Jump to content
GIGN Forum

Vācu Komandu


D00M
 Share

Recommended Posts

īsi un konkrēti:

Vēlos/-amies savākt komandu turnīram, kas saistīts ar šo linku.

UZMANĪBU! - Neuztveriet to kā diskrimināciju, bet F2P spēlētājus komandā īsti nevēlamies, ja vien kāds pro nevēlas uztaisīt jaunu acc ar TF2 :D

Tātad lūgums tiem, kas vēlas pieteikties rakstīt man iekš steam: TE!!!11!11unouno!

Šis posts tiks regulāri apdeitots, lai zinātu trūkstošās klases.

Pagaidu sastāvs šis visticamāk tiks reģistrēts, bet,ja pāris spēlētājiem nebūs atļauts spēlēt, jo ir daži ar pieredzi, tad visticamāk viņi itks aizstāti ar kādu no tiem spēlētājiem, kuri arī ir pieteikušies:

  • ES (XAO) - Soldier
  • Krix - Medic
  • AmE - Soldier
  • WangRuLang - Demoman
  • uNTs - Scout sorry uNTs...tevi izmeta, laika mbail palika :D
  • AsseT ;PP - Soldier (šis būs visticamāk mūsu otrs sollijs, ja AmE piekritīs būt par sakutu)
  • Him - Scout

Pieteikušies :

  • ReinaX - Demo/Soldier
  • w4p1337 - Soldier (ja derēs spēļu grafiks)
  • WangRuLang - Demoman/Medic (Šo iespējams varētu likt komandā par demo, jo zinu, ka spēlēt jēdz)
  • uNTs - unknown (pēc garas diksusijas izspriedām, ka var izmēģināt)**
  • LikeThemApples aka Stacker - Soldier/Scout
  • Mullter - Demoman (ja nepiekāsīs mūs kā gign kapā)
  • Him - Scout (labi, ka iekš steam pastāv view aliases :D)**
  • brazer aka coofen - Soldier
  • AmE - Soldier/Scout **
  • *jancis38* - Soldier **
  • AsseT ;PP - Soldier

** - ir it kā spēlējuši etf2l...tāpēc, ja viņiem organizatori neļautu spēlēt, tad kāds cits tiktu paņemts viņu vietā.

Starp citu, ja pieteiksies gana daudz cilvēku vēlvienai komandai, kāds drīkst uzņemties atbildību un no tiem, kas netiek mūsu komandā, veidot savu.

Ok komanda ir pieteikta, vēlāk ziņošu par jaunumiem.

P.S. Ja kādam ir idejas par labāku nosaukumu droši dodiet ziņu - pagaidām esam zināmi kā F2P Fags.

Pieteikums nav noraidīts, bet joprojām vēl ir vieta skautam, jo untu uzmeta. Pagaidām doma ir par otru skautu uzlikt AmE un iespējams paņemt janci par soldieru.

Edited by D00M
Link to comment
Share on other sites

Un kādos datumos būs spēle? Es esmu par Soldieru

Par spēļu datumiem vēl nezinu neko...vispirms jau gan ir jāpiesakās :D

Tad droši vien viss tiks paziņots vēlāk.

w4p1337 - tu gadījumā kaut kad nespēlēji zem nika waplet?

Link to comment
Share on other sites

Par spēļu datumiem vēl nezinu neko...vispirms jau gan ir jāpiesakās :D

Tad droši vien viss tiks paziņots vēlāk.

w4p1337 - tu gadījumā kaut kad nespēlēji zem nika waplet?

Ai , kad biju maz un ar pubertātes vecumu, tad visādas muļķības nāca prātā un tas akkounts tika suspendots. Esmu prasījis, lai to izdzēš un šim nomania lietotāju uz waplet, bet nekā. :D Esmu tas pats vecais waplet.

Link to comment
Share on other sites

Ai , kad biju maz un ar pubertātes vecumu, tad visādas muļķības nāca prātā un tas akkounts tika suspendots. Esmu prasījis, lai to izdzēš un šim nomania lietotāju uz waplet, bet nekā. :D Esmu tas pats vecais waplet.

Tas tā offtopikā:

Vienkārši atceros, ka bija kaut kāds Counter-strike projekts, kur bijām admini... netwars.lv...ja pareizi atceros.

Pa tēmai - Lieta tāda, ka reģistrējos viņu forumā, bet neesu saņēmis e-meilu, lai apstiprinātu reģēstrāciju un kameŗ tas nav izdarīts, tikmēr nevaru forumā neko ierakstīt. Izveidoju 2 akauntus ar e-mailiem inboxā un yahoo...tagad gaidu un ceru, ka atnāks vismaz uz vienu no viņiem e-mails.

Edited by D00M
Link to comment
Share on other sites

Gribētu pateikt lai AmE pieliek arī tās divas zvaigznītes viņš spēlēja etf2l :D

Es varētu pieteikties, bet redzu ka man te netikt.

Sūds par zvaigznītēm...uNTs ir vienīgais ko nepieņema.

Pagaidām nespēju sadabūt AmE'i rokā, bet ja varēs tad droši vien viņš ies kā otrais skauts, ja piekritīs.

Rezervē visticamāk ieliksim vēl kādus spēlētājus 2, lai ir ja ka'ds netiek.

Link to comment
Share on other sites

Spēlātāji, kas komandā jau ir:

  • XAO - Soldier
  • Krix - Medic
  • Him - Scout
  • AmE - Scout
  • WangRuLang - Demoman

Spēlētāji, kas ir pieteikti un kuriem vēl gaidam apstiprinājumu (rezervisti ir iekļauti):

  • *jancis38* - Soldier
  • LikeThemApples - Scout
  • AsseT ;PP - Soldier

Spēlētāji, kuri komandā netika, BET tas nenozīmē, ka komandu nevar izveidot ka'ds no tiem:

  • ReinaX - Demo/Soldier
  • w4p1337 - Soldier
  • Mullter - Demoman
  • brazer aka coofen - Soldier
  • Blaq Mamba - any class
  • Kalis (ja nemaldos aka GOLDENSCOUT) - Scout
  • Bulbazaurs - Medic

Sekojošie spēlētāji var izveidot savu komandu, ja ka'ds no tiem ir gatavs uzņemties atbildību un sākt to vākt kopā.

Edited by D00M
Link to comment
Share on other sites

Piedošanu, ka neesmu. Tagad būšu kādu laiciņu online, droši varat rakstīt kas un kā :)

Es labprāt kā skauts. Sollijam pārāk liela atbildība = kad vajag nekļūdīties, es vienmēr kļūdos.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Ja jūs viedojat otru komandu, tad darat to ātri, jo it kā izskatās, ka visas 32 komandas ir pieteiktas, bet ir iespēja uz 2 rezerves komandām, kas var tikt turnīrā, ja ar ka'du no komandām var sanākt škrobe.

Link to comment
Share on other sites

davai, čaļi, piesakās. esam 5 cilvēki savākušies vēl vienu vajag. interesentus meklējat skype mani (papirgailis) vai Blaq Mamba (ernland77).

1.RollsRoyce - Demoman

2.Blaq Mamba - Medic

3.coofen - Soldier

4.waplet - any class (izskatās,ka paliek tikai Scout)

5._TeKiLa_ - Soldier

6.Another era.JAklis - Scout

ok, teams izskatās savākts,bet noteikti noderētu arī rezervisti. PIESAKĀS GRIBĒTĀJI

Edited by RollsRoyce
Link to comment
Share on other sites

Kas tas ir ka jau otro dienu nav atnācis tas links lai var forumā reģistrēties. Pat uztaisīju krievu e-mail bet nekā nav. Kādu e-mail jūs pārejie izmantojat? Vai tā ir viņu web vaina ?

Pameiģini apskatīties pie Spama pasta aka Junk mail.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...