Jump to content
GIGN Forum

Kārtējais, Iesaki Kompi, Topiks


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

Čau.

Tad nu kārtējais laiks arī man iekāpt starp portatīvajiem, neko daudz negribu izmest, tāpēc sākšu ar to, ka gribētu, tā teikt labāko kompi

* cenu kategorijā līdz 350Ls

* lai būtu vismaz 15'' displejs

* lai kompis normāli pavilktu normālas spēles (VISMAZ, lai TF2 iet uz max, ja ir cerība no lētā gala ko tādu izspiest)

Nu īsāk sakot, lai kompis der visam... neko neprogrammēšu, no multimēdijiem izmantošu fotožopu un corel draw, gribētos, lai smuki var skatīties HD filmas utt.

Nezinu konkrētu iemeslu, bet gribētos kaut ko no DELL datoriem...

Tātad gaidu ieteikumus no speciālistiem kā, piemēram, surr...

EDIc: nezinu via man to baigi vajag, bet būtu superīgi, ja būtu labs piedāvājums komplektā ar oriģinālo windowsu.

Edit2: Un kā ar tām baumām, ka, ja uz porķika kapā daudz spēles, tad mātene ātri var aiziet lasīt sēnes mākoņu mežos? Par to piķi jau var dabūt labo zvēru stacionāro, bet kaut kā gribās, lai es viņu varu vadāt līdz + studijās nereti nepieciešamība pēc savas stacijas.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Man nevajag tā, lai ir ko pārpalikumā nodzert, man vajag labāko price/performance kompi tajā summā.

+ diez via vari piedāvāt labāku kompi tādā cenā ar visiem bonusiem :)

EDIT: Cik labs ir šis variants un kāds ir labāks?

http://www.1a.lv/special/akcijas/dell_vostro_3450_portativais/6202765/

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

labs procis,6h bachene,3gadi garantija, videokarte gan integreeta,neticu ka tjipa labaaaka par standarta geforce vai radeon vismaz 512MB,lai gana 1gb buutuu n1c3, Procis tev labs Jaunas paudzes turbo rezhimaa lidz 2,3ghz tev pietiks... protams idealjnikaa butu panjemt i5 2410 2,3Ghz turbo rezhimaa lidz 2,9Ghz , kaadu Radeon video karti 6750 kas tur pa def 1GB vai Def Geforce 540M 1Gb, 4 operativaa lai gana arii ar 3 varesi paeest, un standartu 500HDD tur tavus TF2 un citus uuber shitus pavilks HIGH performence toch... Cena ap 399Ls kaut kur redzeeju, ...

Link to comment
Share on other sites

Goodij, vakarā ierubī skaipu, lai zinu konkrētāku tavu variantu...

Kaut kur 1a redzeju to reklamu...Tad jameklee, bet okej majas bushu pec 16:00

Kaut kur 1a redzeju to reklamu...Tad jameklee, bet okej majas bushu pec 16:00m 19:00 eju peldeet

Link to comment
Share on other sites

tatad varu uzreiz pateikt, ka pievilcigakie piedavajumi bus 1a.lv, par to dato.lv vari aizmirst, raudat pilnigi gribas kada limenja kantoris tas ir.

mans ieteikums butu atlikt dzersanu un iekrat tos papildus 40ls, un panemt so http://www.1a.lv/special/akcijas/hp_probook_4530s_portativais/6945488/ Man gan HP nesimpatize, nezinu, 2 bijusi, abiem nodega chips maatenei un kompis misene :D Eiseriishi gan iet uz urraa. Tapec iesaku http://www.1a.lv/special/akcijas/acer_aspire_5742g_xtreme/5889231/

Man pasam ir Tads pats kaa tas DELL, bet videochips ir ATI 5470 lkm, isak sakot visu velk, tf2 0 lagi, BFBC2 ari iet bez lagiem :) Iesaku varbut nogaidit, kad iznaks BF3, lai skaidri zinami parametri uz kadiem vins iet, varesim drilleet ;D

Link to comment
Share on other sites

Paldies, tas Acers izskatās tīri ok. Oskara varianti galīgi garām. HP pašam bail iegrābties, kaut kā nojauta saka, lai neskatās uz viņiem... printeri jau izbesījuši, kur nu vēl portatīvie ^_^

Kāds varbūt, bootā esošais, varētu iekopēt bildes, ko šamais tur piedāvā no 300-400Ls... Mani nelaiž topikā... - http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/135679-pardodkarstais-dell-piedavajums-absolventiem/page__p__1420382__fromsearch__1#entry1420382

Link to comment
Share on other sites

Edit2: Un kā ar tām baumām, ka, ja uz porķika kapā daudz spēles, tad mātene ātri var aiziet lasīt sēnes mākoņu mežos? Par to piķi jau var dabūt labo zvēru stacionāro, bet kaut kā gribās, lai es viņu varu vadāt līdz + studijās nereti nepieciešamība pēc savas stacijas.

es vairāk kā gadu geimingoju uz sava protatīvā. 0 problēmas :) tik pavilk jaunās spēles grūtāk, bet lagi mani neatturēja no jaunā Crysis iziešanas. vai battle field un black ops SP kampaņas (MP gan bišk pa daudz lago) MW2 gan uz MP uz max settingiem rukāju. kopā visur nospēlēts ir vairāk kā 1500 stundas gada laikā un nav ne svilis ne lūzis.

procis 2.2 dual core, 4gb ram, ATI HD4570(512mb)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Mazliet iespamošu - cik liela atšķirība būs starp šiem procesoriem:

Intel® Core™ i3-2310M Processor, 2.1 GHz Sandy Bridge

Intel® Core™ i5-2410M Processor, 2.3 GHz Sandy Bridge

Vienkārši gribu zināt vai ir vērts piemaksāt tos n-latus par i5 procesoru.

Otrs jautājums par 1a.lv - tur dažiem portatīvajiem ir klāt "RU". Tas jau nozīmē, ka ir pieejami gan eng, gan ru burti? Nebūs beigās tā, ka būs tikai ar krievu burtiem? :DD

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...