS motori ar savām likstām nebūs tie labākie. Ja skaties uz e39, tad nekādā gadījumā nepērc 525 TDS, labāk skaties uz kādu 530d. It kā ir iespējams par šādām naudām dabūt 530d, bet uzreiz vari aizmirst par ekonomiju uz remontiem. Degvielas patēriš/jauda gan viņiem patīkama.

Es ieteiktu skatīties uz 1.9 tdi A4, vai arī 1.9 TDI Golf 4. Golfs būs lētāks remontos.

Vēl var skatīties Seat Leon 1.9 dīzeli, jo šis autiņš ir kaut kas pa vidu Golf 4 un Audi A4.

Link to comment
Share on other sites

yee, atkal bmw fani savākušies :) Nav jēgas vairs skatīties tos e46 330D vai e39 530D. Tomēr jau ir pagājis labs laiciņš kopš viņus sāka ražot un tagad jau viņi ir diezgan nodzīti. Atrast labi koptu dīzeli būs grūti, īpaši par tādu summu.

Ja skaties tomēr BMW dīzeli, tad neskaties neko zemāku par 2000 gadu

Link to comment
Share on other sites

Deadalive, es te lasu jūsu postus un nevaru saprast, kas jums ar tiem dīzeļiem.DIvreiz pārlasīju OP un nevarēju atrast, ka prasa dīzeli.

Esmu akls jptvj. ;D

Dzinējs : Dīzelis

Un vienozīmīgi piekrītu Teddy. Manis ieteiktie varianti ir tikai tādā gadījumā ja ir akūta vēlme iegādāties e39, vienkārši 530d vienozīmīgi būs labāks, ekonomiskāks par 525 TDS

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Par cik te uzpeldēja kaut kur A4 1.9TDI, tad gribēju pajautāt, vai ir kāds milzīgs BET, kādēļ neņemt A4 1.9TDI sedanu? Un ko pērkot vajadzētu īpaši skatīties?

Mašīna pēc izskata ļoti tīkama, no iekšām un apakšas maz sajēgas.

Ceru, ka topika autors neapvainosies.

Edited by Zorg`s
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Iemet ss.lv sludinājumu ja tāds ir.

Manuprāt galvenais skatīties lai nav ļeva nokrāsots un lai nav kaut kādas taivānas detaļas saliktas, lai vēlāk nebūtu ar krabjiem jācīnās. Tas ir runājot par vizuālo.

Par tehnisko lai runā kāds kas vairāk zin. :)

Link to comment
Share on other sites

Par cik te uzpeldēja kaut kur A4 1.9TDI, tad gribēju pajautāt, vai ir kāds milzīgs BET, kādēļ neņemt A4 1.9TDI sedanu? Un ko pērkot vajadzētu īpaši skatīties?

Mašīna pēc izskata ļoti tīkama, no iekšām un apakšas maz sajēgas.

Ceru, ka topika autors neapvainosies.

Kura gada? A4 ir alumīnija piekare, kas nav pārāk izturīga - protams, ja nesekosi līdzi, tad jebkura mašīna lūzīs diezgan bieži.

Radinieki paņēma 02' gada mazdu 626 universāli 2.0d par lētām naudām ar pasūtījumu no Vācijas. Iet labi, patēriņš arī priecē...par piekari varēs kaut ko pateikt tikai pēc ziemas, jo pašlaik nobraukti knapi 10k/km.

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

http://www.ss.lv/msg...i/a6/dknhf.html

Laba mašīna, labs gads, skate līdz augustam...

šis gan ir labs varinats / pievienots favoritiem ! bmw atkrit ! Palasot gan šeit gan citos forumos ! Audi a4 priekšejie un aizmugurejie kaut kadi štrunti lido bieži [ nezinu kā sauc ] maksājot dārgi !

Epix : Vai tad volvikiem nav dārga apkope un detaļas ?

Link to comment
Share on other sites

Nu auģikiem jau arī nav diez ko lētas detaļas un apkope, man gan ir pavecāka mašīna, 1995. g. audi A6, gadā uz kādiem 100-500Latiem jārēķinās (lai visu ritošo savestu kārtībā, + kādi 30Ls par eļļu un pārējiem sīkumiem, vismaz motoram parasti viss ir ok) 2000.g. mašīnai varētu nebūt tik skābi, bet arī...

Link to comment
Share on other sites

nu bembim jau tās detālas nebūs kudi lētākas, tur jau jāskatās stāvoklis, cik nu man zināms, kad skatijāmies, tad ļoti pievērsām uzmanību ritošajai, volvo guru zināja teikt, ka uz mūsu ceļiem to var ātri sajāt(interesanti, kurai tad nevar), bet viss atkarīgs no braukšanas manieres.

p.s. volvo nepaņēmām, izvēle krita uz ford focus universāli, jo tas bija kā jauns :haļava:

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Audi A6 2.5 Dīzeļ dzinēji sākot no 96. gada itkā brūkot nost, tā kādu laiku atpakaļ lasīju kaut kādā forumā, taču pēc saskaršanās ar pirms 96. gada dīzeli, tie gan ir nenobeidzami, bezmazvai. Volvo v70 kā reiz nāca šie te audi 2.5 vecie dīzeļi :) un uz Liepājas šosejas ar, ja nemaldos, 99. gada v70 2.5tdi dabūju 4.2 degvielas patēriņu :) Jauda arī ir diezgan iespaidīga priekš dīzeļa, ja turbīna ir labā stāvoklī.

Link to comment
Share on other sites

99. gada v70 2.5tdi dabūju 4.2 degvielas patēriņu :) Jauda arī ir diezgan iespaidīga priekš dīzeļa, ja turbīna ir labā stāvoklī.

man i automāts, pedāli mīlu spaidīt. Vidēji uz šosejas ir 5.4, pilsētā 7.3. mierīgi braucot varētu vel vismaz 0.7 nomest. jauda ar salīdzinoši pietiek. man gan ir bik lielāka turba uzlikta.

remonta izmaksas +/- kā visiem tā gada autiņiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...