Jump to content
GIGN Forum

Battleman Bans


BattlemaN
 Share

Recommended Posts

Ja viņam nav wh tad esmu noobs un pilnīgākais losis. Takā es neesmu viens no tiem,kas bļaustās par visiem.Domāju,ka Spec_Alfa var to apliecināt un tomstee. Nu nav viņš tīrs. Ja šinī nav wh redzams tad būs nākošais bans pēc laika kurš atkal būs pa wh ;) Un tik pārdabiskus spēlētājus neesmu sen redzējis.

Link to comment
Share on other sites

Ja viņam nav wh tad esmu noobs un pilnīgākais losis. Takā es neesmu viens no tiem,kas bļaustās par visiem.Domāju,ka Spec_Alfa var to apliecināt un tomstee. Nu nav viņš tīrs. Ja šinī nav wh redzams tad būs nākošais bans pēc laika kurš atkal būs pa wh ;) Un tik pārdabiskus spēlētājus neesmu sen redzējis.

Sudzibas izskata admini

Link to comment
Share on other sites

Nu.. pirmajā postā savā teicu, ka nav ko teikt, jo demo nevaru noskatīties. Bet cik pats esmu skatījies, tad nevar teikt ka tur noteikti ir wh. Nav nekāda pārdabiskā spēle. Varbūt css jāpārinstalē, jo šajā serverii cplli, russka neiet. Varbūt tāpēc arī demo errors, neesmu speciālists.

Link to comment
Share on other sites

WH tajā dienā viņam nebija. Arī es uzmetu aci. Lai gan viņš nečītoja, viņš ir pelnījis, manuprāt, sulīgu banu, jo tajā dienā viņš izrādīja necieņu pret adminiem (taisīja reconnect, pēc silance) un murkšķēja pa mikrafonu kā mazs bēbis vairākas mapes.

Link to comment
Share on other sites

Ja nu kāds grib,tad nonemat banu, jeb citus demo studijā,jo seit nekā nebija.. Vienīgi par to ka tu runāji takā lohs un taisīji rekonektus,es to banu atstātu, mani izbesīja tā tizlā balss..

Link to comment
Share on other sites

Ja viņam nav wh tad esmu noobs un pilnīgākais losis. Takā es neesmu viens no tiem,kas bļaustās par visiem.Domāju,ka Spec_Alfa var to apliecināt un tomstee. Nu nav viņš tīrs. Ja šinī nav wh redzams tad būs nākošais bans pēc laika kurš atkal būs pa wh ;) Un tik pārdabiskus spēlētājus neesmu sen redzējis.

Tu esi vnk pilnigs n00bs... No comment

Ja nu kāds grib,tad nonemat banu, jeb citus demo studijā,jo seit nekā nebija.. Vienīgi par to ka tu runāji takā lohs un taisīji rekonektus,es to banu atstātu, mani izbesīja tā tizlā balss..

Es zinu ka man ir smalka balls un tas nozime,ka esmu jauns es atvainojos par akstīšanos ;)

WH tajā dienā viņam nebija. Arī es uzmetu aci. Lai gan viņš nečītoja, viņš ir pelnījis, manuprāt, sulīgu banu, jo tajā dienā viņš izrādīja necieņu pret adminiem (taisīja reconnect, pēc silance) un murkšķēja pa mikrafonu kā mazs bēbis vairākas mapes.

Lūdzu izskaidro šo tekstu ''WH tajā dienā viņam nebija.''????Tas ir pats n00biskakais teikums visā sava mūžā,ko es esmu redzējis un,ja man tajā dienā pēc tava teiktā nebija wh nu tad lūdzu ''WH SPECIALSIT Vinnoga'' iemet,kādu demku,kur man ir wh ok?Ja jau esi tads ''MAsters" :)

Tagad iznāk tā 3 Admini ir par Unbanu un 1 Admins ir Pret kaut arī vinš nav redzējis Demku un un 2 Random puberi,kuru viedokļi ir 0.....teica,ka ir wh pārējais paliek jūsu ziņa ADMINI:)

P.S Es jūs nesteidzinu ;)

Edited by BattlemaN
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu izskaidro šo tekstu ''WH tajā dienā viņam nebija.''????Tas ir pats n00biskakais teikums visā sava mūžā,ko es esmu redzējis un,ja man tajā dienā pēc tava teiktā nebija wh nu tad lūdzu ''WH SPECIALSIT Vinnoga'' iemet,kādu demku,kur man ir wh ok?Ja jau esi tads ''MAsters" :)

Tas, ka neesi spēlējis ar Wh tajā dienā, nenozīmē, ka vispār neesi spēlējis ar to! Man nav tāds pienākums skatīties tavus demo. Manuprāt tev "o" podziņa nedarbojas, ja liec "o" vietā "0". (newbie)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...