Jump to content
GIGN Forum

What The Efff!


DESP7Z
 Share

Recommended Posts

demo - http://pussy.gign.lv/demos/cs.gign.lv/2011-08-10/weekly-cs.gign.lv-1108101319-de_nuke.zip

1. raunds ari man liekas WTF. okey tas tā - tu tur nošavi čali, vareji tur būt, bet tikpat labi arī otrā pusē, kā viņš zinaja, ka uz durvim neviens neskatās no angāra...

2. 24.53 - nomaina uz emku pat neparbaudot vai tur kads būs - teiksiet radars, ha tur reāli nav ct un šas šaudās viens Ts.

3. 25:02 logs jau sen bija izšauts, loti skaists minuss tur, pectam ari tuky, kuru gan varēja dzirdēt.

4. 25.30 kā zināji ka būs 2 ?

5. Nu es caur smoku viņu neredzēju pēdējā raundā, kgan pēc 10 reizes skatoties varbūt tur kko var pamanīt slowmotiona :D ... mby 16 biti hz.

Nāzinu bija te tādi dīvaini momenti, bet nu varbūt man tikai dēļ sava spēles stila tā liekās. bet nu #1. un #3 un #4 tādi wtf.

Link to comment
Share on other sites

DESP7Z tu nemaz vari te neteikt, ka tev nav WH. Ja nemaldoas aizvakar aztec kartē ar [] rubāji... Tevi nodirsu un tu uztaisi rr, spēlēji kā mudaks uzreiz un izgāji ārā, bet pirms tam, kad neko neteicuc caur sienām visus blietēji... Sēdi biksēs un pērc unban, ja gribi spēlēt gignā... mazais nulle.!

EDIT: Ja Run būtu mazāk slinks, tad viņš jau tevi, tad būtu nobanojis.

Edited by Chu
Link to comment
Share on other sites

Chu, go shit yaself! Tas ka es tur pa defu caur durvīm hujāriju, tas man nerausta!

| BANA ID: 91149

| ADMINS: Bezbiksis

| NOBANOTAIS NIKS: DESP7Z`

| NOBANOTAA IP: 78.84.50.130

| IEMESLS: aktivsbans

| UZLIKTS: 10.08.2011

Kas par nax?

Edited by DESP7Z
Link to comment
Share on other sites

Chu, go shit yaself! Tas ka es tur pa defu caur durvīm hujāriju, tas man nerausta!

| BANA ID: 91149

| ADMINS: Bezbiksis

| NOBANOTAIS NIKS: `WEEME!

| NOBANOTAA IP: 78.84.50.130

| IEMESLS: aktivsbans

| UZLIKTS: 10.08.2011

Kas par nax?

taads, ka no bana tu neizgrozisies, tu vari mainit to ip un nikus cik gribi, admini redz banotos cilvekus :superlol:

Link to comment
Share on other sites

weekly-cs.gign.lv-1108101658-de_odigy.zip

man nav uz dakja wh isti nesaprotu vai baidas no stariem vai kā, bet nu normāli tas nav.

sakot no 15min ir verts skatities.

Visu laiku no trubas lien mierigi ārā, bet kad kāds skatās tad nelien!

20min ir vnk wtf? Viņš sāk šaut čalim aiz sienas.

Jerrico iečeko ar wh!

NIKS WEEME

Link to comment
Share on other sites

Vispar nekaa ipasha, bet ~21:55, ieskrienam spotaa, palecamies gar sienu ops, zapals, aizskrienam garaam, spota parbaudam kpa nevienam nav, pagriezhamies pa labi opa, tur viens ir, tieshi ieprieksh kur skatijamies un zapaljijamies palecot atpakalj. Vispar neka cita ipasha. Vainu baigi akstas, vai nu kas..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...