Jump to content
GIGN Forum

Problemaa Ar Cs'u(netikai)


ViesiZ
 Share

Recommended Posts

Tauta maybe you can help???

Kr4 man tadaa xuj.... ka es eju cs'a man fps ir 15. ( nu pareizaak sakot manam draugam) veleetos paliidzet un es itkaa domaaju ka taa nevajadzeetu but jo kompis ir Intel® Celeron® 2.53 GHZ un es domaaju ka probleemaa butu tur ka kompim klaat nav ieinsteelets accelerators! varbut kaads var paliidzet kur to acceleratoru dabut !!! ja kaads zin kur to novilkt iedodiet ludzuu web !!

Paldies par sadarbiibu !!

Link to comment
Share on other sites

Jā, w4x0rzZz, tas kā reiz būs īstais CS paātrinātājs. Bļe, par tavu ārkārtējo stulbumu, debīlo niku, klanu, avataru, parakstu un visu pārējo, ko neuzskaitīju, neliels atbrīvojums.

smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif

lol rolf n00b

tev galiigi veci vechi cietumaa izjaajushi smadzenes!!!!!???? smiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2125.gif

w4x00rz rakstaas ar divi 0 un vienu z a tu kaa kaut kaasd galiighs dolbis te nemaaik uzrakstiit pat parezi klana nosaukmu tev igadiijumaa maate neizmta no 5 staava loga, kad biji mazijnsh (vakar smiliez.de_2524.gif ) un vart man likt amx_ban jo mani r vienlga es tikai gribu foshi ar jusm aprnaaties bet jusu mani uzreiz shita amx_ban

smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Bļeģ, a man POHUJ? Tu arī esi acīmredzami nespējīgs uztvert šo dziļo ņirgāšanos par jūsu klana nosaukumu, kas pie reizes izrāda manu cieņu pret jums, ka reiz es pat necenšos jūsu nosaukumu līdz galam izlasīt un kur nu vēl 1:1 reproducēt. Škrobe, daunīt, ja neesi pamanījis, ka te nav nekāds CS un līdz ar to nav arī amx_ban. Bet nu papildus laiks pārdomām tev derētu.

Un man nāk miegs, varbūt tāpēc es tāds neiecietīgs pret atšķirīgajiem.

Link to comment
Share on other sites

vajadzeeja to siiko padebiilitji vispaar uz muuzu atbriivot no iespeejas sheit kaut ko ierakstiit, taapat neko sakariigu savaas atsaldeetajaas smadzenees vinsh nevar izdomaat, tieshi viss tas pats attiecas uz viesiem wakseetaajiem smile.gif "dont wax with me" nu blja, nu kaa, nu kaa? nu kaa var buut taads... tadus tikai ar suudainu mietu dauziit, kameer pratinsh naak maajaas, muusdienu jaunatne... nez, iespeejams, ka mr.propellers ir savaadaaks (sauksim to taa) par to otru wakseetaaju, bet nu tas, ka vinsh ar nagiem un zobiem metaas aizstaaveet savu apdauziito teamm8u, tas nepadara vinu labaaku (savaadaaku). bet tieshi taa jau iistiem komandas biedriem ir jaariikojas, par saveejiem jaaciinaas!

P.S. noskatiijos to wax house, nu ko lai saka... ai, neteikshu neko - suuds!

Link to comment
Share on other sites

Viesiz, ka cs'am ir mazs fps's, nav nekaada sakar ar acceleraciju... meklee citu vainu, bet man kkaa maz ticas, ka ir tik mazs fps, jo procesors, ta tev normals! uzraksti parejos parametrus?!

Link to comment
Share on other sites

Par to muusdienu jaunatni runaajot - shodien manaas rokaas skolaa uz iisu mirkliiti nonaaca vienas 8.klases zhurnaals. Taa mees biku pashkjirstiijaam, liidz uzgaajaam matemaatikas kontroldarbu atziimes. Ko lai saka - augstaakaa atziime, ja nemaldos bija viens piecinieks, tad bija viens trijnieks, un paareejie divnieki un vieninieki smile.gif

No taadaam nelabveeliigaam smile.gif klaseem arii naak aaraa shitaadi kadri. Taa, ka briinos, ka es veel taads neesmu (i hope so), jo skolaa taadi uzgluun no visaam puseem sad.gif

Link to comment
Share on other sites

shodien manaas rokaas skolaa uz iisu mirkliiti nonaaca vienas 8.klases zhurnaals. Taa mees biku pashkjirstiijaam, liidz uzgaajaam matemaatikas kontroldarbu atziimes. Ko lai saka - augstaakaa atziime, ja nemaldos bija viens piecinieks, tad bija viens trijnieks, un paareejie divnieki un vieninieki smile.gif

R3V foreva smile.gif

Link to comment
Share on other sites

procesors norm. videokartes probleemas te nevaiajadzeetu buut

jo uz mana vecaa kompja ar 6mb videokarti(iebuuveeto) laugh.gif

aizgaaja cs uz 17 fps stabili un procis bija kautkaads pentium 2.

edited: Offtopic: aaa kaads vel vareetu pateikt kas ir peles akselraacija(nemaaku uzraxtiit)

ko tas dod un kur to var uzlikt

edited: Tas bija uz mana veca

kompja ar to videokarti. jo darek nesaprata

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

acceleracija palidz kustinaat peli, bez acceliracijas ta kustas tik juutiigi cik tu vinju kustini happy.gif izklausas jocigi, bet ja Tev ir 6mb vido karte. Tad piez zema fps ir vainojami tieshi vinja...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...