Jump to content
GIGN Forum

Par Ko Bans?


pedo-bear
 Share

Recommended Posts

WTF vienkarsi speleju un man bans par neko!!!!!

[sM] Lumpy: Permanently banned player "Forum | Pedo-Bear" (reason: wh).

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 90632

| ADMIN: Lumpy

| BANNED NAME: Forum | Pedo-Bear

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:293924180 (nosteam generated ID)

| REASON: wh

| TIME SET: 2011-08-04 12:45:58 (less than a minute ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/90632

kads wh vienkarsi wtf????

man tiesam likas ka jusu admini ir pedejie lohi kuri neko nemak ka tikai izbanot prikola paec!!!!

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Man, savukārt, liekas, ka lohs esi Tu ar savu nika izvēli, kartes vidū uzrakstot vēl (*PEDO*) vai kaut kā tā.

Bet labi - Tava nika izvēle šoreiz te nespēlē nekādu lomu. Kad parādās demo, ieliec un izskaidro, kādēļ brīžos, kad ej uz b spotu, uzreiz leja skaties vien tad, kad ir pretinieks, turklāt vēl brīžiem tīri skaisti caur sienu tēmējot, bet tad, kad pretinieka tur nav, Tu lienot ārā tēmē jau uz vietu, kur pretinieks ir. Kad redzēju to 1 roundā - domāju: "Kam negadās," taču vēl pāris roundos man traki izskatījās pēc wh.

Gaidīsim demo.

Ak jā un kā Tu dzirdēji to pēdējo fragu, kad šamais klusiņām pa māju gāja? Tu tā haotiski skraidi un pēkšņi izvelc emku, pagaidi un pēc sekundes tur parādās ments. Es viņu nedzirdēju, ko nevarētu teikt par tvixu, kurš bija otrā spota galā un piebeidza tavējo. Nu, dīvaini, dīvaini.. Pēc savas pieredzes, es būtu devies uz C4 pusi, jo tur tikko novāca pēdējo komandas biedru, turklāt menti arī vien 2 bija palikuši..

P.S.

Esmu īpaši atsaucīgs un laipns, nevis lohs. Re ku demo, palieku pie sava. :sparta:

IEVIETOJU DEMO TAVĀ VIETĀ - SPIED ŠEIT

Edited by Lumpy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Man, savukārt, liekas, ka lohs esi Tu ar savu nika izvēli, kartes vidū uzrakstot vēl (*PEDO*) vai kaut kā tā.

Bet labi - Tava nika izvēle šoreiz te nespēlē nekādu lomu. Kad parādās demo, ieliec un izskaidro, kādēļ brīžos, kad ej uz b spotu, uzreiz leja skaties vien tad, kad ir pretinieks, turklāt vēl brīžiem tīri skaisti caur sienu tēmējot, bet tad, kad pretinieka tur nav, Tu lienot ārā tēmē jau uz vietu, kur pretinieks ir. Kad redzēju to 1 roundā - domāju: "Kam negadās," taču vēl pāris roundos man traki izskatījās pēc wh.

Gaidīsim demo.

Ak jā un kā Tu dzirdēji to pēdējo fragu, kad šamais klusiņām pa māju gāja? Tu tā haotiski skraidi un pēkšņi izvelc emku, pagaidi un pēc sekundes tur parādās ments. Es viņu nedzirdēju, ko nevarētu teikt par tvixu, kurš bija otrā spota galā un piebeidza tavējo. Nu, dīvaini, dīvaini.. Pēc savas pieredzes, es būtu devies uz C4 pusi, jo tur tikko novāca pēdējo komandas biedru, turklāt menti arī vien 2 bija palikuši..

P.S.

Esmu īpaši atsaucīgs un laipns, nevis lohs. Re ku demo, palieku pie sava. :sparta:

IEVIETOJU DEMO TAVĀ VIETĀ - SPIED ŠEIT

KUr tu tur wh saskati?? tev redze ar suudiga!! viena halava un vis!! tas ka tu radaru nemaki izmantot tas nenozime ka citi to nemat!!! ja pretinieks kadam iesauj vinu parada radara! un tu toc esi losis un bots!!!!!! vnk mikstais kurs mak uzspiest pogu ban!

Edited by pedo-bear
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Interesanti būtu zināt, pēc kā Tu spried, ka esmu mīkstais? :unsure:

Tā vietā, lai man te brauktu kaut kādu sūdu virsū, būtu kaut paņēmis demo un izskaidrojis tās pāris epizodes.

Edited by Lumpy
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dīvaini ka tu streso čalīt tik ļoti un arī radarā parādas tikai tie čali kuriem nav klusinātājs, respektīvi visi ct skrien ar m4 un klusinātāju, taka diez vai tur daudz, kas radarā varētu parādīties

Edited by Hezis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tik warnu man neliekat, bet cik reizes teikts, ka parasti ļautiņi šeit postot nedrīkst? Tikkai iesaistīti un admini. Nafig jūs te spamojat Hezis un abcdefuck. Šādiem man arī šķiet, ka būtu jādod atvaļinājums. Vnk sūdzību sadaļu es lasu visu laiku un ne pirmo reizi redzu, ka te spēj iespamot jebkurš kuram nav slinkums.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...