Jump to content
GIGN Forum

Esmu 25 Gadiigs Un Nevainiigs.


Bads
 Share

Recommended Posts

Man liekas, ka viņš ir Iglesiasa fans, tāpēc līdz 25 gadiem vispār veceni nemeklēja, bet tagad sāk riktīgi uztraukties par to, ka jau pienākuši 25 un jāpaspēj nodrāzties, jo tak Iglesias ar tajā vecumā zaudēja nevainību :D

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka viņš ir Iglesiasa fans, tāpēc līdz 25 gadiem vispār veceni nemeklēja, bet tagad sāk riktīgi uztraukties par to, ka jau pienākuši 25 un jāpaspēj nodrāzties, jo tak Iglesias ar tajā vecumā zaudēja nevainību :D

Iglesias jau nesen atzinis, ka viņam ir pasaulē mazākais krāniņš un sekss viņam ilgākais bijis 8 minūtes! :xd3:

Link to comment
Share on other sites

Bet tas jau tikai meičām, kad plīst jaunavības plēve... Kas večiem tur plīst? Cik man zināms, tad nekas.. Tad sanāk, ka vecis katru reizi var meičai teikt, oo, jā, es esmu nevainīgs PAŅEM MANI..! Tāpat ir arī ar šito kadru, iespējams, viņam jau ir bijis seks..ar meiču vai roku, vai arī ar kādu govi, kazu, aitu, vai netradicionāli. Tā kā, topiks sū*s un autors mudaks.

edit:

Vienīgā interesantā lieta šeit ir noskaidrot, kas tas ir par frīku, kuru visi pazīst. Un uzzināt, vai šis topiks ir prikols vai nopietni. :)

Edited by kept
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

... jo patiesībā tas ir MAAAČOO AR viltus indentitāti un tas viss ir mačo paša sarunāšanās ar sevi. Un mačo apgalvot, ka šis ir baigi smukais - nu nezinu - tad jau es vispāŗ esmu afigena afigenijs (bet tā kā es esmu tikai afigenijs).

Atkodām, atkodām! :D

Beefs

  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...