Jump to content
GIGN Forum

Izpalīdziet Ar Video Kartes Izvēli


desgor
 Share

Recommended Posts

Paņem box versiju procim ar visu kūleri, ar stock tev pilnībā pietiks jo diez vai tu taisies dzīt kaut ko... Video iesaku GTX 560 un dieva dēļ paņem Western Digital cietni.

Par stock heatsink pilnīgi piekrītu.

GTX 560 - nvidia - 4 reizes nācās vest uz garantiju ik pēc 2 - 3 mēnešiem. Takā es labāk turos pie ATI.

Western digital cietie ir norakstāmi. Pašam bija 2 tādi, viņi nekalpo ilgi.

Savukārt samsung spinpoint man jav kalpo 6 gadus. Vienīgais ko par viņu sūdzos - Skaļi vibrē ik pēc 0.5 sek.

Edited by 4f1nger
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Uz parastu kasti ar stock dzesi vien jau pieklājīgu summu vari ieekonomēt. Ja par kasti esi gatavs 50 ls atdot un par kūleri ar termopastu vēl 16, tad labāk tiešām vari paprasīt kādam zinošam cilvēkam sakomplektēt kompi tavām vajadzībām.

Man arī ar WD sanācis bieži čakarēties. Tagad kompī laikam viens ir Seagate, bet otrs - Samsungs. Par abiem sūdzēties nevaru.

Un par to videokarti - ko tu taisies uz tās dzenāt? Ir kādas specifiskas lietas/spēles, kuras gribi spēlēt uz max settingiem vai vienkārši pērc kompi, lai varētu ar pirkstiem augšā geimeriem lielīties?

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Nē, kompis tiek pirkts jauns, lai stāv, un nav jāaiztiek kādu laiku. Dzesi man vajag labāku par stoku, nedaudz es viņu padzīšu augstāk. Spēles pašas par sevi, uz tāda nevar nespēlēt. Īpaši jau TDU2, GTA un citi shiti.

Link to comment
Share on other sites

ieteiktu ņemt CPU I5 2500K. daudz labāka veiktspēja... (pašam tāds vnk super .. pat līdzinās I7 2600K (ja neskaita virtualos kodolus))

2. dzese beizumā un ja neskaita izskatu nu noteikti nebūs laabāka par stock dzesi..

un mātsplati piemeklē kādu socket 1155 ... savādāk CPU laikam jau nelīdīs :D (skaties P67 chipsetu)

video vari ņemt GTX 560 Ti .. laba performance un viss parējais ( testēts)

parējais vismaz, daudz maz normāli

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...