Jump to content
GIGN Forum

Pārdodu Logitech G5 Un Func Mousepad(black)


test2
 Share

Recommended Posts

2 cilveeks, nu jaa, pasham Tev tagad ir pele pa paris latiem tapec Tev nah to driveri... un plus Tu speelee tikai no maajam! tapec Tavs viedoklis nav objektiivs.

2 kavacky, piekriitu, slow_handam, jo atshkjiriba starp 510 un 500 jau ir jutama, un kur nu vel no peliites, kas ir iegadata pa 2.50 happy.gif un kura labaka nemaz tolka nav runaat.

Mes shadi varesim runaat lidz 999... lapusei, jo katram buus savs viedoklis. Piem. cilveeki, kas izmanto windowsa peles(fuj) saka taas vislabakaas, man personigi, tas liekas neertas, parak lielas, nav eerti rokai, parak viegla utt. utt. taksh katram buus eertak ar to ko vinjsh buus pieradis un, kas vinju prat buus vislabakais.

un jaa es ar atbalstu logitech firmas ziimi happy.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kretinē visi šitie, kuri pa saviem devaisiem izmet baigās naudas summas, nav kur likt naudu, ko? esmu mēģinājis spēlet ar kaut kādu tur ūberpeli un ja godīgi nekādas atšķirības nejutu, es vairāk teiktu, ka jūs visi esat reklāmas upuri.

Link to comment
Share on other sites

kretinē visi šitie, kuri pa saviem devaisiem izmet baigās naudas summas, nav kur likt naudu, ko? esmu mēģinājis spēlet ar kaut kādu tur ūberpeli un ja godīgi nekādas atšķirības nejutu, es vairāk teiktu, ka jūs visi esat reklāmas upuri.

tas ir Tu nejuti, bet cilveeki, kas kautcik maak speleet jut! tad pasaki piem. kapec gameri, kuri kautcik maak speleet, profesionaali gameri perk shis, tavuprat, nevajadziigas lietinjas, tjipa, aizdariit neko vai tapec, ka nauda shameejiem pa daudz? secini pats! nu ok, shadas augstas kvalitates peles arii ir cilveekiem, kuri vispaar speleet gandriz nemak.. varu pateik vienu piem. es saku maaciities speleet cs'u speleeju ar ar bumbinjsh peliiti smile.gif kad speleeju ar vinju nemaz neprasijas kko labaku, un nemaz nedomaaju par taadu "kruto" palikti, braucinaaju pa galdu happy.gif peec kaada pus gada gribeeju likties tads biki krutaks, nopirku no cilveeka mx500. No saakuma bija taa suudiigi kameer pieradu, likaas taada liela, neerta utt. pagaaja paaris dienas kad nemaz bumbinjpeli nemaz redzeet negribeeju... tagad esmu biki pakaapies uz mx518, kautgan, gribu labak 510, jo 518 daudzos klubos kompji njeme pretii bez drivera, un tad chakars kameer novelt driveri uc. 518 pirku tikai tapec, ka pusi cenas atmaksaja icafe megabits...

un tapec, ka vinjai dpi ir 2x leilaaks nekaa 510! sheit vari izlasiit, kada ir 518!

Link to comment
Share on other sites

mani apmierina maneejaa ms blue tikai par 13ls un straadaa vnk perfekti man piemeram logitech mx modelju peleem nepatiik paarlieku stiprais laazerz , JO kad peliiti atrauj no palikniisha vina tapat vel reagee uz kustiibaam un tas man "ljoti" nepatiik jo griehzoties peli visulaiku celu uz augshu:)

runaajot par draiveriem, starptautiskos chempjos draiverus instalet nevar thumbsup.gif

arii wcg kvalifajaa nevareja biggrin.gif bet paarjos ell vee chempjos to taa nekontrolee smile.gif, nez es no drajvera nekadu atshkiriibu nejuutu majas speleju agrak ar draiveriem tad klubaa bez no difference varbut tas tikai ir man uz manas peles bet what the hell.....

romaans uzrakstiits biggrin.gif

smiliez.de_2523.gif

Edited by Qseen^Dog
Link to comment
Share on other sites

kretinē visi šitie, kuri pa saviem devaisiem izmet baigās naudas summas, nav kur likt naudu, ko? esmu mēģinājis spēlet ar kaut kādu tur ūberpeli un ja godīgi nekādas atšķirības nejutu, es vairāk teiktu, ka jūs visi esat reklāmas upuri.

dzekinj lol, ir atshkiriba un VEEL kada + MUUSU nauda ne TAVA tadelj nesauc mus te par reklamas upuriem wink.gif

---------------------------

krish ja beigas nevari atrast soft, varu iemest kada hostinga, nav parak liela.

Link to comment
Share on other sites

kretinē visi šitie, kuri pa saviem devaisiem izmet baigās naudas summas, nav kur likt naudu, ko? esmu mēģinājis spēlet ar kaut kādu tur ūberpeli un ja godīgi nekādas atšķirības nejutu, es vairāk teiktu, ka jūs visi esat reklāmas upuri.

nu nerunaa par visiem. un tas kas tev liekaas 'baigaa naudas summa' citam varbuut nemaz taa nav.

Link to comment
Share on other sites

Es kad sen sen pirku savu mx510 liidzi naaca mouseware 9.76 sākumā uzinstalēju uzstādīju, spēlēju viss ok. Bet ar laiku sāka likties ka sens pa lielu. Pakāpeniski to mazināju līdz laikam kad gan iekš win settingiem gan cs sens bija jau pats minimālākais, bet tomēr sens bija pa lielu. neatradu citu risinājumu kā nahrenizēt mouseware, ar ko arī atrisinājās mana problēma - spēlēju win 6 cs 1.5 un viss čībā.

1.) Izlasot visu augstāk minēto īsti nesapratu, vai es kko zaudēju, ka spēlēju bez tā mouseware, vai tas tīri ir kā labāk patīk ?

2.) Vai piemeeram aizejot uz kādu klubu ar savu peli man būs problēma dabūt identisku sensu kā mājās?

Jau iepriekš paldies padoma atbildētājiem!

Link to comment
Share on other sites

vot es tieshi r&r veeleejos uzprasiit, ko tu saproti ar vaardiem "baigaas naudas summas"? smile.gif par devaisiem esmu izteereejis pietiekoshi, bet nenozeeloju ne santiimu, labaak speeleet ar labu mantu, kaut tu nejeedz speeleet, nekaa katras 5min dauziit peli pret galdu un visu laiku vainot devaisus, ka nevari nevienu noshaut smile.gif speeleejot ar labiem devaisiem, es vismaz zinu, ja mani novaac, tad es pats esmu vainiigs un pele, austinjas vai klava tur neprichom. neesmu arii no tiem, kas peerk visu jauno, kas paraadaas veikalos, tipa kaa mazs beers ieraugu citam zeenam mashiiniiti zaljaa kraasa un prasu lai mamma man noperk, kaut man ir tada pasha mashiiniite tikai zilaa kraasaa smile.gif nu nez, es uzskatu, ka esmu savu devaisu cieniigs, man piemeeram arii besii poozeri, kas nopeer dosku vai bmx un iet pie laimas pozeet, nu tas pats laikam ir iespeejams arii cs, ja kads, kas neko nejeedz nopeerk labu labos devaisus un iet izraadiities uz klubu, bet taa jau cilveeku pashu dariishana kaa vini teree savu naudu un kur pielieto taas iegaadaataas lietas.

P.S. nepeerc daargu devaisu, labaak noziedo Aafrikas beerniem!

Link to comment
Share on other sites

1.) Izlasot visu augstāk minēto īsti nesapratu, vai es kko zaudēju, ka spēlēju bez tā mouseware, vai tas tīri ir kā labāk patīk ?

2.) Vai piemeeram aizejot uz kādu klubu ar savu peli man būs problēma dabūt identisku sensu kā mājās?

Jau iepriekš paldies padoma atbildētājiem!

ja tu pieslegsi peli citam pc kuram nebus ta prog (vinjas ir atshkiribas), tad tavs sen. krasi mainisies.

Mana gadijuma (g5) , pelei stradas tikai defultie 3 iestatijumi (ar defulto sen. 2000/1200/700), bet ne visi 5 (kuri ir noreguleti pec pasha velmes).

Link to comment
Share on other sites

daargajaam peleem taada atshkjiriiba, ka vinjaam liidzi naak garantija uz 5 gadiem vismaz mx518, cik zinu. taa, ka daudz izdeviigaak taadu nopirkt (protams ja nervi ir kaartiibaa un pele nelido pret sienu katru reizi, kad, piemeeram, kaads ieksh cs tevi novaac ar ump) nekaa pirkt ik peec 3 meeneshiem jaunu gljuku pa 5-10 ls. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

vot es tieshi r&r veeleejos uzprasiit, ko tu saproti ar vaardiem "baigaas naudas summas"?

nu, piemeram, 30ls pa peli prieksh manis skaitas "baigi" daudz, bet es shajaa lietaa (viskautkaadi devaisi utt) esmu ljoti principiaals, esmu noleemis pa tadam lietam naudu nemest veejaa.

ka pats teici, agraak speeleeji ar bumbinjpeliiti un viss bija kaartiibaa, nekas negljukoja, tad taapeec, ka visi "krutie" speeleeja ar kaut kaadiem mx`iem, tu arii nopirki (to es saucu par "reklaamas upuri"), varbuut tu speeleeji nu mazliet labaak, varbuut arii nee, tad paraadiijaas jaunas peles, un saprati, ka vecaa ir suuds, kaut vai agraak nekaadi gljuki netika maniiti, un fiksi tiek iegaadaata jauna pele, un tu attopies, ka esi izmetis jau kaadus 100ls pa devaisiem.

tas nav iisti domaats uz slow hands, es jau zinu tuliit paari braaziisies liela veetra ar sashutushajiem playeriem, kuri noliks mani pie vietas, ka ir atshkjiriiba, bet taas ir tikai manas domas un es vinjas toch nemainiishu.

Link to comment
Share on other sites

ka pats teici, agraak speeleeji ar bumbinjpeliiti un viss bija kaartiibaa, nekas negljukoja, tad taapeec, ka visi "krutie" speeleeja ar kaut kaadiem mx`iem, tu arii nopirki (to es saucu par "reklaamas upuri")

smile.gif

haha, tu, cirvi, nezinu no kaa tu smeelies informaaciju, bet tavs priekshtats ir galiigi aplams
Nekā citādi, kā vien paspēlējot ar abām minētajām ierīcēm.

Ā, un vēl - nevajag aizstāvēt firmas zīmi, vajag aizstāvēt kvalitāti. Tas tā vispārīgi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...