Jump to content
GIGN Forum

Portatīvais Ar Alumīnija Parklājumu


Spoksx
 Share

Recommended Posts

Jā, atkal kārtējais portatīvo datoru topiks, uzcepu jaunu topiku, jo esmu atradis vēlvienu datoru kurš mani ir uzrunājis.

Tātad sākuma skatijos sito Acer Aspire 5742G , bet tā mīnuss irka viņs karst un korpuss ir neizturīgs cik man daudzi ir teikuši, bet dzelži ir ļoti labi.

Tagad es atradu šo brīnumu ASUS X53SJ , kuram ir alumīnija pārklājums tas nozīmē izturību, un kautkāda Dzesēšanas sistēma IceCool, varbūt tomēr man labāk ņemt šo datoru? Datoru gribu lietot ne tikai netam, bet arī spēlēt tādas spēles kā Tf2 un WoW un skatīties HD filmas. Ko sakat?

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Ja vien tu datoru nelieto stroikā ir pilnīgi vienalga tas alumīnija korpuss. Es darbā sēžu uz duralumīnija notebooka , bet tas jau ir cits stāsts. Duralūminijs ir kādas 3x iztūrīgāks par aluminiju.

Prekk: Dell viennozīmīgi , HP ir pēdēja miskaste kā Notebook ražotājs. Kvalitāte sux ass.

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

Ja vien tu datoru nelieto stroikā ir pilnīgi vienalga tas alumīnija korpuss. Es darbā sēžu uz duralumīnija notebooka , bet tas jau ir cits stāsts. Duralūminijs ir kādas 3x iztūrīgāks par aluminiju.

Prekk: Dell viennozīmīgi , HP ir pēdēja miskaste kā Notebook ražotājs. Kvalitāte sux ass.

Nezinu kā tagad ar jaunajiem HP datoriem, bet man radiniekam ir HP dators ļoti vecs, bet viss strādā ideāli, nav neviena paša defekta, viss kā strādāja tā strādā.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā tagad ar jaunajiem HP datoriem, bet man radiniekam ir HP dators ļoti vecs, bet viss strādā ideāli, nav neviena paša defekta, viss kā strādāja tā strādā.

Vecie HP jā , bet pēdējie 2vu gadu laidieni ir metami miskastē.

Link to comment
Share on other sites

A kurš ir labākais DELL`s ~500Ls priekš spēlēm arī? Nu vismaz lai TF2 uz max iet? Un, protams, arī lai nenodeg pēc pus gada.

Tas 1a dell pa 479 ir neslikts, bet procesors ir zvērs, bet videokarte prasās vismaz 540M, portatīvo jau nepērk katru dienu, tāpēc skatītos uz dell xps. http://dellveikals.blogspot.com/ rekur viņam ir pat iadresīte, droši zvani, raksti email visu var sarunāt

Link to comment
Share on other sites

Tas 1a dell pa 479 ir neslikts, bet procesors ir zvērs, bet videokarte prasās vismaz 540M, portatīvo jau nepērk katru dienu, tāpēc skatītos uz dell xps. http://dellveikals.blogspot.com/ rekur viņam ir pat iadresīte, droši zvani, raksti email visu var sarunāt

Mans budžets ir ierobežots līdz 350Ls, tik pat labi es varētu kādu no Alienware kompjiem nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Nouts nesilst ja vinju turi uz galda noramali. Hp - faceroll kompji. Dell - tas pats faceroll tikai dargs. Waio vai apple ka jau rakstiju atshkjiras. Viss parejqis ir viena chupaa. Visvairak mani nobeidza astro posts par 20% savienojamibu ar windousu. Kads tam sakars? Tadi kompji tiek buveti linuxeriem? Stipri shaubos.

Link to comment
Share on other sites

Man kr4 teica ka tas Acer Aspire vairāk būs remontā nekā pie manis. Viņam videokarte ir pārāk spēcīga un lai lietotu tādu datoru vajag turēt tikai uz galda un palikņa. Ņemsu vien to Asus, ja vien neatradīšu labāku piedāvājumu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...