Jump to content
GIGN Forum

Sūdzība Par Samuray Un Maniem Pub Flagiem


eziic
 Share

Recommended Posts

Nezinu īsti no kura gala sākt, tik daudz te pierakstīts pa pāris dienām un tā negribas tērēt laiku runājot ar sienu, bet nu labi.

Tātad - vēl viens storyline:

1. Notiek kārtējā cīņa forumā par to cik es esmu slikts cilvēks un cik slikti protu adminēt.

2. Cīņa beidzas.

3. Atnāk Samurajs, nosauc sevi par aukli, noņem man visus pub flagus un izņem mani no Game Admin forumgrupas.

Es saprotu, ka mūsu mīlestība vienam pret otru ir abpusēja, bet vai tev ir jebkāds pamatojums šādai rīcībai? Ja pamatojums ir šis:

Ko tu no manis gaidīji? Kārtējo palagu? Saprotu, ka ar atmiņu mēdz būt pagrūti, tāpēc atsvaidzināšu tavas atmiņas ar ko standartā beidzas mani mēģinājumi izkarot kaut kāda veida taisnību šajā forumā, konkrēti pēdējais gadījums:

Jā, apskatot šos topikus manīju, ka pa vidu manam 3 mēnešu prom-no-gigna periodam tu esi paspējis tur ierakstīt šo to priekš manis:

Vienkārši ar dēli pa seju. Saņemies, es taču forumā speciāli ieliku bildi, kas pierādīja to, ka šie abi konti pieder divām dažādām personām. Tev kā svarīgākajai personai šajā komūnā to taču vajadzēja pamanīt.

Šeit man vienkārši nolaidās rokas. Nē, nopietni. Un jūs vēl man atļaujaties uzrakstīt - forša attieksme. Ģeniāli. :)

Nākamais:

Man viss pielec, dēls. Man pielec, ka jāspēlē sava prieka pēc nevis jāsit klaviatūra pret galdu katru reizi, kad tevi kāds nošauj, man pielec, ka acc izmanto, lai serverī uzturētu kārtību un pozitīvu gaisotni. Tu vispār banlisti esi paskatījies? Runājot par klauniem, tu nespēj iedomāties cik grūti ir ielekt tajā balkonā. :) Tā vai citādi, tā bija viena situācija. Tādas ir visiem. Un? Saņemies.

Chu nevienu neaizstāvēja, Chu vienkārši ierakstīja savu viedokli par šo tēmu, jo pats bija klāt un varēja objektīvi spriest par attiecīgo situāciju, atmosfēru un 'pārkāpumu'. Nesaprotu ko tu biji domājis ar to 'tādi ir visu laiku' un basketbols man nepatīk, dodu priekšroku volejbolam.

Ja runājam par jauniem spēlētājiem un iespaidu par serveri - vai tas, ka forumā sūdzības tiek izskatītas 10 dienas, nerada iespaidu par serveri? Vai tas, ka admini kicko spēlētājus par to, ka viņi uztaisa TA pret viņiem, bet kad situācija notiek starp mirstīgaisVSmirstīgais, chatbox klusē nerada iespaidu par serveri? Vai tas, ka tiek likti perm bani par lamāšanos un admina aizskaršanu [ak, nabaga admini] nerada iespaidu par serveri? Vai zilo adminu jociņi salīdzinot ar manu nenormāli milzīgo pārkāpumu nerada iespaidu par serveri? Srsly, vairs pat īsti nav smieklīgi lasīt šos bezmērķīgos dedzināšanas postus, kas tiek vērsti manā virzienā.

Iečekoju šo topiku - - un sapratu, ka daži džeki jau šo to no manis tikko rakstītā tur paspēja pieminēt, līdz ar to pārāk neaizraušos tur kādam kaut ko rakstīt pretī. Vienīgi kārtējais Samuraja 'uzrakstu-sūdu-aizlockoju-topiku' gan ir pelnījis atbildi. :)

Tu uzskati un citi uzskata. Tur arī problēma. Kad tu pēdējo reizi vispār pats spēlēji serverī? Un kāds ir tavs mērķis spēlējot šo spēli? Pret botiem tasīt jautrību? Pret botiem vari iet fragot un taisīt scooru, jautrību vienmēr var taisīt gignā ar foršiem cilvēkiem, kuri spēj paskatīties uz lietām ar vēsu prātu un neskrien pēc ranka psychostatos.

Jēga miljons. Ko es gribu? Flagus un mieru no jums. Es ticu, jā. Naivi, bet fakts.

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Banu un atlikushos flagus tik tiesham nonjema nepelniiti,ja pats samurays pa naktim speletu tad butu OK,bet tur pa naktim tikai ezis diraa un bano...Taa kaa flagus vinjam butu jaatgriezh...Neviens jau nesuudzas,ka vinsh bano visus pa labi pa kreisi vai kicko...Sudziiba bija tikai xslap - 9999999

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kaa tu zini, ka cilveekiem nav bail serverii iebilst tavaam izdariibaam, jo tu tachu esi admins?

Runaajot par jautriibu serverii - Nav taa, ka esmu pret to, bet vajadzeetu zinaat meeru, cik taalu tu vari atljauties lietot savas tiesiibas. Piemeeram kad mees 17-18? admini bijaam onlainaa ieksh dodgeball! Tas bija jautri, bet vajadzeetu apzinaaties arii to, kas lietoja acc tur un, ka tev nav tiesiibu neko paarmest. Tu savukaart nevari izmantot savu aksesu, lai uzjautrinaatos serverii uz pilnu klapi un citu reekjina!

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Banu un atlikushos flagus tik tiesham nonjema nepelniiti,ja pats samurays pa naktim speletu tad butu OK,bet tur pa naktim tikai ezis diraa un bano...Taa kaa flagus vinjam butu jaatgriezh...Neviens jau nesuudzas,ka vinsh bano visus pa labi pa kreisi vai kicko...Sudziiba bija tikai xslap - 9999999

būtu bijusi pirmā reize...

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kaa tu zini, ka cilveekiem nav bail serverii iebilst tavaam izdariibaam, jo tu tachu esi admins?

Runaajot par jautriibu serverii - Nav taa, ka esmu pret to, bet vajadzeetu zinaat meeru, cik taalu tu vari atljauties lietot savas tiesiibas. Piemeeram kad mees 17-18? admini bijaam onlainaa ieksh dodgeball! Tas bija jautri, bet vajadzeetu apzinaaties arii to, kas lietoja acc tur un, ka tev nav tiesiibu neko paarmest. Tu savukaart nevari izmantot savu aksesu, lai uzjautrinaatos serverii uz pilnu klapi un citu reekjina!

Neviens no malas nekad nezin, ka es esmu admins.

Runājot par jautrību serverī - ja situācijā, kad bijām 17-18, ienāk random frageris no malas, kādu priekštatu viņš iegūst par serveri? 17-18 admini spēlē jocīgu mapi, durstās ar nažiem un spēlējas ar gravitāciju. Vai tas kaut kā atšķiras no tā, ka reizi mēnesī kādu uzslepoju uz mīnusiem, lai tie, kas tādu brīnumu nezin, varētu pabrīnīties?

Neredzu arī kur esmu izmantojis aksesu uz citu rēķina, jo nekad neslapoju sevi [!!!] un nekad neesmu izmantojis aksesu, lai gūtu sev no tā kaut kādu labumu [ko nevarētu teikt par džekiem, kuri bano visus pēc kārtas, kas viņiem nepatīk vai liek xnextmapā mapes, kas viņiem patīk. Par tiem gan mēs sūdzības nerakstam, vai ne?].

būtu bijusi pirmā reize...

Kam?

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

kurš tad būs tas, kas griezīs?

Cik var malt vienu un to pašu sūdu? Atradies neaizskaramais. :)

Saprotams, ka nav, kas apgriež, jo tu taču esi visvarenais Samurajs, bet tas nedod tev tiesības bez pamatojuma man noņemt visus flagus un nafigarizēt kā adminu. Es tomēr te arī dzīvojos jau 6 gadus un uzskatu, ka esmu pelnījis kaut kripatiņu cieņas arī no sejām, kurām es riebjos un kuras riebjas man.

  • Like 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ja xslap nogriezh,tad miers, parejo tak var atstaaat...Parejos pienakumus vinsh tak pilda...

iepriekšējā reizē jau arī tā izdarīju, bet redz, viņam nagi niez.

Ezi, tev jau nu gan sen jau vajadzēja saprast, kurš šeit diktē noteikumus. Ja tevi tas neapmierina, vari droši meklēt citu serveri, kur varēsi visus slapot un viņi par to būs starā, bet GIGNā, kamēr man šeit būs kāda teikšana, nekas tāds netiks pieļauts.

  • Like 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Patīkami, ka tu vienbalsīgi nosaki servera normas, noteikumus un visu, kas šeit notiek. Man prieks.

Ā, nu jā, tavi noteikumi mani neinteresē. Tāpat kā tas, ko tu esi sasniedzis virtuālajā vidē. Žēl vienīgi, ka nav neviena, kas varētu ko darīt lietas labā, jo pārējiem no augšgala par šo sadaļu un konkrēto serveri ir galīgi vienalga.

  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Patīkami, ka tu vienbalsīgi nosaki servera normas, noteikumus un visu, kas šeit notiek. Man prieks.

Patīkami, ka tev tas beidzot pieleca. Skarbā realitāte ir tāda, ka es esmu palicis vienīgais, kam te vēl kaut nedaudz interesē cs un tā saglabāšana. Nebūtu te manis, visticāmāk, nebūtu GIGNā vairs cs serveru. Tā viņš ir!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nav ne jāraud, ne jāsmejas. Tavs apgalvojums par to, ka tu esi vienīgais, kam šeit kaut kas interesē un uz taviem pleciem balstās visi CS serveri, kuri eksistē tikai tevis dēļ manī izraisīja mentālo smieklu lēkmi. Intereses pēc tu varētu pamatot - ko tieši tādu tu dari, lai mēs šeit varētu atpūsties un spēlēt attiecīgajos serveros?

Ja turpinam par tavu spēlēšanu serverī - cik stundas jaunajos statos ir tavā kontā un cik banu uzlikti pa šo laiku?

Mazsvarīgi, ka jau labu laiku esam ārpus topika tēmas, tomēr atļaušos atgādināt, ka gaidu pamatojumu kāpēc man tika noņemti visi servera flagi un kāpēc es tiku nafigarizēts no adminu grupas forumā.

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nav ne jāraud, ne jāsmejas. Tavs apgalvojums par to, ka tu esi vienīgais, kam šeit kaut kas interesē un uz taviem pleciem balstās visi CS serveri, kuri eksistē tikai tevis dēļ manī izraisīja mentālo smieklu lēkmi. Intereses pēc tu varētu pamatot - ko tieši tādu tu dari, lai mēs šeit varētu atpūsties un spēlēt attiecīgajos serveros?

Ja turpinam par tavu spēlēšanu serverī - cik stundas jaunajos statos ir tavā kontā un cik banu uzlikti pa šo laiku?

LOL, tev tiešām nepielec? Vēl tagad varbūt wormam uzprasīsi, cik viņš stundas nospēlējis un cik banus uzlicis? Spēlēšanai un banu likšanai ir paredzēti tādi pidiņi kā tu. Ai, ups, aizmirsu, tu vairs neesi viens no tiem pidiņiem. Ko es daru? Es uzstādu noteikumus, kurus spēlētājiem ir jāievēro, lai serveros nesāktos pilnīgs haoss, es ieceļu adminus, kas rūpējās, lai šie noteikumi tiktu ievēroti, es kontrolēju banu listi, lai tur nebūtu aplami bani un daru miljons citas lietas.

Vari droši šeit vairs neko nerakstīt. Neviens neko tev atpakaļ neliks.

Un vēlams arī netaisīt nekādus "sūdzību" topikus, pretējā gadījumā man nāksies tevi atbrīvot no rakstīšanas par foruma piesārņošanu.

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Droši dari, tā, parādi savu attieksmi. Neredzu ne noteikumus, ne tavu haosa administrēšanu, redzu aplamus perm banus par admina aizskaršanu, redzu warnošanu bez pamatojuma [tu-man-nepatīc neskaitās], neredzu noņemtus flagus, ja neskaita mani, neredzu tās miljons citas lietas, kuras tu minēji. Pidiņš tev biksēs, mans draugs. Man nav nekas jāprasa wormam, jo viņš šeit nelej tādu sūdu kā to dari tu. Man prieks, ka tu sevi uzskati par šis komūnas nabu un vari uzdirst visiem, kuriem nav slinkums, pat tādiem kā es, kuri pavadījuši gan forumā, gan serverī daudzus gadus un ar kuriem daudziem servera spēlētājiem saistās pozitīvas un ne tik pozitīvas atmiņas un notikumi, lai tev veicas.

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...