Jump to content
GIGN Forum

Luugums Adminiem!


slow hands
 Share

Recommended Posts

taatad, par cik uz sho briidi gign seerveris ir palicis bez antichiita, tad tagad visaadi chiteriishi var briivi piekljuut seerverim, pat nepuuloties instaleet visaadus tur cd kakas un citus shitus. luugums ir vienkaarshi, ja seerverii ir admins un kaut kaads nevienam nezinaams speeleetaajs rauj visus gabalos un tuseejas tabulas augshdaljaa, tad ieejiet un kaut 2-3 raundinjus pastieties shameejo caur spectiem, ja nu kaut kas atklaajas smile.gif

apvilku ar taisnstuuriem aizdomaas turamos, es nesaku ka vini ir chiiteri, vienkaarshi man radaas aizdomas par vinu speeles tiirumu. ja, protams, shie speeleetaaji ir visiem zinaami, tad no problem, mana kljuuda, es she pat varu viniem atvainoties smile.gif seerverii visu laiku bija dareks, es neko neteicu, iedomaajos, moz pasam vinam radiisies aizdomas, bet vinsh neko, nu ja neko, tad neko!

post-6-1133783807.jpg

Link to comment
Share on other sites

a tam dragonam bija veehaa...

edit:

jaa dr.pain es nespeeleeju kad bija busters, jo speeeeleeju ar cd hack, pohodu.

1. taja nedeljaa kad bija busters, man bija turnirs danar LAN 2x2(rakstiiju ari sheit forumaa) protams, treninji katru dienu. Peec treninja nu cs galigi nevelk... btw. dabuujaam 3. vietu!(ko var izlasit arii bg.lv)

2. peec turnira vispar cs'u nespeleeju(2. nedelja kad bija busteris) galigi nevilka speleet, jo cs'a tajaa nedeljaa tik speleets 80% no briva laika + veel darbs + vel skola!

3. es palasiiju foruma un domaaju, nahuj man jaainstelee kkads suuds, kas single 2ajam chuvakam pisaas, met ara peec 1 rounda utt.tikpat labi varu iet uz kaadu citu serveri.. protmas suudiigaak jau ir, nav tik liels skills kaa gign, bet nu...

4. speleeju parsvara no kluba "megabits", kur man ir pa velti.. un man ir tolks vilk kkadu busteri, kas plus veel pisas? vai vieglaak ieiet kaada no apollo serveriem, kur man ir slots, same as gign... nu ir!

5. ceru, ka jaunaa versija buus ok, tad jau buus veerts vinju ka4at un arii instelet, ja nemetis peec katra 3 rounda araa!

ceru, ka atbildeeju uz tavu jaut.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

nu dareks jau nav admins... pie tam vinjsh kaukaa mistiski bija pazudis un nespeeleeja tieshi to laiku, kad bija uzlikts busters tongue.gif

wo wo, es ar to pashu prikolam teicu a darek saka kautko bezsakara liet.

----

& slow hand varbut ir demka, jo killi jau nemaz nav tik daudz salidzinot ar navem.

Link to comment
Share on other sites

da man taksh pajat, ka viens dr.pain(liidzinams botam) sauc par 4iiteri... man tik jautraak happy.gif

1kaart es tevi neesu saucis par chitoku

2kaart neesu vieniigais, kam radaas jautaajums par tavu atvaljinaajumu uz gign

3kaart gribeetos redzeet, kaa divi dr. paini saukaa tevi par chiiteri

4kaart mees visi esam liidzinaami botiem...

p.s. tu, savas domaashanas zinjaa, esi ne tikai liidzinaams botam, bet arii pieliidzinaams smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nja, dareks norm rukaa, vareetu pat teikt diezgan labi, bet wh vinam nav smile.gif vienkaarshi, tas ir tas par ko es jau ieprieksh rakstiiju, ja tu esi 1., tad visi saak uz tevi luureet ar aizdomiigu aci, nu jau tu baigais 4omaks visiem, tad jau po, bet ja dazreiz meedz izraadiit neapmierinaatiibu ar citu teamm8u speeles stilu un vareeshanu vai saac kaut ko spreegat, citiem tas var nepatikt (runa neiet par darek, tas taads vispaariigs piemeers). ADMINI juusu primaarais uzdevums ir kontroleet situaaciju uz seervera, nevis fragot smile.gif esiet atsauciigi!

Link to comment
Share on other sites

2kaart neesu vieniigais, kam radaas jautaajums par tavu atvaljinaajumu uz gign

ahaha, lol, par labu speleeshanu vai kaa?! apskaties demku shodien ap 13:00 dd2, man shots ~ 55:10 mo6 ieraudziisi veehaa!

Link to comment
Share on other sites

ahaha, lol, par labu speleeshanu vai kaa?! apskaties demku shodien ap 13:00 dd2, man shots ~ 55:10 mo6 ieraudziisi veehaa!

taa arii liidz galam nesapratu tavu rakstiito... tjip, es tev saku, ka neesu vieniigais, kam radaas jautaajums par tavu cs pauzi uz gign, bet tu man pretii pasaki kaukaadu pilniigaako bezsakaru...

p.s. nesaprotu, kaapeec esi tik satraucies un visur redzi apvainojumus savam godiigumam... laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

aaa, daa-aa, lol, es paarpatu par to atvaljinaajumu... smile.gif

ladno zabej... kaa jau teicu par to busteri. Ja jaunais busteri buus taads pats kaa pirmais... tad nu piedrazh speeleet, ja to var saukt par speleeshanu!

EDIT: eju speleet!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

bet shaa vai taa peec bustera uzlikshanas, tev, darek, buus jaaienaak kaut viena karte izspeleet seerverii, lai kliedeetu visus shaubas smile.gif kaa saka - "bez tjenji somnjenija" smile.gif ai labi, varat aizsleegt sho topiku, cerams, kaads admins nems veeraa manu luugumu un pieveersiis lielaaku uzmaniibu serverii notiekoshajam, jo iipashi no riita un pa dienu!

-peace smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vienmeer laipni gaidiits pie manis majaas, vari pan nemt savu kasti un devaisus liidzi. pacienaashu ar teeju, ar cepumiem. vareesi TV pastiities, paspeeleesim cs, paspeelesim Diablo2 (vairs man nekas taads nav). vareesi paliidzeet man uzrakstiit dazus referaatus smile.gif man viss ar busteri gaja perfekti, tikai dazriez biki ielagoja. es laikam zinu, ja met araa no cs ar buster, tas noziimee, ka cilveekam nav laba dveesele smile.gif muzons man arii ir kaadi 10gb visaadi albuumi, vareesi izveleeties ko klausiities + dazas tilzas filmas smile.gif laipni gaidiits!

Link to comment
Share on other sites

vienmeer laipni gaidiits pie manis majaas, vari pan nemt savu kasti un devaisus liidzi. pacienaashu ar teeju, ar cepumiem. vareesi TV pastiities, paspeeleesim cs, paspeelesim Diablo2 (vairs man nekas taads nav). vareesi paliidzeet man uzrakstiit dazus referaatus smile.gif man viss ar busteri gaja perfekti, tikai dazriez biki ielagoja. es laikam zinu, ja met araa no cs ar buster, tas noziimee, ka cilveekam nav laba dveesele smile.gif muzons man arii ir kaadi 10gb visaadi albuumi, vareesi izveleeties ko klausiities + dazas tilzas filmas smile.gif laipni gaidiits!

e! es paņemšu savu kasti biggrin.gif un tad tie paši noteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...