Jump to content
GIGN Forum

Acc @ Pub


tukys
 Share

Recommended Posts

tuky, dublis nr.2.

man ir 21 gads, spēlēju cs kopš 1.6 pirmsākumiem, tā kā varētu teikt, ka esmu gana pieredzējis. Spēlēju gandrīz tikai rītos no 8.00 - 13.00, gadās arī vakara pusē. Ko gign iegūs? lielāku kārtību severi tieši rīta pusē un adminu, kurš ar vienu aci spēj saskatīt negodīgu spēlētāju.

Stati: visi ir mānējie.

http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=11912 tuky

http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=55355 kzs

http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=9865 supernova

Admini, kuri varētu atbalstīt manu kandidatūru būtu: mikado- , Dont^ un gan jau ka vēl kāds. Zinu, ka citiem arī nepatīku, bet ko darīt, tāds nu esmu, visiem nevar izpatikt.

Viens mīnus, nav reg nika, bet ja man dod tiesības, tad man nav problēmu piereģistrēt.

Tiesības. slay , kick , ban. Zinu, kad un kā viņas lietot un skillotu spēlētāju, no negodīga atpazīstu jau pa gabalu, bez xban nemaz nav jēgas, tomēr pieredze man ir pietiekami liela, lai nekļūdīgi banotu negodīgos. Nezinu vai xvotemap man vajag, bet nu rītos ir arī tā, ka uz kādu estate 4:4 nav diezko jautri.

Zinu, ka adminu it kā ir, bet nu rītos tomēr noderētu vēl kāds.

Link to comment
Share on other sites

58+15+18=90 bišku pa maz, jo noteikumos ir punkts

Nosacījumi:

3 administratori, kuri ir gatavi par tevi izteikties un atbalstīt tavu kandidatūru.

Pie šī papildinājums :

Teksti - gan jau kāds atradīsies, un "Es ceru, ka tādi būs" nederēs. Konkrēti administratori.

Ja administrators nepauž atbalstu/tādu nav - pieteikums automātiski noraidīts.

Nospēlēto stundu skaits, postu skaits, aktivitāte:

PUB/WAR3 - 400h

Adminu jau ir pietiekami,vienigais kas vel butu pelnijis butu maarchiks, jo taadu zadrotu, es neesmu redzeejis sen :DD 500h

Sorry nekas pretii,normals pujka Tuky`s, bet nu paskatoties uz visu no malas, pietiks...

Man shkiet ka adminu ir pietiekami daudz! Tiesham nospele bishku vairak tas stundas jo @ PUB tas ir parak maz!

Sheit Tuky ir tikpat daudz stundu ,kaa Mo4itajam, taa kaa tavs viedoklis nav taisnīgs :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

gignā spēlēju jau, nezinu, 7-8 gadus, kādreiz ar nick zutis, pēc tam tuky, kopā gignā pa šiem gadiem pavādītas ap 1000h. pēc statiem, ja skatās tik strikti noteikumus, tiesības spēj dabūt tikai maarciks, ja skatās to 400h noteikumu, kurš tikai veidots vēl taj laikā kad spēleju zem nicka zutis.

Pa dienām un vakaros adminu ir, bet nu paskaties, es spēlēju gandrīz tikai no rītiem un bieži vien beidzu spēlēt, jo nav adminu un nav cilvēku, kaut vai lai estate vietā uzliktu kaut ko, kas piesaista tautu.

Link to comment
Share on other sites

Sorry nekas pretii,normals pujka Tuky`s, bet nu paskatoties uz visu no malas, pietiks...

Sheit Tuky ir tikpat daudz stundu ,kaa Mo4itajam, taa kaa tavs viedoklis nav taisnīgs :)

GoodMen! es labak atbalstu tuky neka kaut kadu mo4itaju kuru esmu redzejis 2-3reizes!un tuky zinu jau loti sen!

Goodmen tu vienmer piekasies sikumiem!:D :D Prajehali bro!

Link to comment
Share on other sites

es spēlēju gandrīz tikai no rītiem un bieži vien beidzu spēlēt, jo nav adminu un nav cilvēku, kaut vai lai estate vietā uzliktu kaut ko, kas piesaista tautu.

Kas vainas estate? :) Bet tu jau votemap neprasi, tu jau tikai xslap/xslay un xban prasiji...

Aa ja shis kadrs ir bijushais zutis,liepajnieks,,tad jau man nekas nav pret,kaa pret cilveku , un agraak,jaa stundas bija daudz , un ja pujka tik tieshaam tikai no riitiem kapaa,kapec,ne...Bet nu Butu savas ~200h, tad jau noteikti iedotu...

Link to comment
Share on other sites

Viens mīnus, nav reg nika, bet ja man dod tiesības, tad man nav problēmu piereģistrēt.

Kur problēma atbalstīt savu serveri ? Vai pa tiešām 10ls uz gadu ir par daudz ?

Jāierosina noteikumu punkts, kurā minēts, ka prasīt acc drīkst tikai tad kad esi reģistrējis niku, nevis, ja man iedos acc tad reģistrēšu!

Link to comment
Share on other sites

Kur problēma atbalstīt savu serveri ? Vai pa tiešām 10ls uz gadu ir par daudz ?

Jāierosina noteikumu punkts, kurā minēts, ka prasīt acc drīkst tikai tad kad esi reģistrējis niku, nevis, ja man iedos acc tad reģistrēšu!

Bet tas tak ir pashsaprotami... Tad jau Tukyam nespiiid,bez reg nika...Tas jau ir n-taaas reizes apspriests...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...