Jump to content
GIGN Forum

Fotoradari


doGY
 Share

Recommended Posts

Izskatās cienītais tālāk par Rīgas robežu nav braucis un nezin kādi ir ceļi tālāk par Jūrmalas vai Siguldas šoseju

Man absolūti vienalga ir tas, kā tev viss liekās. Bet pirms pats mētājies ar kkādiem faking nepatiesiem uzsaktiesm - izbrauc pats šīs trases, DIVREIZ!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ir jau arī tas aerosols vai kas tas skaitās, nopūt numurus un mauc, pie zibspuldzes viss izgaismojas. Lietojis neesmu, bet tautā runā, ka darbojas.

tas ir bs.viņi nestrādā. un ja arī kāds kautko dara,tad tikpat labi tu naktīs braukāsi apkārt ar spīdošu numuru, ko izgaismos aizmugurē braucošais, vai arī saules staros viņš mirdzēs un jebkuram būs skaidrs kas tev virsū.

Link to comment
Share on other sites

tik pat labi tu vari pateikt, ka tev zālīti somā ielika kāds cits skolā.

tapēc auto skolās māca - pirms uzsāc braukšanu pārliecinies par auto stāvokli aka pārbaudi lukturus, notīri numuru utt. menti rīkosies ar pieņēmumu, ka to zini.

nav daudzi, kas meiģinātu tos bīnumus likt uz numuriem tāka es nezinu kādi ir sodi, bet nu ja redzēs tad šaubos vai izbrauksi ar "a man kāds hiligāns to izdarija"

Edited by rusty
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nevajag būt bembja īpašniekam, nevajag būt nekādai vēlmei iegādāties bembi, nevajag par sirsniņai būt aizskartai, lai saprastu, ka tavi posti ir, paša kompleksu radīti, bezpamatojuma uzdirsieni, uz kuriem atbildēt nav dižas jēgas, jo drošvien esi spītīgs auns ar kuru strīdēties ies tikai tikpat vai vairāk spītīgi auni kā tu. :)

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atvaino, bet šķiet, ka Kaupo, kuram mana atbilde arī bija domāta, visu ļoti labi saprata, un es ļoti labi sapratu viņu, un neviens uz nevienu netur ļaunu prātu, un neviens ar nevienu nestrīdās te pa piecpadsmit lapām, tāpēc, ja arī kāds te veido bezpamatojuma uzdirsienus, tad tas esi tu, dārgais draugs.

Bet tie pajoliņi, kas iešņāp mīnusu, bet savu mazo, nožēlojamo viedoklīti pat vārdos ietērpt nespēj, man gan besī kā suga.

  • Like 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Vai kāds zin no kāda ātruma sāk fotogrāfēt tie radari ? + ~ 20?

Ir iespēja tikt pie tādiem anti radariem kuriiem ir 2 galviņas, viena uzņem to signālu ko radars sūta, otra aizsūta viņu nah....Bet kā jau teicu diezgan padārgi

Link to comment
Share on other sites

Nu, bet cilvēki, kamon. Kurā vietā Rīgā, kur ir 50 km/h atļautais ātrums, vajag braukt ar vairāk nekā 70 km/h? Kur ir vispār JĒGA braukt ātrāk par 70 km/h, ja tie, kurus tu tik varonīgi apdzin, pie nākamā vai aiznākamā sarkanā luksofora tevi tāpat panāk.

Es saprotu, ka braukt uz 50 km/h ir, neņemot visādus random faktorus vērā, garlaicīgi un savā ziņā debīli, bet kur vaina braukt uz normāliem 60 km/h?

Man vienmēr ir licies, ka tie, kuri pa Rīgu vālē uz 80 vai pat 90 ir cilvēki, kuriem šķiet, ka viņiem kaut kas ir jāpierāda pārējiem ar savu ātro braukšanu. Vai tas ir tas, ka tam braucējam ir vairāk drosmes, mākas, lielāks maciņš vai ka viņš/a ir vienkārši lielāki alpha male/female nekā tie, kurus apdzen.

Beigu beigās kaut ko pierādi tu tikai sev, jo pārējie braucēji vienkārši noskatās un nodomā kāds auns tur aizbrauc.

  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu, bet cilvēki, kamon. Kurā vietā Rīgā, kur ir 50 km/h atļautais ātrums, vajag braukt ar vairāk nekā 70 km/h? Kur ir vispār JĒGA braukt ātrāk par 70 km/h, ja tie, kurus tu tik varonīgi apdzin, pie nākamā vai aiznākamā sarkanā luksofora tevi tāpat panāk.

Es saprotu, ka braukt uz 50 km/h ir, neņemot visādus random faktorus vērā, garlaicīgi un savā ziņā debīli, bet kur vaina braukt uz normāliem 60 km/h?

Man vienmēr ir licies, ka tie, kuri pa Rīgu vālē uz 80 vai pat 90 ir cilvēki, kuriem šķiet, ka viņiem kaut kas ir jāpierāda pārējiem ar savu ātro braukšanu. Vai tas ir tas, ka tam braucējam ir vairāk drosmes, mākas, lielāks maciņš vai ka viņš/a ir vienkārši lielāki alpha male/female nekā tie, kurus apdzen.

Beigu beigās kaut ko pierādi tu tikai sev, jo pārējie braucēji vienkārši noskatās un nodomā kāds auns tur aizbrauc.

Es, piemēram, svešās vietās tā (no sērijas "apdzīvotā vietā uz 90km/h" utt.) nekad nedaru. Bet vietās, kurās gadās bieži braukt, jau +/- zinu ceļus, uz kuriem visticamāk nebūs mentu/neapdraudēšu gājējus/luksafora darbību esmu iegaumējis, utt., nu kāpēc gan neuzspiest? Laiks ir nauda, ibio peso!

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Kā jau teicu, nedomāju, ka Rīgā strādā teiciens laiks ir nauda, jo braucot, piemēram, no Juglas līdz centram labi, ja divus luksoforus ātrāk aizbrauksi nenormāli spiežot grīdā.

Un tas ir cik? 1 minūte ietaupīta?

Un par kādu cenu? Cik citiem braucējiem esi licis nedroši justies uz ceļa. Cik benzīnu vairāk esi iztērējis, lai ieekonomētu pāris minūtes no dienas.

Un menti var stāvēt dajebkur. Un gājējs arī var izskriet, kur pagadās. Tu teiksi, ka tad tā nav tava vaina, bet varbūt, ja brauktu ar atļautu, tas cilvēks, lai arī pats būtu pie vainas, izdzīvotu.

Manuprāt, nevajag svarus, lai nomērītu, kas ir vairāk - 5 minūtes dienā vai atlikusī dzīve cilvēkam.

Negribu jau arī te morāli bērt pārgalvīgajiem autovadītājiem, bet gan sniegt skatienu no cita punkta.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pagaidam radari tikai fikses (tie kas buus kaut kad), bet nesodis, un zinot musu finasialo sitaciju un kaa viss notiek ap sadiem iepirkumiem es teiktu paies vismaz gads lidz visi radari tiks salikti, tuvako menesu laika kaads paritis tiks uzmesti vairak ne. Tie radari maksa mezonigu naudu, kuras saubos vai valstij ir sadam terinam. Un kreditus tik atri nekarto par tadam sumaam, ta ka pagaidam varam vel izbaudit pilsetu, bet nevajadzigam ''aciim'' :) Bet varam sakt pildit mums uzdoto majas uzdevumu un iegaumet punktus kur vini tiks likti.

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...