Jump to content
GIGN Forum

Hi_Dady Vai Run<===3


4uWiS^
 Share

Recommended Posts

Spēlēju de_inferno, sedzu b, knapi turu, tur savējais Run uzmet man acīs flash, mani novāc. Jaunā raundā prasau, ko acīs flash met? Šis uzliek gag.. Prasu admin čatā.. Uztaisu rr, jo GAGS vispār ne pa tēmu, tas uzliek vēlreiz gag, rakstu atkal admin čatā.. Bans 15min. Uzskatu, ka čalim ir kkas ar to galviņu, jo laikam nesanāca 1x jau atbrīvoties, jo kā bots uzskata ka man [].

Šai sūdzībai vairāk nozīme tāda, ka admini dara ko grib ar saviem ACC, mazliet viņus vajaga ierobežot vai kkādu normu tomēr ievērot..

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 90596

| ADMINS: Run--->

| NOBANOTAIS NIKS: chuuw

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:1:19403430

| IEMESLS: ( admin chats)

| UZLIKTS: 03.08.2011 19:51

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 15 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/90596

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: "( admin chats), termins: 15 minutem. Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :"( admin chats), termins: 15 minutem. Vairak informacijas lasīt.......

Link to comment
Share on other sites

gags tika uzlikts par 1. regularu sudu rakstisanu adminchata, tas nav paredzets tam, lai kautkads chuvis telotu kruto. un pec unbana piesiesanas adminiem speles laika

tikai pastiprinas.

ja girbi parunat pazvani uz palidzibas dienestu.

bans uzlikts par "idiots"un atkal adminchata.

Edited by Hi_dady
Link to comment
Share on other sites

Tas tā ir. vnk tas galvenokārt ir tādēļ, ka čalim sāp sirds, ka man nav atstāts bans, kur man itkā KODI.. :)

Gags tiesham bezteemaa, un arii viss paarejais tam sekojoshais, ja tas taa ir, kaa rakstiits..

Regulāru rakstīšanu adminčatā? Es pagaidīju jaunu raundu un tad lielajā čatā to uzrakstīja(par idiotu es tevi nenosaucu kamēr Tu gagu neuzlik neparko)! Tad tik sākās adminčats un rr..

Nesaprotu, ko Tu vari aiz tā PC braukt augumā.

Es vismaz 2 gadus ilgāk šeit spēlēju kā Tu, kādēļ, lai es kādreiz kko nevarētu pateikt admin čatā, varbūt tas nav tieši tev domāts(šodien bija tev adresēts)..

p.s mazliet jau sēž adminu visatļautība, jo īpaši kkādu gurķu, kas šeit spēlē vismaz 2 gadus mazāk kā es..

gags tika uzlikts par 1. regularu sudu rakstisanu adminchata, tas nav paredzets tam, lai kautkads chuvis telotu kruto. un pec unbana piesiesanas adminiem speles laika

tikai pastiprinas.

ja girbi parunat pazvani uz palidzibas dienestu.

bans uzlikts par "idiots"un atkal adminchata.

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Nu ko padarīsi slimam cilvēkam. Admins var darīt ko grib, KALNS visu redzēja.

NEzinu kas notika,tikai KALNS prasija par ko GAG un admin chataa no chuwja paradaas texts IDIOTS vai STULBENIS kaut kaa taa un tad chuwis jau bija pazudis :)

Link to comment
Share on other sites

Butu velams no moderatoru puses , lai iedot puisim warnu par regularu adminu saukasnu necenzetos vardos foruma un ari ieks cs.

lai macas pieklajibu un tikai tad atlaut ko rakstit foruma.

To ka vins mazliet pasists(tb nav pietiekami sists), tas nenozime ka ar vinu jaauklejas.

Edited by Hi_dady
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars vispār tam, ja runa iet par RUN izgājieniem šodien?

K-gan puse admini domā, ka man kodi, ko padarīt spēcīgam? :D

Čuwi, izbeidz runātiem par tiem kdoiem. Tu spēlē tik drausmīgi, ka tur jābūt jātam, lai domātu par čītiem. Vienu reizi izbanoja gļuka pēc, tagad to stāstīsi saviem mazbērniem?

Run Tu būtu labāk pievēris muti un netēlojis pareizo! Šodien neko tādu neizdarīju, lai liktu gagu, kur nu vēl BAN.. Pats noflašoji mani kā bots.. Drīzāk tev -ACC ! Gan sirsniņa pāries.. Lieku aliņu ķīlā, ka Tu dzīvē esi sasodīti morāls ..

Nez kāds tad būtu tas pamatojums WARN? Par to, ka Mēnesī labi, ja vienu topiku uztaisu?

p.s admini beidziet vienreiz viens otru aizstāvēt, jo īpaši tādu pamuļķi kā Run.

Nav jēgas topikam, var slēgt ciet..

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Ja neesi pamanijis "vārdiskā caureja" tev ir ļoti bieža problēma, precīzāk, Tu esi ļoti nenobriedis savam vecumam un šādus tekstus : "bļēd tu pidar, ko tu dari", vai "Pizģec, ka tas lohs..." Tu beztēmā mētā katras pāris minūtes - tb pēc nāves, kuru Tu uzskati par, kaut ko neiespējamu, jo Tu tač esi visu varenais čuvis, kurš spēlē kā Dievs un admini domā ka tu esi kubiks. moš izaudz ? Jā, iespējams, šis gags bija nepamatots, bet tava uzvedība serveri ir kaut kas vienkārši aprīnojams.,.

Link to comment
Share on other sites

Nesalīdzini cilvēku internetā un dzīvē. Esmu pārliecināts, ka lielākā daļa te ir kkādi nūģi kad kkas jādara vai meitenes jāmuķī.. Labi offtopick.. :)

p.s tas nav normāli, ka katru otro raundu savējais tev iemet flashu sejā vai izdara kādu citu lietu. Atzīstu, ka man ir vāji nervi, bet nekas vairāk.

p.s.s un wtf, kas Tu tāds esi, nejau kārtējais ūber admins?! :o

Ja neesi pamanijis "vārdiskā caureja" tev ir ļoti bieža problēma, precīzāk, Tu esi ļoti nenobriedis savam vecumam un šādus tekstus : "bļēd tu pidar, ko tu dari", vai "Pizģec, ka tas lohs..." Tu beztēmā mētā katras pāris minūtes - tb pēc nāves, kuru Tu uzskati par, kaut ko neiespējamu, jo Tu tač esi visu varenais čuvis, kurš spēlē kā Dievs un admini domā ka tu esi kubiks. moš izaudz ? Jā, iespējams, šis gags bija nepamatots, bet tava uzvedība serveri ir kaut kas vienkārši aprīnojams.,.

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...