Jump to content
GIGN Forum

Xbox


DoubleT
 Share

Recommended Posts

Savegames, patches, updates, DLC un spēlēm, kuras var novilkt no "marketplace" galvenokārt.

Vēl vari mūziku, video, bildes likt, bet tas tā, nepārāk vajadzīgi.

Latvijā pahodu xbox live nemaz nav pieejams? So, jēga?

EDIT: Yikes, tomēr ir pieejams. Tādā gadījumā, jā, 4gb par īsu :)

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

Tu save opciju neizmanto?

Kad spēlei ir kāds bug, tu patchus nevelc?

Kad spēlei iznāk par brīvu DLC, to arī nespēlē?

Nu kamon. :) 4gb xbox ir Micro$oft veids kā uzvārīties uz viņu nereāli dārgajiem papildus cietajiem diskiem.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tu save opciju neizmanto?

Kad spēlei ir kāds bug, tu patchus nevelc?

Kad spēlei iznāk par brīvu DLC, to arī nespēlē?

Nu kamon. :) 4gb xbox ir Micro$oft veids kā uzvārīties uz viņu nereāli dārgajiem papildus cietajiem diskiem.

Lai ielikti FIFA futeni un uzspeletu ar kaadu cieminju futeni 1vs1,kam man tavs raxtiitais shits ir vajadziiigs? :)

P.s. VARBUT KADS TIRGO PS3 orgjinalaas speles pa leeto>? Lietotas protams :)

Link to comment
Share on other sites

Njā, ar 4GB nepietiek, kruti ir tas, ka vari paņemt no drauga disku un uzinstalēt spēli uz atmiņas.

Tu vari uzinstelēt, bet bez Diska nemaz nepaspēlēsi. Lets say, varētu arī pietikt ar 50 GB. Bet ja tev ir nieka 4GB, kas tiešām ir maz, un ne jau vienmēr tev tikkai dlc, pači, demo, seivi aizņems vietu, bet arī liekot spēli pirmo reizi xbox, tev var paprasīt, ka vēl vajag additional 300MB to install this game. Kā arī pērkot xbox uzreiz ieteiktu ņemt komplektu ar lielāku atmiņu.

Link to comment
Share on other sites

Tu vari uzinstelēt, bet bez Diska nemaz nepaspēlēsi. Lets say, varētu arī pietikt ar 50 GB. Bet ja tev ir nieka 4GB, kas tiešām ir maz, un ne jau vienmēr tev tikkai dlc, pači, demo, seivi aizņems vietu, bet arī liekot spēli pirmo reizi xbox, tev var paprasīt, ka vēl vajag additional 300MB to install this game. Kā arī pērkot xbox uzreiz ieteiktu ņemt komplektu ar lielāku atmiņu.

Sk. Nezināju

Link to comment
Share on other sites

Ir kaadam kaadas speles pardodamas uz PS3? Un minoritij, es nespeleju 1nu speli...Man ir FIFA,Reslings, un kaut kaada strategjijas spele...5meneshi man tas playstation majas stav un labi ja 6reizes vinju esmu iesledzis :)

Tad kapēc tev PS3 ir vajadzīgs? Notirgo un tad nodzer to naudu, kā jau vienmēr to dari. :troll:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ir kaadam kaadas speles pardodamas uz PS3? Un minoritij, es nespeleju 1nu speli...Man ir FIFA,Reslings, un kaut kaada strategjijas spele...5meneshi man tas playstation majas stav un labi ja 6reizes vinju esmu iesledzis :)

un cik bieži tu lieto pc? Saproti citiem atkal pc ir pilnīgi mēsli un spēles izvēlas spēlēt tikai uz konsoles ;) un jā, 4gb ir par maz, man uz ps3 ir 80 vai 120, pat nezinu, man pietiek.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...