Jump to content
GIGN Forum

Offline Navigation.


Noyd
 Share

Recommended Posts

Heyā. Izmantoju samsung galaxy ace ar zz. Esmu pieslēdzis savējos,un internets telefonā ir nežēlīgi dārgs - 80sant pa mb. brr..

Var kāds pamacīt kā īzsti uztaisīt to offline navigation,es jau čekoju googli + to arī tulīt darīšu,tik ar tādām lietām esmu uz Jūs. :(

EDIt esmu kautko uzgājis.

http://www.androids.lv/forums/viewtopic.php?id=52

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

Problem fixed - Igo My way. No kāda torrenta lejuplādē,iemet telefona ieinstelē. Rīt braucot uz skolu notestēšu,kā strādā,bet problēmas būs ar GPS uztveršanu - visslaik mājas daudz blakus. Netaisat tikai ciet.

Link to comment
Share on other sites

Tu saprati ko uzrakstiji?

Navigācija strādā perfekti,un simpātiska sieviešu balss pabļauj kur jāgriežas. :)

Šodien vēl uzlika kaimiņš androidam 2.3.4 versiju - superīgi viss izskatās, strādā ātrāk + labāks GPS.

Link to comment
Share on other sites

Reāli paskaidro kapēc lai offline navigātors nestrādātu? Tā tīri reālistiskus faktus - savādāaak es tavu to iepriekšējo domu nevaru uzķert.

nu tīri fiziski man tā likās, es tik ieminējos, jo cik esmu dzirdējis uz neviena telefona kuram ir a-gps neejot offline navigatori.

par piemeru galaxy s, tika meginatas visadas aplikacijas bet poziciju bez - interneta atrast ta ari nevareja.

bet nu pirmaja mana posta bija "liekas"

ā un Igo My way šis tev strādāja?

Edited by evilxdeadly
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...