Jump to content
GIGN Forum

Pele...


ExplosivE
 Share

Recommended Posts

Mana Logitech pele dažas dienas niķojas... Ik pēc brīža uz kādu sekundi vai divām pazūd kontakts ar datoru un pele vienkārsi uzkaras. Biežāk tā uzkaras īpaši spēlēs vai kādāš programmās, kas darbu padara kaitinošu... Kāds zin, kas pa problēmu ?

Link to comment
Share on other sites

Es varu sataisīt, jo savu MX518 esmu jau atdzīvinājis. Ar mazajiem vadiem ir pagrūti, bet ja ir labi ass papīra nazis, tad to izdarīt ir diezgan viegli ( protams, ja rokas neaug no dirsas un tās netrīc kā pēc nedēļas dzeršanas ).

Problēma ir tajā, ka lielais vads vienā vietā ir ielocīts S formā un tas vads tur ir ar plastmasiem bez maz vai iespriegots. Tāpēc ar laiku, kad tu to peles vadu esi izraustījis, tā pele ir kritusi un nokarājusies uz vada, vobšem jebkādā veidā esi to vadu staipījis, locījis un raustījis, tad tajā locījuma vietā pazūd kontakts.

Risinājums problēmai:

Atver peli;

Noņem virsējo shēmiņu;

Izvelc vadu no tiem turētājiem;

Atvieno peli no kontaktiem;

Iztaisno, un nogriez aptuveni 4-5 centimetrus no vada, tajā vietā, kur ir bijis tas locījums;

Savieno un izolē katru vadiņu atsevišķi ( parastā izolācijas lenta der );

Liekot vadu atpakaļ - tas ir jāieliek taisni un jāpārliecinās, ka liekot virsū shēmiņu, vads netiek nekur iespiests vai ielocīts, jo tad tā labošana līdzēs uz pāris dienām max.

Man kaut kur bija bildes, kuras es jau kādam biju sūtījis. Ja atradīšu, pielikšu šeit klāt. Manējā pele pusotru gadu vēl nodzīvoja pēc labošanas, visā kopumā - pele nodzīvoja aptuveni 5 gadus un tagad es nopirku jaunu tādu pašu :)

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Ar 1 alu vien tur neizspruksi cauri, doublet :) Pele ir labojama, tikai tam vajag atvēlēt kādu stundiņu laika. Bildes neatradu un savu veco peli esmu izsviedis laukā, tā kā uzskatāmu piemēru parādīt man neizdosies, tomēr ja ir kādi neskaidri jautājumi sakarā ar to, kā to peli salabot soli, pa solim - var prasīt man un es mēģināšu izskaidrot, cik nu tas būs manos spēkos.

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir tikai nesen sācies, tad pele var būt kaut cik dzīvelīga, bet ar laiku kontakts pazūd ar vien biežāk un tad to vadu loci un meklē pozīciju, lai tai pelei kontakts būtu etc, līdz beidzot tā atstieps galus. Tas nebūs uz ilgu un drīz tev tas nobesīs, trust me...

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir tikai nesen sācies, tad pele var būt kaut cik dzīvelīga, bet ar laiku kontakts pazūd ar vien biežāk un tad to vadu loci un meklē pozīciju, lai tai pelei kontakts būtu etc, līdz beidzot tā atstieps galus. Tas nebūs uz ilgu un drīz tev tas nobesīs, trust me...

Nē, tā problēma jau sen. Vakarā aiz dusmām paraustīju vadu un vairs nelago :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man šitas pats bija, bet ir vēl viena problēma - man ir mx518, ieinstalēju to setpoint, spēlēju cs'u ar sensitivity 3.14, viss normāli, bet vienā brīdī tā pele baigi lēna paliek, nu, tipa jāpārslēdzas uz kaut kādu augstāku sensitivity ( ~ 7 ), varbūt pie reizes kāds var palīdzēt? :D

Tikko ieraudzīju, ka diezgan pavecs topiks, bet jaunu jau nebija jēgas taisīt, vai ne? :)

Edited by tranzistors
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...