Jump to content
GIGN Forum

Acc Pub


dii
 Share

Recommended Posts

Headline,Spēlēju diezgan ilgu laiciņu! precizi nevaru minet , bet GIGN serveri nu ir jau diezgan!

Mācos,strādāju,Talsnieks.

Palika 20 gadi , speleju cs jau diezgan , kopuma varetu but kadi jau 9-10 gadi +- , protams patik atpusties , iedzert alinju , patik meitenes , bez vinjam vnk nevar , ka ari bez cs , domaju , kad tas bija īsuma par mani!

1. xkick - lai izkikotu FF speletaju , kas jau ir parak ilgi bijis afk.

2. xvotemap-Vote gribu tikai īstenībā jo naktīs kad neguļu(katru nakti tā ir lidz 5-6 esmu csa)visi uz 2viem iet prom no servera,jo? JO serverī parādas sliktas mapes tapē gribu lūkt votemap tikai.

STATI: http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=319

Cerība; R._ ,Run-->,mikado-,Bezbiksis,bullet

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

LOL :DD Es tagad zinu vismaz kaa tu taas 80h esi uzkachaajis-sezhot specos,jo vairakas reizes tevi esmu metis laukaa,jo tu seedi specos,bet pats nemaz pie PC neseed :D Pagajusho nakt 9h nosedejis specos :DD Jeb preciizaak aiziet guleet un atstaaat CS iesleegtu :) COOL... ANTI, tavi topici jau daudziem uz nerviem ir sakritushi...Star citu ka tik tu arii citaa serveraa nemeigjinaji dabut acc un tev neiedeva un tu no turienes pazudi,nemineshu serveri...

ANTI, totals... Ciik ilgi tev ir reg niks?Vai vispar tev taads ir?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

LOL :DD Es tagad zinu vismaz kaa tu taas 80h esi uzkachaajis-sezhot specos,jo vairakas reizes tevi esmu metis laukaa,jo tu seedi specos,bet pats nemaz pie PC neseed :D Pagajusho nakt 9h nosedejis specos :DD Jeb preciizaak aiziet guleet un atstaaat CS iesleegtu :) COOL... ANTI, tavi topici jau daudziem uz nerviem ir sakritushi...Star citu ka tik tu arii citaa serveraa nemeigjinaji dabut acc un tev neiedeva un tu no turienes pazudi,nemineshu serveri...

Es nevienā serverī neeesmu parsījis ACC tu kautko jauc. un es pa naktīm nesēžu specos visu laiku,ja vienīgi izieju arā uzkurīt ;)

coool viena nakts,bet nu labi ;)Jo vakar gaidju kad dgl5 mape beiksies jo besi vina palureju TV un atlūzu,nu piedod.

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Lab ja es jaucu,ka tu esi presijis citaa serverii,lai taa butu,tam taapat nav nozimes...bet to ka tu sed specos un es tevi lidinu araa,gan es nejaucu...Un nespelee tu tik daudz lai tieshi tu butu pelnijis,nevis kaads cits... Pie tam neredzu ka tevi kads admins ir uzdroshinajis raxtiit pieteikumu,bet tu vnk esi uzraxtijis zinamos adminu nikus,cerot,ka tev vnk atbalstiis...Kaa tev ar reg.niku? un 65h ir parak maz, piekaap kad buus ap 200h...

Aa LOL :D Tu tak chitoji un pirki unban :DD

Kaa es shito vareju palaist garam,tiko skjirstiju sudzibu sadalju un uzduros atkal uz tevi :DD

P.p.s. Warn lvl arii par uzvedibu liecina...

Edited by GooD`MeN
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lab ja es jaucu,ka tu esi presijis citaa serverii,lai taa butu,tam taapat nav nozimes...bet to ka tu sed specos un es tevi lidinu araa,gan es nejaucu...Un nespelee tu tik daudz lai tieshi tu butu pelnijis,nevis kaads cits... Pie tam neredzu ka tevi kads admins ir uzdroshinajis raxtiit pieteikumu,bet tu vnk esi uzraxtijis zinamos adminu nikus,cerot,ka tev vnk atbalstiis...Kaa tev ar reg.niku? un 65h ir parak maz, piekaap kad buus ap 200h...

Aa LOL :D Tu tak chitoji un pirki unban :DD

Kaa es shito vareju palaist garam,tiko skjirstiju sudzibu sadalju un uzduros atkal uz tevi :DD

P.p.s. Warn lvl arii par uzvedibu liecina...

Paskaties to video un tad runāa,neviens jau ten jums neskatas,man nekadi čiiti nav,warn man no seniem laikiem taggad neviens nav bijis.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nu jā.. arī pēc manām domām stundiņas ir par maz :thumbsdown:

Shas atradiishu kaadu,kas tevi izlidinaas,jo tu VISUR, savu degunu nevajadziigi iebaaz... vel kas, ja jau reiz dii ir reg.niks tad xk tev nevajag tu naktiis vari likt xvotekick,ar kuru palidzibu taa sauktos AFK var izkickot,ja nav adminu...

Special for dii... TEV ko tu vari d1rst ...

2011-07-27 @ 03:55 - 13:16 de_vertigo 09:21:24 killi57 naaves33

5killi stundaa ? Te tu nenosedeji specos? 9h ? tatad paliek vairs tikai 70h nospeletas

Skatamies talak 8 meneshu laikaa ~70h, jo esmu tevi lidinajis araa ,jo 2vas mapes esi sedejis specos pirms paris nedeljaam toch... 70h 8 meneshos ir NORMALI? Nav jau jabuut zadrotam,bet nav nekadas jegas no tevis...

Nav jau taa ka tu man nepatiic vai kaut kas taads,vnk FAKTI liecina par to ka tu neesi neko pelnijis...

P.p.s Mums pietiek tadu kas liek tikai def mapes... Jo tu esi def mapju frageris :)

Edited by GooD`MeN
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sāac kunkstēet taka žurka,man nevaig xban,kick,slay,slap.

gribu tikai votemap. un viss. blin es neseezu specos nedalec

paskaties man uz statiem nav 300:300 un 80H nospeleetas tad es saprastu ka seezu specos

bet man ir 4000:1500 un 80stundas tas ir normali!!! ne manleikas?taka nesaki ka seezu specos :@

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Vakar netīšām nosēdēji specos 9 h un šodien raksti pieteikumu? Vai tik tas nebija tā, ka tu gribēji rakstīt pieteikumu, bet apskatījies status un redzēji, ka pa maz h un domāji, ka neviens nepamanīs, ja pāris h būsi specos :D

Un tas sūdzības topiks, kur nopirki unban vispār iespārda, protams, nevienam vairs neinteresē skatīties kaut kādu demku, bet piedod man, ja tev nekā nebija un vnk samaksāji 2,50 ls, lai varētu drotot tālāk ir diezgan slimi!

ANTI!

Link to comment
Share on other sites

Cik saprotu tad peec taa topika, kur tu pirki unbanu, tu chiitoji. Tas noziimee, ka uz GIGN serveriem tu atkaartoti esi chiitojis, jo tevi esmu banojis csdm'aa, kur tu speeleeji zem nika dii. Stundu kachaashana, atbalsts no adminiem galiigi nav juutams, prasiibaam neatbilsti.

NEE!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...