Jump to content
GIGN Forum

Jauns Kontrastraiks?


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

Nē, pats izdomā. :)

Es vienkārši gribu, lai tu pats pasaki, ka esi daunis.

Tas, ka es nopērku jaunu datoru nepadara mani par aunu, kurš domā, ka visi CS 1.6 spēlētāji ir divpadsmitgadīgi lohi.

Get a clue sir.

Link to comment
Share on other sites

Es vienkārši gribu, lai tu pats pasaki, ka esi daunis.

Tas, ka es nopērku jaunu datoru nepadara mani par aunu, kurš domā, ka visi CS 1.6 spēlētāji ir divpadsmitgadīgi lohi.

Get a clue sir.

Tad jau tu baigi pardzivo, ka es tevi par faggotu nosaucu, laigan es to nebiju domajis par tevi vai GIGN overall. :) Par PC: ja jau pats nopirki PC, tad kada sakara tu atlaujies kaut ko dirst shaja sakara? Es veljoprojam lietoju savu veco PC, bet CS'u nespeleju. :) Jeyna, beidz bezjedzigi trolljot un dirst.

Link to comment
Share on other sites

Tu tiešām esi muļķis? Man pofig tak ej droto savu csu,tikai tev laikam smadzenes izauga neīzstajā vietā. Padomā cs ir apmēram 10ar kautko gadus vecs,tas nekas ka viņu tagad mēģina updeitot etc. Tak laiks iet,gauma arī iet.

Link to comment
Share on other sites

Tu tiešām esi muļķis? Man pofig tak ej droto savu csu,tikai tev laikam smadzenes izauga neīzstajā vietā. Padomā cs ir apmēram 10ar kautko gadus vecs,tas nekas ka viņu tagad mēģina updeitot etc. Tak laiks iet gauma arī iet.

Kāda nozīme cik spēle ir veca? Jā, gauma iet... daunis. Tu jau domā "jo jaunāka spēle, jo krutāka". 12 gadīga bērna domāšana. Tādus tekstus kā "csam ir jāmirst" vari paturēt pie sevis nevis rakstīt forumā. Un iemācies vienreiz rakstīt, ja skolā neesi vēl to apguvis.

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Ehhh, es jau būtu ļoti priecīgs ja CS:GO būtu līdzīgs black ops vai BF3 ;D Nu kaut cik līdzīgs. Bet ja tas solās būt tas pats kas līdz šim, tikai labākā grafikā, tad nezinu gan. Iečekošu jau noteikti, bet vai spēlēšu...

Link to comment
Share on other sites

Kur ir grammar nazis, kad viņš tik tiešām ir nepieciešams? ://

CS ir nemirstoša spēle - tā vienkārši nemirst. Šis apdeits ir vairāk balstīts uz competitive side, kas pie reizes kalpo arī par jaunu seju piesaistītāju competitive CS pusei. Tas, ka puberiem labāk patiks 1.6 - lai jau tā būtu. Ne jau priekš jums to spēli taisa, kaut gan apdeits sevī iekļauj daudz jaunu fīču, ko arī puberi spēs novērtēt. TF2, lai arī ir FPS žanra spēle, tomēr nav salīdzināma ar CSu. Tā pat kā ar COD vai BF, vai vēl daudzām citiām populārām šī žanra spēlēm.

Tāpēc get your facts straight un beidz salīdzināt peni ar pirkstu!

Link to comment
Share on other sites

Nu vispar cs vienmeer ir bijis daudz arkaadiskaaks shooteris par cod vai bf un, ja ar sho jauno projektu vinji tureesies savaa nishaa un varbuut spees veikt uzlabojumus, tad es pienjemu, ka savu auditoriju vinji noturees uz geimpleju vien.

Pa iistam man ieintereseeja taa matchmaking fiicha un ranking sisteema, kura man liekas shuuteros nekur iisti nav paraadijies, ka nav jaameklee klans, bet speeleet random speeles liidziigi kaa lolaa un skatiities savu ranku starp citiem.

un beidziet spamot....

Link to comment
Share on other sites

un beidziet spamot....

Šī ir spama sadaļa :slap:

Nu es jau neko nesaku ka csu nespelēju,tikai to,kas drīzumā arī notiekti notiks. Protams pēc gadiem 5-10. :DD

Sas man ej paelpo svaigu gaisu,aizsvilies.

Tu, manuprāt, pelni dabas brīnuma titulu. Tik tālu ar sevi pretrunās ieiet 2 teikumos laikam spētu tikai tu.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Lol tu sapipējies? Es cik atceros šodien nēsmu neko lietojis. Piemēram drīzumā es noteikti nopirdīšos. saproti?

Loģika ir tā, ka vārds "drīzumā" nenozimē,ka tas var notikt pāris dienas,bet arī pāris gadus.

Anyway esmu aizskāris laikam cēes drotu jūtas. :(

Edited by Noyd
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Visiem, kas domā, ka CS vairs nav populārs un visi tagad spēlē tikai Battlefield un Call of Duty, ieteiktu uzmeklēt informāciju par populārāko eSports spēli.

:)

CS cik bija skatīts eSports, tik vēl tagad ir.

Ir iemesls kāpēs profesionālā līmenī spēlē tieši CS.

Link to comment
Share on other sites

Vienmēr esam brīnījušies par cilvēkiem, kuriem galvenais ir labs kompis, grafika, single player modi utt. cs 1.6 ir un būs populārāks par css kaut tikai dēļ tā, ka viņi css:am uzlaboja grafiku, bet nonerfoja gameplay, kas arī atņēma cs būtību. Un beidz rakstīt par kaut kādiem stulbiem pubiem, cs jau sen nav domāts priekš pubiem. Visa jautrība sākas 5on5 team turnīros/ladderos and shit, kur Tu vari atrast nopietnu konkurenci un stimulu spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Visiem, kas domā, ka CS vairs nav populārs un visi tagad spēlē tikai Battlefield un Call of Duty, ieteiktu uzmeklēt informāciju par populārāko eSports spēli.

:)

CS cik bija skatīts eSports, tik vēl tagad ir.

Ir iemesls kāpēs profesionālā līmenī spēlē tieši CS.

ok, profesionālā līmenī spēlē arī sc2

bet man pašam labāk patīk spēlēt DoW2. same thing here. jo lai gan viens žanrs, bet dažāds geimplejs. nesaprotu, kāpēc mani interesētu ko spēlē profesionāļi? man spēles patīk spēlēt nevis skatīties strīmos :)

ja es skatos ko spēlē profesionāļi tad tie ir NBA Playoffs un WC/EC futbolā.

Link to comment
Share on other sites

Kādu pasauli? Tavējo?. tf2 nav potenciāla (vienīgais tagad uzbrukums, jo ir par brīvu[tikai tāpēc ] ), daudzi labāk izvēlas BF:BC2 vai MW2 vai Black Ops'u over tf2. vienkārši tagad tf2 ir par brīvu un tāpēc viņu tik traki pašlaik spēlē.

Kāds bļeģ sakars ar kaut kādu BF/MW?

Tās ir trīs dažādas spēles, kurām nav nekā kopīga.

Vienīgais, kas viņas saista, ir tas, ka visas šīs spēles ir šūteri.

Link to comment
Share on other sites

ok, profesionālā līmenī spēlē arī sc2

bet man pašam labāk patīk spēlēt DoW2. same thing here. jo lai gan viens žanrs, bet dažāds geimplejs. nesaprotu, kāpēc mani interesētu ko spēlē profesionāļi? man spēles patīk spēlēt nevis skatīties strīmos :)

ja es skatos ko spēlē profesionāļi tad tie ir NBA Playoffs un WC/EC futbolā.[/left][/left]

SC2 ir teorētiski populārākā eSports spēle, bet es tajā, ko teicu, neņēmu Koreju vērā, jo tas tur ir kā Latvijā hokejs. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...