Jump to content
GIGN Forum

Acc Pubam


Recommended Posts

Mans niks maarciks

Sveiki, esmu 24 gadus vecs.GIGN pub serverī spēlēju 5gadus zem dažādiem nikiem, bet tagad tik ar vienu. Es pubā uzturos bieži, pārsvarā pēcpusdienās un vakaros bieži līdz pat vieniem naktī. Patīk ja ir kārtība serverī, bet bieži tādas nav, daudzi lamājas un apvaino citus spēlētājus,daudzi mapēm ilgi sēž specos vai bāzē kā ff,bieži gadās arī pa čiteram ko labprāt izmestu no servera,tāpēc vēlos admina tiesības uz slap slay kick, gag un tādejādi varētu ieviest kārtību.

Pubā man nospēlētas pāri pa 500 stundām

http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=2873

admini kas varētu mani atbalstīt sebis ; mikado-, un cerems vēl kāds :)

Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas, ka stundas izsaka visu, un ar šīm komandām īsti černi nevar sastrādāt. Puisis iekš spēles ir ļoti sakarīgs, neko lieku nerunā - tā teikt izaudzis, bez liekiem kompleksiem.

rec.

Link to comment
Share on other sites

Es vinjam ieteicu raxtiit pieteikumu,jo vinsh to ir pelnijis,taads zadrots,ka maz neliekas...Pie tam ar stulbiibam neizceljas un xbanu neprasa,... sebis laikam esmu ES :DD

REC,,,Lai gana prasa maz,bet lai pierada,ka prot tikt galaa ar shiim komandaam,shoreiz ieteiktu, nepieverst uzmanibu,tam ka vinsh forumaa ir neaktiivs...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Nu jau pagajushas 10dienas...Kas gignaa vairak nav adminu,kas varetu izteikties,vai izlemt vienbalsigi,ka shim individam ir japieskjir par lielo centibuu... ne jona,ne jerrijs,ne Teddys,ne samurays,ne worms, visi dikti aiznjemti vai uzmet miksto...Lidz ko jona dabuja pilnaas pravas abi ar jerri nozuda miglaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...