Jump to content
GIGN Forum

Tiesības Kartes Maiņai Cs:s


tvix
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem.

Gribu iegūt klāt esošajām tiesībām vēl, lai varu karti nomainīt un uzlikt kādu karti votē. Domāju, ka iemeslus, kādēļ vajag neuzskaitīšu, tāpat visiem skaidrs. Ja nav un kāds grib zināt, tad arī atbildēšu.

Lai Jums jauka diena.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sveiki visiem.

Gribu iegūt klāt esošajām tiesībām vēl, lai varu karti nomainīt un uzlikt kādu karti votē. Domāju, ka iemeslus, kādēļ vajag neuzskaitīšu, tāpat visiem skaidrs. Ja nav un kāds grib zināt, tad arī atbildēšu.

Lai Jums jauka diena.

Malacis twix tu spēlē daudz CSS un ja būs apnikušas vecās mapes varēs kādu jaunu :)

  • Like 2
  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

Mani noteikti intresē, kādēļ tev vajag map un vote tiesības? Šos flagus negribīgi dodam veciem bukiem. Kur nu vēl jauniem gurķiem :)

Ja jāliek cita mape, tad tā ir tādi pati atbildība kā uzlikt kādam banu. Šādi būs vienkāršāk.

1.2. votemap, rtv - kad nākamo/esošo karti liela daļa spēlētaju negrib spēlēt, nevis personīgo interešu vadīts.

1.2.1. Šis neattiecās uz pilnīgi debīlām kartēm, kā piemēram assault, kur kādai no komandām ir almost nereālas iespējas uzvarēt. Tad varat brīvi lietot votemap.

1.2.2. Jums nava aizliegts lietot votemap, ja Jūs redzat, ka karte sūka, sāk pazust cilvēki - droši lietojat votemap, ja cilvēkiem nepatiks Jūsu piedāvātā karte, tad arī nobalsos attiecīgi.

1.3. sm_map

1.3.1. lietot tikai tad, ja serverī ir mazāk par 8 spēlētājiem.

1.3.2. servera crash gadijumā.

1.3.3. var lietot neveiksmīgas votes gadījumā, ja pietrūkusi viena balss kartes nomaiņai.

Link to comment
Share on other sites

Man nepatika tava atbilde, piedod, tomēr varēji pats pacensties un dot normālus piemērus. CSS taču spēlētāji paši izvēlas nākamo karti. :thumbsup:

Visiem jau nevar izpatikt. :thumbsup:

Un tie arī ir galvenie iemesli kādēļ prasu voti un map. :) Citu iemeslu dēļ pēc noteikumiem nedrīkt lietot, ne tā? Vai vēlējies, lai dzeju uzrakstu kas, ko un kāpēc? B)

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, ka aizkavējos, bet nu var teikt, ka man ir interešu konflikts, jo zinu viņu "real life", bet vienalga es atbalstu vote map tiesības, tā viena iemesla dēļ, ka piemēram tādas labas kartes kā de_vertigo, de_prodigy un citas oldschool mapes vienkārši tiek spēlētas reti, jo cilvēki ir tendēti uz 4 kartēm (de_dust2, cs_office, de_italy, de_aztec), kuras tad maļ!

Vispār jau izspriests šits, tāpēc vienkārši atbalstu!

Link to comment
Share on other sites

Godīgi uzskatu, ka tāda lieta noderētu! Un ja arī kādam būtu pretenzijas pret to visu, kā jau daudz dzirdēts, funkciju var noņemt nost, ja uz karšu mainīšanu ir liela patvaļa. To redzēs gan spēlētāji, gan paši kolēģi.

Un jā Alfas minētās 4 kartes dominē, un ja spēlē kādu pus dienu...tu vienkārši vairs negribi...!

Ļoti, ļoti gribētos lai vairāk cirkulē oldschool mapes.. :)

Un plusi katrā ziņā ir vairāk nekā mīnusi!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...