Jump to content
GIGN Forum

Repa Karjeras Iespējas Latvijā


Radiators
 Share

Recommended Posts

Nu vispirms iesaku tev dziesmas ierakstīt kādā studijā, nevis mājas apstākļos. Rīmes neiet ritmā ar bītu, kas ir ļoti svarīgi lai dziesma būtu klausāma. Iesaku vēl nedaudz patrennēties, un paklasuies pāris LV hip-hop izpildītājus. Piemēram Pioniers, Rays, Nātre. Iemet kādu no savām dziesmām http://hhradio.lv/hh...p?zinas=latvija

EDIT:

Edited by BullsEyE*
Link to comment
Share on other sites

kā tu uzdrīksties nolikt grafomānu zemāk? Visas mazās kūst dēļ viņa :D btw viņš it kā tagad skaitās rnb nevis hip hop :kiss:

es viņu reālajā dzīvē zinu, un varu daudz ko pastāstīt. Vienīgi pēdējos gados neesmu saticis, tāpēc pēdējos viņa "sasniegumus" nemācēšu komentēt.

Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu, ka man nav jēgas mācīties no citiem Latvijas reperiem, jo es negribu kļūt tāds kā viņi.

Es jau nesaku ka tev jākļūst tādam kā viņi. Es saku ka tu daudz ko varētu mācīties no viņiem. Jo pagaidām izsklausās ka tu tik runā mikrafonā neieklausoties mūzikā.

Link to comment
Share on other sites

Tagad visi sāks likt lv hh dziesmas? Cool.

Es uzskatu, ka man nav jēgas mācīties no citiem Latvijas reperiem, jo es negribu kļūt tāds kā viņi.

Kādi tad viņi ir? Kā tu viņus raksturo? Vienīgais veids kā nebūt tādiem kā viņiem ir radīt repu dēļ kultūras, nevis industrijas.

Edited by kept
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es negribu radīt repu dēļ kultūras. Tas ir mans iekšējais pārdzīvojums, lasot Aleksandru Čaku. Mūzika nav svarīgākais - svarīgākā ir Tava iekšējā cīņa, no kuras izlaužas vajadzīgie vārdi. Mūzika ir tikai tā, kas pastiprina Tavu vārdu skanīgumu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...